Blíži sa pád ... Proroctvá staršieho Neokona potvrdzuje denník satanistu Rothschilda

PS: Preklad z ruštiny. Ďaleko nieje čas od veľkej skázy. Poznámka - Drahí bratia a sestry! Vplyvný britský týždenník The Economist poskytuje ďalšie šifrované krytie prognóz. Tento časopis sa nazýva …More
PS: Preklad z ruštiny.
Ďaleko nieje čas od veľkej skázy.
Poznámka - Drahí bratia a sestry! Vplyvný britský týždenník The Economist poskytuje ďalšie šifrované krytie prognóz. Tento časopis sa nazýva globálny náustok Rothschildovcov, najstarší finančný klan na planéte, súčasť svetovej protikristovskej vlády.
Je zrejmé, že mnohé predchádzajúce pokusy o rozlúštenie týchto slobodomurárskych hádaniek neboli korunované úspechom a stali sa zrozumiteľnými až po udalostiach, ktoré sa za nimi skrývali.
Ale aktuálna obálka časopisu podľa nás veľmi jasne a jednoznačne ukazuje blížiaci sa globálny svetový ekonomický a finančný kolaps a celosvetový krach. Všimnite si, že mince, ktoré padajú do diery (králičej diery) sú americký dolár, akciový trh, banky a kryptomeny.
Okrem toho si, bratia a sestry, spomeňte na
proroctvo gréckeho staršieho Neokona , ktoré sme nedávno uverejnili :
„Moje deti, vakcíny pre globalistov sa čoskoro minú, zúria z toho, že vakcínami na zníženie svetovej populácie nemôžu dosiahnuť …More
Adél Matuškovič shares this
1.7K
ekans
ekans
funguje
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Máš pravdu už v pohode