Dr Vernon Coleman : Nadchodzi nowa straszna szczepionka przeciw grypie !

Chcę ci opowiedzieć, jak testowana jest nowa szczepionka przeciw grypie, ponieważ myślę, że powinieneś wiedzieć. A ponieważ myślę, że to rzuca jasne światło na to, jak testowane są nowe leki i szczepionki. A ponieważ wierzę, że może się zdarzyć coś bardzo, bardzo niebezpiecznego.

National Institutes w Stanach Zjednoczonych opublikowały właśnie informacje na temat badania oceniającego bezpieczeństwo i skuteczność nowej inaktywowanej uniwersalnej szczepionki zawierającej cały wirus grypy. Nazywa się BPL 1357, a BPL oznacza beta-proprolakton, środek dezynfekujący używany do niszczenia rdzenia kwasu nukleinowego wirusów.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że pierwsze badanie będzie miało 45 uczestników.

Wow!

To krzyczy na mnie natychmiast, ponieważ badanie z udziałem 45 osób nie jest wystarczająco znaczące.

I rzeczywiście, tylko 30 pacjentów otrzyma szczepionkę. Piętnaście otrzyma szczepionkę domięśniowo, a 15 donosowo. A 15 otrzyma placebo.


Oto pierwszy problem.

Jeśli 1 na 100 osób umrze w ciągu jednego dnia od podania tej nowej szczepionki, jest duża szansa, że nikt nie umrze w tym badaniu, ponieważ bierze w nim udział tylko 45 osób, z których tylko 30 zbliży się do leku i tylko 15 - odpowiednik liczby graczy w drużynie rugby - zostanie wstrzykniętych z narkotykiem.

A jeśli jedna na 1000 osób ma zawał serca i umiera w ciągu jednego dnia od zaszczepienia, jest bardzo mało prawdopodobne, że ktokolwiek umrze podczas tego badania.

Martwi mnie jednak fakt, że obecnie rządy i firmy farmaceutyczne szybko wprowadzają na rynek nowe produkty. A większość lekarzy daje się wykupić za wysokie opłaty i nie przejmuje się tym.

Więc oto moja troska.

Jeśli ta nowa szczepionka przeciw grypie zostanie wprowadzona do miliarda ludzi – i wydaje się, że jest to trend w dzisiejszych czasach – i jeden na 1000 dostanie ataku serca i umrze, milion ludzi umrze.

A jeśli 1 na 1000 rozwija zawał mięśnia sercowego, a 1 na 1000 ma porażenie nerwu twarzowego i – cóż, widzisz, do czego to prowadzi, prawda?


Co się stanie, jeśli po pięciu latach ludzie rozwiną poważne problemy zdrowotne?

Chodzi o to, że naprawdę trzeba testować nowe leki na wielu, wielu ludziach i powoli je wprowadzać, zanim zostaną udostępnione milionom lub miliardom pacjentów. Kiedyś było tak, że prawidłowe przetestowanie nowej szczepionki mogło zająć 15 lat – i nawet wtedy nie uważałbym jej za odpowiednio przetestowane.

Ale to nie jest to, co teraz robią.

I jest jeszcze jeden problem.

Uczestnicy badania muszą mieć od 18 do 55 lat. I muszą spełniać następujące kryteria. Musisz być niepalącym, nie e-papierosem ani e-papierosem, ani nie używać konopi. Musiałeś nie mieć szczepionki przeciw grypie w ciągu ostatnich 8 tygodni. Nie możesz otrzymać szczepionki przeciw Covid w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Nie możesz być w ciąży ani karmić piersią i musisz być bezpłodna, stosować akceptowalną formę antykoncepcji lub być trzeźwą. Musisz umieć mówić po angielsku. Nie możesz mieć astmy lub innej przewlekłej choroby płuc, przewlekłej choroby serca, niedoboru odporności, przewlekłych schorzeń wymagających pomocy medycznej lub hospitalizacji w ciągu ostatnich pięciu lat,

Wszystko to oznacza, że nowa szczepionka nie będzie testowana na osobach, które cierpią na powyższe choroby lub są poza przedziałem wiekowym. Jest to badanie I fazy, a osoby biorące w nim udział muszą spełniać bardzo szczegółowe kryteria.

Martwi mnie to: czy będzie badanie fazy 2, czy istnieje ryzyko, że wyniki tego badania mogą zostać wykorzystane do wprowadzenia szczepionki do masowego stosowania?

