Clicks3.2K

Marsz zombie z drogi neokatechumenatu - prezbiterzy wyszkoleni przez Kiko

Iakob
8
Iakob
@gra-stokrotka jest to pochód/procesja prezbiterów tzw. Drogi Neokatechumenatu.
"Droga" to wieloletni, wieloetapowy proces deformacji katolików. Ta żydowsko-protestancka organizacja z katolicką dekoracją, pod pozorami dobra (rzekomo naśladują pierwszych chrześcijan, odnawiają Kościół, mają liczne powołania/liczne owoce itp.), metod psychomanipulacjach i ogromnych wpływów finansowych i …More
@gra-stokrotka jest to pochód/procesja prezbiterów tzw. Drogi Neokatechumenatu.
"Droga" to wieloletni, wieloetapowy proces deformacji katolików. Ta żydowsko-protestancka organizacja z katolicką dekoracją, pod pozorami dobra (rzekomo naśladują pierwszych chrześcijan, odnawiają Kościół, mają liczne powołania/liczne owoce itp.), metod psychomanipulacjach i ogromnych wpływów finansowych i personalnych przeniknęła do Kościoła Katolickiego aby niszczyć go od wewnątrz.
Mają własne seminaria tzw. "Redemptoris Mater" gdzie szkolą swoich neońskich prezbiterów (w odróżnieniu do ludzi ze świata (katolików i nie-nonów) nie używają terminu ksiądz). Prezbiterzy są werbowani przez wywoływanie histerii wśród tłumnie zebranych członków, wtedy charyzmatyczny lider przywołuje chłopców, dziewczęta i rodziny aby całkowicie poświęcili życie/rodzinę pełnieniu celów "drogi". Dzieje się to na tzw. spotkaniach powołaniowych. Jedno z ostatnich miało miejsce po ŚDMach w zeszłym roku. Przybył najwyższy guru Kiko Argüello:
www.youtube.com/watch
www.youtube.com/watch

Najprostszą drogą aby z katolika zrobić neona jest udział w tzw. "katechezach". Zapraszania są ogłaszane po Mszy Św., przekazywane przez członków, na plakatach/ulotkach i w internecie - w większości osoby zaproszone otumanione pustymi obietnicami i metodą sekciarską "love bombing" w ogóle nie wiedzą w jaką kabałę się wpakowały, stopniowo dają się wciągnąć na dalsze stopnie wtajemniczenia tej sekciarskiej "wspólnoty".

Uwaga! Jak rozpoznać zaproszenia do sekty „droga neokatechumenatu”?
gra-stokrotka
JAKIE WSTRETNE !! CO TO JEST ?!
predex
Szkoda na ta herezje komentarza.

Biore wode świecona i kropie.
molot
Msza NOM zaprojektowana przez masona Annibale Bugnini.
Msza neokatechumenatu zaprojektowana przez osobę świecką Kiko Argüello.

W tym kościele soborowym nic mnie chyba już nie zdziwi. Nowa religia, nowa wiara, nowy kult i nowy kościół.
Quas Primas
Bardzo TRAFNY tytuł tego filmiku. 👍
Quas Primas
Ot...., żydowięta całą gębą!
molot
I żeby nikt nie mówił, że praktyki w tym neokatechumenacie są nie mile widziane czy może wręcz potępiane przez Watykan. Wręcz przeciwnie, Watykan w tym uczestniczy.
1.bp.blogspot.com/…/neocat2.jpg
molot
'Sztuka' tego Kiko przeraża:
pl.pinterest.com/pablo0985/kiko-argüello/