1
2
Odeszła Elżbieta Gawlas. W dniu 21 stycznia 2012 roku, na wygnaniu w Kanadzie dokończyła biegu Ś.p. Elżbieta Gawlas. Od początku próby przemian w Polsce, aż do godziny śmierci wśród ciężkiego …More
Odeszła Elżbieta Gawlas.

W dniu 21 stycznia 2012 roku, na wygnaniu w Kanadzie dokończyła biegu Ś.p. Elżbieta Gawlas.

Od początku próby przemian w Polsce, aż do godziny śmierci wśród ciężkiego długotrwałego cierpienia, w materialnym niedostatku żyła walką o Polskę.
Jurek z Bielska
Mogła mieć wszystko!
Piękna młoda dziewczyna zostaje sekretarką Wałęsy. Można by powiedzieć, świat leży u jej stóp, złapała Pana Boga za nogi. Kariera, ministerialne lub sejmowe fotele, może premierostwo, wygodne dostatnie i błogie życie własne i pra-pra wnucząt.
Elżbieta widzi jednak, że jej szef jest zwykłym łajdakiem, SBecką wtyką i zamiast kryć szefa, i bronić własnych korzyści, postanawia …More
Mogła mieć wszystko!

Piękna młoda dziewczyna zostaje sekretarką Wałęsy. Można by powiedzieć, świat leży u jej stóp, złapała Pana Boga za nogi. Kariera, ministerialne lub sejmowe fotele, może premierostwo, wygodne dostatnie i błogie życie własne i pra-pra wnucząt.

Elżbieta widzi jednak, że jej szef jest zwykłym łajdakiem, SBecką wtyką i zamiast kryć szefa, i bronić własnych korzyści, postanawia wyjawić swoje odkrycie. Nie pozwala jej milczeć patriotyczne wychowanie, tradycja przodków i wyssana z mlekiem matki miłość do Ojczyzny.
Szefowie nienawidzą nielojalności i nieposłuszeństwa szczególnie, gdy sami mają za uszami.

Odtąd Elżbieta staje się personą niebezpieczną.

Więcej dowiedzą się Państwo z publikacji Elżbiety pt. Sierpniowe wspomnienia.

Poznałem Elżbietę jakieś 6 lat temu w Internecie. Zafascynowała mnie determinacją, odwagą i niespotykaną intuicją w ocenie zagrożeń traktatu lizbońskiego i członkowstwa Polski w UE, na tyle, że postanowiłem wesprzeć Elżbietę i podjąć działania tu w Polsce.

Napisałem króciutki list z prostym pytaniem: Proszę Panią, czy mógłbym jakoś Pani pomóc?
Otrzymałem odpowiedź:

1- „…
2- Prosze przeslac to samo do 50 tysiecy internautow.
3 – Rozeslac SMS-y
4- Zebrac 100 000 podpisow pod petycja o pozbawienie Lecha Kaczynskiego prezydentury za zlamanie konstytucji, podpisanie ustaw Traktatu Lizbonskiego, zlamanie przysiegi prezydenckiej danej Narodowi Polskiemu.
5- Znalezc adwokata ze znajomoscia prawa miedzynarodowego i przygotowac akt wystapienia Polski z Unii Europejskiej w oparciu o Traktat Lizbonski.
6 – Przygotowac Wybory Powszechne zorganizowane przez Narod Polski.
7 Przygotowac sklad Rzadu Polskiego i ustawe, ze tylko Polacy z pradziada pradziada maja prawo zajmowac stanowiska rzadowe, administracyjne, medialne, finansowe, bankowe.
Lucky 7 – !!!!
O duzo nie prosze ! Tylko o to, co wykonalne.
Jezeli w calej Polsce nie znajdziecie ludzi, to bedzie znaczylo KONIEC POLSKI NA ZAWSZE.
Jezeli nie ma budulca, nie powstanie nawet najmniejszy dom !
Goraco pozdrawiam
Elzbieta Gawlas
Toronto Ontario
Canada
To nasz ostatni boj o Ojczyzne ! ”

TWOJA POLSKA UKOCHANA jest w naszych sercach.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie