Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda.

PS: Preklad z ruštiny.

Ďaleko nieje čas od veľkej skázy.

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Vplyvný britský týždenník The Economist poskytuje ďalšie šifrované krytie prognóz. Tento časopis sa nazýva globálny náustok Rothschildovcov, najstarší finančný klan na planéte, súčasť svetovej protikristovskej vlády.

Je zrejmé, že mnohé predchádzajúce pokusy o rozlúštenie týchto slobodomurárskych hádaniek neboli korunované úspechom a stali sa zrozumiteľnými až po udalostiach, ktoré sa za nimi skrývali.

Ale aktuálna obálka časopisu podľa nás veľmi jasne a jednoznačne ukazuje blížiaci sa globálny svetový ekonomický a finančný kolaps a celosvetový krach. Všimnite si, že mince, ktoré padajú do diery (králičej diery) sú americký dolár, akciový trh, banky a kryptomeny.

Okrem toho si, bratia a sestry, spomeňte na
proroctvo gréckeho staršieho Neokona , ktoré sme nedávno uverejnili :

„Moje deti, vakcíny pre globalistov sa čoskoro minú, zúria z toho, že vakcínami na zníženie svetovej populácie nemôžu dosiahnuť to, čo chceli, a tak budú pokračovať v globálnom ekonomickom kolapse a ZAČNÚ S SPOJENÝMI ŠTÁTMI.“ euro sa tiež vyparí, toto nebude žiadna mena.

Dolár bude zničený doslova za hodinu a stane sa to o polnoci, keď ľudia budú spať. Stane sa to BLOKOVANÍMI BANKAMI.

Ľudia sa toho budú strašne báť, pretože v okamihu prídu o všetky finančné prostriedky, ale to bude len začiatok. Čoskoro po krachu bánk „elektronický systém“ vypne internet a o nejaký čas neskôr dôjde k prerušeniu dodávky elektriny.


Moje deti , pripravte sa na finančnú skazu, pokúsia sa zavrieť všetky zdroje, aby nedochádzalo k transakciám ... NIČ nebude fungovať ... To všetko sa bude diať s veľkou intenzitou. A potom začnú samovraždy, povstania, občianske vojny,revolúcie v rôznych krajinách, ktoré tiež vstúpia do 3 svetovej vojny. “

ГРЯДЕТ КРАХ ВСЕГО... Пророчества старца Неокона подтверждает журнал сатаниста Ротшильда

ZVTV - Vnímam Covid, ako zámienku na zrútenie svetového finančného systému – Pavol Ľupták.

Plán elit na zmražení fin. systému a reset

Expert M. Ciummei: PANDÉMIA SKONČÍ KEĎ SA DIGITÁLNA MENA DOSTANE DO PLATNOSTI (VIDEO 23 … - gloria.tv
Public domain
Adél Matuškovič shares this
1.7K
ekans
ekans
funguje
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Máš pravdu už v pohode