DÔLEŽITÉ! POČÍTALO ODPOČET ... BUDE 100%! Globalisti čestne a otvorene povedali, aká bude ďalšia pandémia. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Niet pochýb o tom, že vo veľmi blízkej budúcnosti spácha svetová vláda kybernetický útok na celý svet. V dôsledku toho sa zrúti celý svetový finančný systém, prestanú sa urovnávať vzťahy medzi dodávateľmi a príjemcami tovaru a služieb atď. To je okrem iného príchod veľkého hladomoru a chudoby so všetkými následnými následkami.


A mimochodom, pre brány to nie je absolútne ťažké. Napokon takmer všetky počítače, hračky a ďalšie elektronické zariadenia používajú operačné systémy (Windows, Android, Ios ...) kontrolované svetovou protikristovou vládou. Gates a jeho neľudia môžu spustiť kód, ktorý okamžite alebo pomocou ventilátora vypne počítače, v ktorých operačných systémoch už teraz nepochybne existujú softvérové vložky, ktoré podľa špeciálneho kódu zablokujú všetky tieto elektronické zariadenia.

Nie je ťažké si predstaviť, čo sa stane, keď sa vypne internet, mobilná komunikácia, počítače a ďalšie zariadenia. Začne taký chaos, že dnešná pandémia sa bude všetkým javiť ako ľahká prechádzka. Preto je lepšie sa nejako pripraviť na takýto scenár vývoja udalostí: mať zásobu jedla aspoň na mesiac, previesť všetky peniaze z účtov a bankových kariet do hotovosti atď.

A čo je najdôležitejšie, drahí bratia a sestry, posilníme svoje kajúce modlitby k Pánovi prosbou o dar cára - kráľa svetu, pod ktorého žezlom budeme môcť vytrhnúť naše krajiny z pazúrov Antikrista, budeme schopný očistiť našu vlasť od všetkých židovských zlých duchov a Cirkev od všetkých nepriateľov a zradcov Krista! Kráľ prichádza! Amen.


POČÍTALO ODPOČET ... BUDE 100%!
GLOBALISTI ČESTNE A OTVORENE POVEDALI, AKÁ BUDE ĎALŠIA PANDÉMIA.

Po vypuknutí globálneho boja proti pandémii bol jeden z prvých vtipov o tom formulovaný takto: môže COVID-19 infikovať počítač? Odpoveď zvyčajne a spravidla znela negatívne, ale vážni globálni strýkovia majú na túto vec úplne iný názor.
Svetové ekonomické fórum o tom píše toto:

"COVID-19 ukazuje, že svet je vystavený veľkému riziku zničenia pandémiami, kybernetickými útokmi alebo bodmi zvratu životného prostredia mimo našu kontrolu. Preto sa musíme pripraviť na globálnu kybernetickú pandémiu ako COVID, ktorá sa bude šíriť rýchlejšie a ďalej ako biologický vírus. S rovnaký alebo väčší ekonomický dopad Koronavírusová kríza poskytuje pohľad na to, ako sa svetoví lídri môžu lepšie pripraviť na takéto kybernetické riziká.

V súčasnosti je väčšina sveta v mimoriadne atypických životných podmienkach kvôli COVID-19. Na vrchole pandémie boli viac ako 2 miliardy ľudí pod určitou formou izolácie a 91% svetovej populácie, teda 7,1 miliárd ľudí, žije v krajinách, kde má vírus hraničné kontroly alebo cestovné obmedzenia.

Bolo by potešujúce myslieť si, že toto je iba „blesk“ prerušujúci v podstate stabilný stav vecí a že svet sa vráti do „normálu“, akonáhle liek a veda tento vírus skrotia. Realita však môže byť iná.

COVID-19 nie je jediným rizikom, ktoré môže rýchlo a exponenciálne narušiť náš životný štýl. Korónová kríza ukazuje, že dnešný svet je oveľa náchylnejší na narušenie pandémiami, kybernetickými útokmi alebo zmenami životného prostredia ako predtým. Takže teraz náš „nový normál“ nie je samotný COVID-19, ale incidenty podobné COVIDU.

A počítačová pandémia je pravdepodobne rovnako nevyhnutná ako pandémia iných chorôb v budúcnosti. Čas premýšľať nad odpoveďou. Na začatie tohto procesu je dôležité poučiť sa z pandémie COVID-19 a využiť ich na prípravu na budúci globálny kybernetický útok.

Lekcia č. 1: Kybernetický útok s charakteristikami podobnými koronavírusu sa šíri rýchlejšie a ďalej ako akýkoľvek biologický vírus.
Miera reprodukcie - alebo R0 - COVID-19 je niekde okolo 2-3 bez akéhokoľvek sociálneho dištancovania sa, čo znamená, že každá infikovaná osoba prenáša vírus na pár ďalších ľudí. Toto číslo ovplyvňuje rýchlosť šírenia vírusu. Napríklad počet ľudí infikovaných v štáte New York sa každé tri dni pred uložením výluk zdvojnásobil.

Skóre R0 kybernetických útokov je však 27 alebo vyššie. Jeden z najrýchlejších červov v histórii, červ 2003 Slammer / Sapphire, zdvojnásobil svoju populáciu približne každých 8,5 sekundy a rozšíril sa na viac ako 75 000 infikovaných zariadení za 10 minút a 10,8 milióna zariadení za 24 hodín. Útok WannaCry v roku 2017 zneužil chybu v starších systémoch Windows na zakázanie viac ako 200 000 počítačov v 150 krajinách.

Kybernetickým ekvivalentom COVID-19 bude samo sa šíriaci útok využívajúci jeden alebo viac exploitov nulového dňa, pre ktoré zatiaľ nie sú k dispozícii opravy a konkrétne podpisy antivírusového softvéru. S najväčšou pravdepodobnosťou zaútočí na všetky zariadenia, na ktorých je spustený jeden bežný operačný systém alebo aplikácia.

Útoky nulových dní sú zriedka okamžite zistené. Napríklad Stuxnet využil štyri samostatné zneužitia nulového dňa a na systémy číhal 18 mesiacov pred útokom. Z tohto dôvodu bude zjavne nejaký čas trvať, kým identifikujeme vírus, a ešte dlhšie zastavíme jeho šírenie. Odhaduje sa, že vírusu pre populárne aplikácie sociálnych sietí s 2 miliardami používateľov bude infikovanie viac ako 1 miliardy zariadení trvať asi 5 dní.

Lekcia č. 2: Ekonomický dopad rozsiahleho digitálneho vypnutia bude rovnaký alebo väčší ako to, čo dnes vidíme.

Ak by program cyber-COVID odrážal patológiu nového koronavírusu, 30% infikovaných systémov by bolo asymptomatických a šírilo by vírus ďalej, zatiaľ čo polovica z nich by aj naďalej fungovala s výrazným poklesom výkonu - čo je digitálny ekvivalent toho, že by človek bol týždeň v posteli. Medzitým bude 15% zariadení „vymazaných“ s úplnou stratou dát, čo si bude vyžadovať úplnú preinštalovanie systému a minimálne 5% bude „uzamknutých“, čo povedie k nefunkčnosti samotného zariadenia.

Konečný výsledok: milióny zariadení budú offline v priebehu niekoľkých dní.

Jediným spôsobom, ako zastaviť exponenciálne šírenie cyber-COVID, je úplné odpojenie všetkých zraniteľných zariadení od ostatných a od internetu, aby sa zabránilo infekcii. Celý svet by mohol čeliť kybernetickej izolácii, kým nebude vyvinutá digitálna vakcína. Všetka obchodná komunikácia a prenos údajov budú blokované. Sociálne kontakty sa obmedzia na ľudí, ktorých je možné kontaktovať osobne, pevnou linkou, klasickou poštou alebo krátkovlnným rozhlasom.

Jeden deň bez internetu bude stáť svet viac ako 50 miliárd dolárov. 21 dní globálneho počítačového uzamknutia môže mať hodnotu viac ako 1 bilión dolárov. “

Ak vezmeme do úvahy, že priebeh globálnej pandémie a boj proti nej bol rovnako „predpovedaný“ Billom Gatesom a ďalšími, ako je on, potom nie je pochýb o tom, že tieto fantázie WEF nie sú ničím iným ako sprievodcom opatrení . Raz a s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi skoro - všetko bude presne tak, ako je napísané.

Niet pochýb o tom, že kybernetická pandémia povedie ku katastrofickým výsledkom v sieťovej sfére, a teda vo všetkých sférach života krajín a národov. Keď sa úplne zrúti bankový systém, v prvom rade dôjde k vzájomnému vyrovnaniu medzi krajinami, podnikmi atď. - potom všetko povstane a začne hlad.

Potom, čo bude svet sedieť týždeň bez siete, sa začne postupne zapínať a bude sa vyžadovať vstup analógov masiek (nejaký povinný spyware) alebo očkovania (mikroobvod, ktorý bude monitorovať používateľa). Ďalej budú zničené všetky stránky nezávislé od oficiálnej paradigmy a zostanú iba banky, FBI a štátne médiá. Je samozrejmé, že sociálne siete budú prísne kontrolované štátom.

Nakoniec, ako naznačuje WEF, po koróne a kybernetickej pandémii zasiahne nejaký druh COVID-19 aj litosféru a atmosféru, čo spôsobí emisie oxidu uhličitého a ďalšie prírodné katastrofy. A potom sa všetko bude opakovať rovnakým spôsobom, po ktorom a nakoniec dôjde k jedinej vakcíne proti všetkému naraz - proti pandémii červov, proti počítačovým červom, pred hurikánmi a zemetraseniami. Bude integrovaný priamo do tela a iba prostredníctvom tohto zariadenia bude cestovať po celej planéte, cestovať po internete a cestovať do práce a čo je najdôležitejšie, nakupovať potraviny. Bez tejto pečate diabla bude nemožné kúpiť alebo predať a ani nič robiť.

Video tu.

3rm.info/…o-skazali-kakoj-budet-sledujuschaja-pandemija.html

MILÍ BRATIA A SESTRY! Začiatok „Nového svetového poriadku“ bol oznámen…

CHYSTÁ SE GLOBÁLNÍ ÚTOK NA INTERNET, KLÍČOVÉ POČÍTAČOVÉ UZLY A SÍTĚ JAKO POKRAČOVÁNÍ COVID-19
Public domain
Libor Halik
9.7.2021 nacvičili odstřižení neotroků od internetu - brzy nás odstřihnou -VK-Šéfredaktor AE News Zdroj aeronet.cz/…-ekonomicke-fora-organizace-klause-schwaba-varuje/
Článek byl napsán 5.7.2021 a 9.7.2021 se skutečně stalo dle: threatpost.com/…s-secure-development-of-digital-ecosystems/167661/ z 10.7.2021 ...Potom, čo bude svet sedieť týždeň bez siete, sa začne postupne zapínať a bude sa …More
9.7.2021 nacvičili odstřižení neotroků od internetu - brzy nás odstřihnou -VK-Šéfredaktor AE News Zdroj aeronet.cz/…-ekonomicke-fora-organizace-klause-schwaba-varuje/
Článek byl napsán 5.7.2021 a 9.7.2021 se skutečně stalo dle: threatpost.com/…s-secure-development-of-digital-ecosystems/167661/ z 10.7.2021 ...Potom, čo bude svet sedieť týždeň bez siete, sa začne postupne zapínať a bude sa vyžadovať vstup analógov masiek (nejaký povinný spyware) alebo očkovania (mikroobvod, ktorý bude monitorovať používateľa). Ďalej budú zničené všetky stránky nezávislé od oficiálnej paradigmy a zostanú iba banky, FBI a štátne médiá. Je samozrejmé, že sociálne siete budú prísne kontrolované štátom.
Nakoniec, ako naznačuje WEF, po koróne a kybernetickej pandémii zasiahne nejaký druh COVID-19 aj litosféru a atmosféru, čo spôsobí emisie oxidu uhličitého a ďalšie prírodné katastrofy. A potom sa všetko bude opakovať rovnakým spôsobom, po ktorom a nakoniec dôjde k jedinej vakcíne proti všetkému naraz - proti pandémii červov, proti počítačovým červom, pred hurikánmi a zemetraseniami. Bude integrovaný priamo do tela a iba prostredníctvom tohto zariadenia bude cestovať po celej planéte, cestovať po internete a cestovať do práce a čo je najdôležitejšie, nakupovať potraviny. Bez tejto pečate diabla (666) bude nemožné kúpiť alebo predať a ani nič robiť.
Zdroj zde: DÔLEŽITÉ! POČÍTALO ODPOČET ... BUDE 100%! Globalisti čestne a otvorene… a originál i s videem rusky: 3rm.info/…o-skazali-kakoj-budet-sledujuschaja-pandemija.html
Naší nadějí jsou katolická, pravoslavná proroctví světců o popisované době. Je tam, že Bůh rozdělí zlé proti zlým, že použije neobrácené hříšné Rusko k potrestání celého hříšného světa a pak nastolí na určitý krátký čas mír, ve kterém bude kralovat neposkvrněné srdce Panny Marie a tím i srdce Bohočlověka Ježíše Krista. Neboť srdce nové Evy nejde oddělit od srdce nového Adama.
Libor Halik
agnesino
V nedeľu v jednej reštaurácii nebola možnosť platiť kartou, že problémy so systémom, v stredu v práci nám nešlo firemné spojenie čo spôsobuje veľké problémy v systéme manipulácie s materiálom a hotovou produkciou, keďže sledovať a spravovať ju bez elektronickej správy je už dosť zložité a neprehľadné,s dnes ráno v Jednote výpadok systému pri platení kartou...problémy síce jednotlivo a v …More
V nedeľu v jednej reštaurácii nebola možnosť platiť kartou, že problémy so systémom, v stredu v práci nám nešlo firemné spojenie čo spôsobuje veľké problémy v systéme manipulácie s materiálom a hotovou produkciou, keďže sledovať a spravovať ju bez elektronickej správy je už dosť zložité a neprehľadné,s dnes ráno v Jednote výpadok systému pri platení kartou...problémy síce jednotlivo a v malom meradle, ale keď to človek vníma s otvorenou mysľou má predstavu, čo bude vo veľkom a že sa treba pripraviť na totálny chaos. Myslím že najväčší šok bude keď nebude prístup k peniazom...
Roberto 55
Je to vysoko pravdepodobne. Sposobilo by to obrovsky chaos, hlad, smad, hygienicke problemy, sirenie chorob atd - co depopulatorom vyhovuje... a hlavne rohatemu.