SVET SA PRIPRAVUJE NA UMELÝ HLADOMOR... Svetová banka odporúča pripraviť sa na 37-percentný skok cien …

PS: Preklad z ruštiny. Poznámka redakcie: - Drahí bratia a sestry! Pozrite sa ako agenti svetovej antikristovej vlády "vysávajú" príčiny hroziaceho prichádzajúceho hladomoru po celom svete. Údajne …More
PS: Preklad z ruštiny.
Poznámka redakcie: - Drahí bratia a sestry! Pozrite sa ako agenti svetovej antikristovej vlády "vysávajú" príčiny hroziaceho prichádzajúceho hladomoru po celom svete. Údajne za to môže Rusko. Človek by si myslel, že Rusko a Ukrajina kŕmia celý svet. Je to lož! Po covidovej mánii a vojnách plánujú svetoví satanisti uvrhnúť svet do strašného hladomoru. Kto má pochopenie nech rozumie!
SVETOVÁ BANKA ODPORÚČA PRIPRAVIŤ SA NA 37-PERCENTNÝ SKOK CIEN POTRAVÍN.
bbc.com: Svet čelí "ľudskej katastrofe" v dôsledku potravinovej krízy spôsobenej inváziou Moskovčanov na Ukrajinu povedal prezident Svetovej banky David Malpass.
Pre BBC povedal, že rekordný nárast cien potravín by priviedol stovky miliónov ľudí do chudoby a podvýživy ak by kríza pokračovala.
Svetová banka odhaduje, že by mohlo dôjsť k "obrovskému" skoku cien potravín s nárastom najmenej o 37%. To najviac zasiahne chudobných, ktorí budú "jesť menej a budú mať menej peňazí na čokoľvek iné napríklad na vzdelanie".
V …More
forthetruth333
Odporúčam prečítať posledné posolstvá kde je VYSVETLENE,,,všetko,aj pád peňazí