Dzisiejsza tendencja – jak widzieliśmy w przypadku szczepionki Covid-19 – polega na wprowadzaniu na rynek nowych produktów w krótkim okresie, nawet jeśli badania nie są uważane za całkowicie wystarczające, a badania długoterminowe mogą w ogóle nie zostać przeprowadzone.

Ta nowa szczepionka jest opisana jako „bardzo różna od prawie wszystkich innych szczepionek”. Ale pierwsze badanie obejmie tylko garstkę bardzo starannie dobranych osób. Jest inny. Przerażający. To jak samochód z jednym kołem, albo polityk mówiący prawdę, albo lecąca świnia.

W wyniku tego badania, jeśli szczepionka zostanie podana 60-letnim palaczom z chorobami serca, nikt nie będzie wiedział, co się stanie, ponieważ 60-letni palacze z chorobami serca nie są zaangażowani w badanie. W badaniu nie biorą udziału kobiety w ciąży. Nerwowe 17-latki nie wezmą udziału w badaniu. A 75-latkowie z chorobami płuc nie biorą udziału w badaniu.

Powinniśmy o tym wszystkim pamiętać, kiedy rządy i lekarze nagle zrywają się i mówią nam, że ten zupełnie nowy rodzaj szczepionki przeszedł pomyślnie testy i może być podawany siedmiu miliardom ludzi.

Założysz się, że to się nie stanie?

Nie zrobiłbym tego.

Istnieją już rozważania na temat podania nowej szczepionki przeciwko Covidowi bez żadnych testów. Zmieniły się zasady. A raczej nie ma zasad. Toczymy walkę na noże z firmami farmaceutycznymi i lekarzami. Bądź ostrożny. Bądź ostrożny. Nie wierz w to, co mówią rządy. Ostrzega wszystkich.

Dzięki za oglądanie staruszka na krześle. Dzięki Muhammad Butt i Brand New Tube za platformę.

Proszę również rozpowszechniać moje filmy na innych platformach, takich jak Bitchute.

Dziękuję wszystkim, którzy to robią. Prosimy również o tłumaczenie, a także rozpowszechnianie starych filmów - warto wpisać datę pierwszej emisji w polu opisu. Dla przypomnienia, ten kanał nie zarabiał – żaden z moich filmów nigdy nie zarabiał, ponieważ nie chcę reklam w moich filmach. Nie ma reklam, sponsorów ani wezwań do darowizn w filmach lub witrynach internetowych.


Nie zapomnij sprawdzić mojego przyjaciela Dr. Colin Barron, które są zawsze aktualne i zawsze zabawne.

Proszę odwiedzić moje strony internetowe www.vernoncoleman.org i www.vernoncoleman.com . Są tam darmowe artykuły, a nowe materiały są dodawane prawie codziennie. Sekcja Książki na Warnings, Forecasts and Predictions | Dr Vernon Coleman zawiera szczegółowe informacje na temat mojej zbanowanej książki Covid-19: Exposing the Lies, która jest już dostępna. Pamiętaj też, że mam zakaz korzystania ze wszystkich mediów społecznościowych. Wszystko, co widzisz z moim imieniem na Facebooku, Telegramie, Linked-In, Twitterze lub cokolwiek innego, jest fałszywe i powinno zostać zgłoszone.

I wreszcie, chociaż czasami może się tak wydawać, pamiętaj, że nie jesteś sam. Coraz więcej ludzi budzi się, a po przebudzeniu nie zasypia. Jesteśmy już o wiele większą siłą niż spiskowcy chcieliby, żebyśmy wierzyli. Ponad jedna trzecia populacji USA i Wielkiej Brytanii nie otrzymała ani jednej szczepionki.

Jeśli mamy wygrać tę wojnę, musimy walczyć twardo, zdeterminowani, pełni pasji i mówić prawdę. Bez maski, bez testu, bez szczepień.

Nie ufaj rządowi, unikaj mediów głównego nurtu i walcz z kłamstwami.

I nie zapominaj, że mamy Boga po swojej stronie.

Dzięki za oglądanie staruszka na krześle.


New, Scary Flu Jab Coming!
Jadwiga Bob shares this
15
Tymoteusz
Bez maski, bez testu, bez szczepień.” :-)
Magdalena Zacharek. shares this
376