Clicks42
lt.news

Kurijos kardinolas: „Kai kurie žmonės, turintys didelių pinigų, siekia įgyvendinti savo idėjas“

Apklausęs kardinolą Peterį Turksoną, kuris vadovauja Vatikano socialinių problemų dikasterijai, Edwardas Pentinas du interviu klausimus paskelbė tik savo asmeninėje svetainėje, nes juos „reikėjo redaguoti“ prieš teksto paskelbimą EWTN tinklalapyje NcRegister.com (vasario 10 d.).

Pirmasis klausimas susijęs su tuo, kad globalistinės iniciatyvos „labai daug jėgų“ suteikia „labai mažai žmonių grupei“, kurios tada „primeta kitiems tam tikrą pasaulio vaizdą“ - tai kažkas, „būdinga socializmui ir komunizmui“.

Turksonas atsakė, kad internete tai kartais priskiriama „iliuminatams“, save vadinantiems išmintingiems žmonėms, kurie siekia kontroliuoti visuomenę. Kardinolas paaiškino, kad „dabar tas pats vyksta su keletu žmonių, turinčių didelius pinigus, kurie siekia primesti savo idėjas“.

Pentinas paklausė Turksoną apie pavojų, kad bendrai kalbant apie Dievą, ignoruojant Kristų, gali atsirasti pseudoreligijos, kitaip sakant, „klimato religijos“ ar panteistinės-aplinkosauginės „Great Reset“ iniciatyvos palaikymas.

Turksonas atsakė, kad Vatikano dikastrija „negali" skatinti panteizmo. Jam žemės apibūdinimas kaip „mūsų bendri namai" nėra panteistinis. Jo argumentas: „Visa kūryba dalyvauja šlovinant Dievą, kūryba negali būti dievybė, nes dievybė negali pagirti Dievo “.

Paveiksliukas: Peter Turkson, © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsJugnhujwsg