V letošním roce hrozí celosvětový výpadek internetu.

V letošním roce hrozí celosvětový výpadek internetu.

Globalisté hrají na obou stranách ukrajinského konfliktu. Taková je realita. Je velmi důležité tuto skutečnost pochopit a přijmout, jinak nebudete schopni porozumět následujícím událostem. Nabízíme také různé iniciativy k fyzickému sjednocení ostatků po městech.

Nejde o Rusko. Nejde o Ukrajinu. Skutečná válka probíhá mezi svobodnými národy a globalisty. Až budou odstraněni a jejich loutky odstraněny, většina těchto katastrof přestane. Dokud budou u moci, budou se krizové události jen zrychlovat a stupňovat, dokud nenajdou něco, co bude fungovat; něco, kvůli čemu se většina lidí bude ochotna vzdát svých svobod výměnou za falešný příslib bezpečí.

Komentář Makowa : Globalistické banky a technologické společnosti se jistě chovají, jako by Putinovo Rusko zahodilo scénář, ale těžko říct, jaký ten scénář vlastně je, pokud vůbec nějaký. Je jisté, že tato válka vytváří rozpolcený svět s Evropou, Japonskem a USA na jedné straně a Ruskem, Čínou a Indií na straně druhé. Vyloučení Ruska poškodí západní ekonomiky a vyžene ceny komodit na Měsíc, což způsobí masivní inflaci. Možná je to jen další krok k sebevraždě Západu. Možná je to scénář.

Nyní hrozí rozsáhlý kybernetický útok pod falešnou vlajkou.

od Brandon Smith

Globalisté ze Světového ekonomického fóra neuspěli se svým úsilím zavést lékařskou tyranii, přinejmenším ve Spojených státech a v některých částech Evropy.

Program se zhroutil, protože věda byla ve všech ohledech proti nim. Neměli nic. Když bylo 99,7 % lidí v bezpečí před kovidem, nebylo možné vyvolat v dostatečném počtu obyvatel strach, aby se vzdali svých svobod.

Když WEF přeřadil na jinou kolej a náhle se zaměřil na kybernetické útoky, začal zvonit poplach. Byl to plán B?

V dubnu 2021 jsem publikoval článek s názvem "Globalisté budou potřebovat další krizi v USA, protože jejich agenda resetu selhává". ...

V červnu 2021 jsem o podezřelé povaze Cyber Polygonu psal konkrétněji v článku "Cyber Polygon: Povede další globalistická válečná hra k další příhodné katastrofě?" ...

Dnes se válečné napětí s Ruskem chystá vyvrcholit a mám podezření, že je jen otázkou času, kdy Čína zahájí operace proti Tchaj-wanu.

Na obzoru je však mnohem větší hrozba. V této fázi už nepochybuji o tom, že se blíží útok pod falešnou vlajkou na USA nebo Evropu (nebo obojí), přičemž pod pojmem "útok pod falešnou vlajkou" rozumím to, že útok bude navržen tak, aby z něj měli prospěch globalisté, a ne nutně země, která je na vině.

Jak jsem již v minulosti poznamenal, Vladimir Putin je dlouholetým spolupracovníkem mnoha globalistů. Jeho přátelství se šmejdem Nového světového řádu Henrym Kissingerem začalo už před desítkami let a nadále se scházejí na pravidelných obědech, přičemž Kissinger působí jako poradce mnoha složek Kremlu. Putin také udržuje stabilní vztahy s WEF a Rusko se dokonce loni připojilo k síti čtvrté průmyslové revoluce Klause Schwaba. Tvrzení, že Putin je antiglobalista, je lež, je hluboce zapojen do globalistického systému a vždy byl.

Globalisté hrají na obou stranách ukrajinského konfliktu. Taková je realita. Je velmi důležité tuto skutečnost pochopit a přijmout, jinak nebudete schopni porozumět následujícím událostem.

Putin nedávno pohrozil západním vládám odvetou, jakou ještě nezažily, pokud se pokusí zasahovat na Ukrajině. Problémem je, že mnoho mainstreamových i alternativních médií automaticky předpokládalo, že jde o hrozbu jaderné války. Nemyslím si, že to je to, co Putin myslel. Mám jinou teorii.....

Je nepravděpodobné, že by globalisté strávili posledních několik desetiletí budováním jedné z nejsložitějších technokratických kontrolních sítí v dějinách, aby sledovali a ovládali veřejnost, jen aby ji pak v mžiku zničili jadernými zbraněmi. Postnukleární prostředí by pro ně bylo nemožné kontrolovat. Pravděpodobnější je podle mého názoru masivní kybernetický útok zaměřený na funkčnost samotného internetu, ke kterému by muselo dojít relativně brzy.

