Clicks432

OBAMA o mimozemšťanov a o novom náboženstve. „Budú nové náboženstvá ...“

Ps: Preklad z ruštiny.

Poznámka vyd. - Drahí bratia a sestry! Viete, že často vydávame publikácie o „UFO a mimozemšťanoch“ (
posledné ), pričom citujeme slová nášho svätého otca Gabriela Urgebadzeho, ktorý nás zdôraznil a varoval: „Diabol má 666 pascí. V čase Antikrista ľudia bude čakať na záchranu z vesmíru Bude to najväčší diablov trik. Ľudstvo požiada o pomoc mimozemšťanov, nevediac, že sú to démoni . “

Pravidelne to pripomíname, aby ľudia nespadli do tejto zo 666 pascí ničiacich dušu, keď služobníci antikrista prezentujú tzv. mimozemšťania. V posledných rokoch bol internet doslova posiaty videami UFO a o tejto téme sa neustále diskutuje v televízii zombie za účasti vysokých úradníkov a úradníkov vrátane USA.

Už sme v našich publikáciách opakovane naznačovali vyhlásenia Masona najvyššieho stupňa zasvätenia a „otca“ amerického vesmírneho programu, ktorý zomrel v roku 1977 - Wernher von Braun. Argumentoval, že po mýtickej hrozbe tzv. svetový terorizmus - poslednou podívanou pre ľudstvo bude presne mimozemská invázia.

Povedal svojmu spoločníkovi a asistentovi : "Pamätaj, dievča, pamätaj: posledná mapa Ameriky sú mimozemšťania. Budúce generácie sa budú učiť, že my, pozemšťania, by sme mali budovať vojenské medziplanetárne základne na ochranu Zeme pred mimozemšťanmi. A tiež si pamätať, že to všetko je - klamstvo . “


OBAMA NA CUDZINCOV A NÁBOŽENSTVO ...

Bývalý prezident Barack Obama predpovedal, že konkrétne dôkazy o živote mimozemšťanov zásadne zmenia globálnu spoločnosť v rozhovore, ktorý v utorok zverejnil The New York Times.


V rozhovore s Ezrom Kleinom v relácii The Ezra Klein Show čelil 44. prezident potenciálnemu scenáru, v ktorom ľudia potvrdili, že mimozemský život sondoval Zem, ale ešte nemal šancu nadviazať kontakt s tajomnými tvormi.

Pán Obama reagoval, že jeho všeobecné politické názory sa pravdepodobne nebudú líšiť, pričom predpovedal, že mnoho ľudí na celom svete bude spochybnených svojou vlastnou filozofiou a dôjde k sérii diskusií.

"Je to zaujímavé. To by nijako nezmenilo moju politiku. Pretože celá moja politika je založená na skutočnosti, že sme malé organizmy na tejto malej škvrne plávajúcej uprostred vesmíru, " povedal Obama.

"Bezpochyby však dôjde k okamžitej diskusii, že na svoju ochranu musíme minúť oveľa viac peňazí na zbrojné systémy." Objavia sa nové náboženstvá. , - pokračoval bývalý prezident. "A kto vie, aké spory budeme mať." Vytvoríme si navzájom argumenty brániace naše náboženstvo. ““

independent.co.uk/…-politics/obama-aliens-religion-ufos-b1857845.html

3rm.info/main/85944-obama-ob-inoplanetjanah-i-religii.html

PROPHECY. Peklo prichádza na zem! Mních Lawrence z Černigova o našej dobe, prichádzajúci Antikrist a celosvetový svätý cár. (VIDEO)

Otec často rád hovoril o posledných časoch so svojimi milovanými deťmi, ako by mal byť človek bdelý. "Teraz hlasujeme a potom ho pustíme ľavou rukou - nie je to nič, a dokonca ani pre jedného na celom svete." Tiež povedal: „Bude taká vojna, že nikto nezostane nikde, iba v rokline.“

3rm.info/…tiya-chernigovskogo-o-buduschem-rossii-i-mira.html
Public domain
Roberto 55
Obama ako moslim prisiel k prezidentovaniu ako "slepe kura k zrnu" tiez podvodom (kedze sa nenarodil v USA, ale inde) a za dva "volebne" obdobia napachal v USA skody v kazdej oblasti. Ale dosadili si ho tam chazari a plnil ich volu a zlovestne hry, ktore pachaju od davna na ludoch.
Ta kreatura na fotke vedla neho zobrazuje satana, ktory bol povodne anjel a ukazuje co sa stane s tvorom (cloveka …More
Obama ako moslim prisiel k prezidentovaniu ako "slepe kura k zrnu" tiez podvodom (kedze sa nenarodil v USA, ale inde) a za dva "volebne" obdobia napachal v USA skody v kazdej oblasti. Ale dosadili si ho tam chazari a plnil ich volu a zlovestne hry, ktore pachaju od davna na ludoch.
Ta kreatura na fotke vedla neho zobrazuje satana, ktory bol povodne anjel a ukazuje co sa stane s tvorom (cloveka nevynimajuc) ked sa vzoprie svojmu Stvoritelovi - nestvorenej Laske a Krase, ktora mu ponukla ucast na svojom zivote v stasti a radosti.
Ten satan sa podoba farebne na dobre uvareneho lobstera skrizeneho s texaskym dlhorohym dobytkom - takto znetvoruje nenavist po odloučeni od Boha - zdroja vsetkeho bytia...a podobne su znetvoreni aj zatrateni ludia, plny nenavisti a zloby voci vsetkemu...