05:00
† Život s Ježišom je bez strachu. www.evanjelizacia.eu Mt 6, 24-34 Ježiš povedal svojim učeníkom: „Nik nemôže slúžiť dvom pánom; pretože buď jedného bude nenávidieť a druhého milovať, alebo jedného …More
† Život s Ježišom je bez strachu.
www.evanjelizacia.eu Mt 6, 24-34 Ježiš povedal svojim učeníkom: „Nik nemôže slúžiť dvom pánom; pretože buď jedného bude nenávidieť a druhého milovať, alebo jedného sa bude pridŕžať a druhým bude opovrhovať. Nemôžete slúžiť aj Bohu aj mamone.
Preto vám hovorím: Nebuďte ustarostení o svoj život, čo budete jesť, ani o svoje telo, čím sa zaodejete. Či život nie je viac ako jedlo a telo viac ako odev?
Pozrite sa na nebeské vtáky: nesejú, ani nežnú, ani do stodôl nezhromažďujú, a váš nebeský Otec ich živí. Nie ste vy oveľa viac ako ony?
A kto z vás si môže starosťami pridať čo len lakeť k svojmu životu?
A čo sa tak staráte o svoj odev? Pozrite sa na poľné ľalie, ako rastú: nepracujú, nepradú; a hovorím vám, že ani Šalamún v celej svojej sláve nebol oblečený tak ako jediná z nich.
Keď teda Boh takto oblieka poľnú bylinu, ktorá dnes je tu a zajtra ju hodia do pece, o čo skôr vás, vy maloverní?!
Nebuďte teda ustarostení a nehovorte: ‚Čo budeme jesť?‘ alebo: ‚Čo …More
Evanjelizacia
Požehnaný deň dominikguzman,
- vďaka, že ste sa ozvali. Mailing list funguje. Poslali ste nám svoj mail, nič viac k zasielaniu denných meditácii od Vás nepotrebujeme, nakoľko sú zadarmo - naša evanjelizácia je dobročinná.
Systém g-mail niekedy generuje hromadnú poštu ako spam. Kontrolovala som - meditácia Vám z našej strany bola odoslaná. Prosím, pozrite sa do svojej spam-zložky /príp. iné …More
Požehnaný deň dominikguzman,

- vďaka, že ste sa ozvali. Mailing list funguje. Poslali ste nám svoj mail, nič viac k zasielaniu denných meditácii od Vás nepotrebujeme, nakoľko sú zadarmo - naša evanjelizácia je dobročinná.

Systém g-mail niekedy generuje hromadnú poštu ako spam. Kontrolovala som - meditácia Vám z našej strany bola odoslaná. Prosím, pozrite sa do svojej spam-zložky /príp. iné g-mailom vytvorené/, na 99,99% tam meditácie nájdete. Treba si v svojej mail. schránke individuálne nastaviť, že Meditácie Ľubomíra Stančeka "nie sú spam" :-).

Ak máte akékoľvek otázky, s kľudom píšte; promptnejšie reagujem na evanjelizacia@evanjelizacia.eu
dominikguzman
Tieto meditácie sú perfektné. Ja som sa prihlásil na stránke, aby mi chodili aj na e mail. Ale asi už táto služba nefunguje. Prišlo mi niečo, že som bol zaevidovaný do systému. Nepochopil som tomu vôbec, že čo ďalej. Škoda to je.