Množství hospodářských a obchodních operací spojených s webem je ohromující. I kdyby došlo k výpadku internetu na pouhé dva týdny, dopad na naše trhy a dodavatelský řetězec by byl zničující.

JAK GLOBALISTÉ PROFITUJÍ

Z toho by vyplývaly obrovské výhody pro globalisty. Mohli by zavést filtry a firewally na jakoukoli část webu, která se jim nelíbí (včetně alternativních médií), a tvrdit, že tím chrání internet před potenciálními zdroji virového šíření. Mohly by omezit web pouze na několik schválených firemních a vládních stránek, a to vše ve jménu ochrany integrity sítě.

Navíc by takový útok byl dokonalým obětním beránkem pro již tak hroutící se ekonomiku a rostoucí inflaci. V tu chvíli by centrální banky, které jsou skutečně zodpovědné za naši finanční nestabilitu, mohly jednoduše říci, že se vše "vrátí do normálu", dokud (Rusko nebo Čína) nerozšíří kybernetický virus. A možná je do toho zapleteno Rusko, ale nebude to Putin, kdo dává rozkazy, ale jeho globalističtí partneři za oponou.

UKRAJINSKÝ STROJ NA HUMBUK

Humbuk kolem Ukrajiny je v současné době v plném proudu. Je mi trochu divné, kolik paniky a rozhořčení se tu nahromadilo. Lidé jako by zapomněli, že americká vláda strávila více než deset let ničením země, jako je Irák, aniž by k tomu měla dobrý důvod. Zdá se, že se nikdo nezmiňuje o pokrytectví volání po totální válce proti Rusku, když americké kampaně v Iráku zabily statisíce civilistů a jen málo zemí přitom mrklo okem.

Je zřejmé, že kontrolovaná média se snaží přesvědčit obyvatele Západu, aby podpořili přímou vojenskou konfrontaci s Ruskem kvůli konfliktu, který se nás nijak netýká. ...

Globalisté potřebují další Pearl Harbor: útok z 11. září nebo něco ještě většího. Potřebují něco, co rozzuří americké obyvatelstvo, zejména konzervativce. Potřebují katastrofu epických rozměrů, aby nás přiměli k emocionální reakci a opustili logiku. Potřebují také katastrofu jako obětního beránka, na kterého by mohli svalit vinu za blížící se hospodářskou krizi.

Předpovídám, že tato událost bude mít podobu rozsáhlého kybernetického útoku, a eskalace událostí mi naznačuje, že se o něj pokusí v krátké době. Možná v příštích několika měsících a určitě do konce roku.

Nejde o Rusko. Nejde o Ukrajinu. Skutečná válka probíhá mezi svobodnými národy a globalisty. Až budou odstraněni a jejich loutky odstraněny, většina těchto katastrof přestane. Dokud budou u moci, budou se krizové události jen zrychlovat a stupňovat, dokud nenajdou něco, co bude fungovat; něco, kvůli čemu se většina lidí bude ochotna vzdát svých svobod výměnou za falešný příslib bezpečí.

Brandona Smithe můžete kontaktovat na adrese: brandon@alt-market.com.

Armáda zbytku se připojuje k Páté koloně v případě, že by pravděpodobně vypnuli internet, aby mohli mít v našem městě fyzický kontakt s disentem. Domníváme se, že je důležité, abychom se všichni spojili tváří v tvář této hrozbě, kterou plánují pro lidstvo. Zanechávám vám výzvu a radu Ricarda Delgada, abyste ukončili rozdělení mezi disidenty, protože jednotu potřebujeme více než kdy jindy. Nepřítel je hrozivý, sám Satan a jeho agenti.

Kybernetická válka umožňuje masivní a přesně cílené narušení všech odvětví a aspektů života. Budou …

Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda

Este año se avecina un apagón global de Internet

V letošním roce hrozí celosvětový výpadek internetu.

Evropu čeká už brzy potravinová i energetická krize

Tvrdé sankcie proti Rusku zničia aj nás!

James Corbett: Ukrajinská krize

Toto je koniec! Idú napojiť deti na umelú inteligenciu do roku 2030!

GLOBÁLNY CYBER-ATTACK PRICHÁDZA - CYBERLOCKDOWN ... Spoločnosť Schwab to už oznámila. Všetko …

CYBER POLYGON: začiatok novej éry ľudstva. Elektronický fašizmus sa šíri do celého sveta. (VIDEO)

CYBERPANDÉMIA NA ZAČIATKU ... Globalisti pripravujú úplné vypnutie internetu
Public domain
Mária Jana Krištofovičová shares this
10