SVET SA PRIPRAVUJE NA UMELÝ HLADOMOR... Svetová banka odporúča pripraviť sa na 37-percentný skok cien potravín.

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka redakcie: - Drahí bratia a sestry! Pozrite sa ako agenti svetovej antikristovej vlády "vysávajú" príčiny hroziaceho prichádzajúceho hladomoru po celom svete. Údajne za to môže Rusko. Človek by si myslel, že Rusko a Ukrajina kŕmia celý svet. Je to lož! Po covidovej mánii a vojnách plánujú svetoví satanisti uvrhnúť svet do strašného hladomoru. Kto má pochopenie nech rozumie!

SVETOVÁ BANKA ODPORÚČA PRIPRAVIŤ SA NA 37-PERCENTNÝ SKOK CIEN POTRAVÍN.

bbc.com: Svet čelí "ľudskej katastrofe" v dôsledku potravinovej krízy spôsobenej inváziou Moskovčanov na Ukrajinu povedal prezident Svetovej banky David Malpass.

Pre BBC povedal, že rekordný nárast cien potravín by priviedol stovky miliónov ľudí do chudoby a podvýživy ak by kríza pokračovala.

Svetová banka odhaduje, že by mohlo dôjsť k "obrovskému" skoku cien potravín s nárastom najmenej o 37%. To najviac zasiahne chudobných, ktorí budú "jesť menej a budú mať menej peňazí na čokoľvek iné napríklad na vzdelanie".

V rozhovore s ekonomickým redaktorom BBC Faisalom Islamom pán Malpass, ktorý vedie inštitúciu venovanú globálnemu znižovaniu chudoby povedal, že dopad na chudobných z toho urobil "nespravodlivú krízu ... to platí aj pre Covid."

"Je to ľudská katastrofa čo znamená, že výživa sa zhoršuje. Ale potom sa to stáva politickým problémom aj pre vlády, ktoré s tým nemôžu nič urobiť, neboli jeho príčinou a len sa ticho prizerajú ako rastú ceny," povedal na okraj stretnutia MMF a Svetovej banky vo Washingtone.

Podľa neho je nárast cien široký a hlboký: "Ovplyvňuje potraviny všetkého druhu, oleje, obilie a potom zasiahne iné plodiny, kukuricu, pretože rastú spolu s pšenicou."

ŽID CHABADAN O BLÍŽIACOM SA HLADOMORE... Vedia všetko, pretože si to pripravujú sami. (VIDEO) – Gloria.tv

Podľa neho je na svete dostatok potravín na nasýtenie všetkých a svetové zásoby sú podľa historických štandardov veľké, ale musí existovať proces výmeny alebo predaja aby sa potraviny dostali tam, kde sú potrebné. Malpass tiež vyzval krajiny aby dotovali výrobu alebo zastropovali ceny. Je tiež potrebné zamerať sa na zvýšenie dodávok hnojív a potravín na celom svete spolu s cielenou pomocou najchudobnejším ľuďom.

Šéf Svetovej banky tiež varoval pred "krízou v kríze" vyplývajúcou z neschopnosti rozvojových krajín splácať svoje veľké dlhy spôsobené pandémiou uprostred rastúcich cien potravín a energií.

"Toto je veľmi reálna perspektíva. Deje sa to v niektorých krajinách a nevieme ako ďaleko to zájde. Až 60 percent najchudobnejších krajín je teraz buď v núdzi alebo im hrozí vysoké riziko zadlženia," povedal.

Extrémne Varovanie JE NA DOSAH... Globalisti pripravujú globálny hladomor. (VIDEO) – Gloria.tv

Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda – Gloria.tv

Toto je koniec! Idú napojiť deti na umelú inteligenciu do roku 2030! – Gloria.tv

Oficiálny odborníci hovoria o treťom jazdcovi Apokalypsy – Gloria.tv
Public domain
forthetruth333
Odporúčam prečítať posledné posolstvá kde je VYSVETLENE,,,všetko,aj pád peňazí