Clicks4.6K
danutadubiel
14
PRAWDA O "ZAŚNIĘCIACH W DUCHU ŚWIĘTYM" www.youtube.com/watch "ZAŚNIĘCIE W DUCHU ŚWIĘTYM" -More
PRAWDA O "ZAŚNIĘCIACH W DUCHU ŚWIĘTYM"

www.youtube.com/watch
"ZAŚNIĘCIE W DUCHU ŚWIĘTYM" -
zawaprz
z TEGO co ja wiem o 'spoczynkach w duchu swietym' ... to troche inaczej... prosze posluchac sobie Ks. Piotra Glasa (egzorcysty):
www.youtube.com/results
nataliak27
z tego co mi wiadomo to Biblia mówi o tym kiedy kobieta códzołożna upadała jakby zemdlona BYŁO TO PODCZAS UWOLNIEŃIA i tak samodzieje się w spoczynkach
w Duchu Świętym IDŹ DZIECKO SIĘ LEPIEJ DOUCZYĆ O UWOLNIENIU I SAMEMU SIĘ PODDAJ LECZENIA WYPŁYWAJĄCEJ Z DUCHA ŚWIĘTEGO
Aldona
Waz 2054,

Złego ducha raczej nie zobaczysz, ale możesz odczuć jego działanie...

Młode kobiety i nie tylko są podatne na opętania, bo jest to związane ich emocjonalnym stosunkiem do życia. Kobiety bardziej uczęszczają do wróżek, żyją horoskopami, wierzą w moc przedmiotów: drzewka, słoniki, kuszą kusą odzieżą - to są zachowania, którymi mężczyżni raczej nie będą żyć - a niestety one wszystkie …More
Waz 2054,

Złego ducha raczej nie zobaczysz, ale możesz odczuć jego działanie...

Młode kobiety i nie tylko są podatne na opętania, bo jest to związane ich emocjonalnym stosunkiem do życia. Kobiety bardziej uczęszczają do wróżek, żyją horoskopami, wierzą w moc przedmiotów: drzewka, słoniki, kuszą kusą odzieżą - to są zachowania, którymi mężczyżni raczej nie będą żyć - a niestety one wszystkie mają swoje podłoże u złego. Stąd większa ilość opętań wśród kobiet niż mężczyzn.

Pismo święte nie podaje nigdzie czy opętani byli poganami. Zresztą chrześcijaństwo rozpoczęło się po śmierci Chrystusa, więc nie ma mowy o chrześcijaństwie w Piśmie Świętym. Ludzie wierzący w Piśmie Świętym to Żydzi, chodzący do synagogi i wyznający wiarę mojżeszową. Przecież to Chrystus w Piśmie św, ustanowił św. Piotra głową Swojego Kościoła - i tym samym zapoczątkował chrześnijaństwo!!!

Ciało i Krew Pańska pomagają i to bardzo ale człowiekowi, natomiast sól egozorcyzmowana pomaga w miejscach, gdzie jest odczuwalna obecność złego. Może być tak przecież, że ludzie wierzący wprowadzą się do domu, w którym ktoś przed nimi np. wywoływał duchy. I co wtedy mają robić ci ludzie, którzy np. słyszą nocą kroki, szafki się same otwierają. Sól egzorcyzmowana w takich przypadkach działa jak woda święcona, która odpędza zło z złego miejsca.
Anja39
waz2054, genialnie napisane-podoba mi sie 👍
waz2054
Zatem, po Komunii Świętej młoda dziewczyna zaczęła się trząść i warczeć ale czy szatan z niej wyszedł oto jest pytanie? Jaki skutek miała Komunia Święta?

Ja takich sytuacji widziałem wiele i jeszcze lepszych. Warczenia, plucie, krzyki, wyzwiska jednej dziewczynki może 13 letniej nie można było w pięć osób utrzymać. To wszystko widziałem ale szatana nie widziałem i opętania nie widziałem. Otóż to. …More
Zatem, po Komunii Świętej młoda dziewczyna zaczęła się trząść i warczeć ale czy szatan z niej wyszedł oto jest pytanie? Jaki skutek miała Komunia Święta?

Ja takich sytuacji widziałem wiele i jeszcze lepszych. Warczenia, plucie, krzyki, wyzwiska jednej dziewczynki może 13 letniej nie można było w pięć osób utrzymać. To wszystko widziałem ale szatana nie widziałem i opętania nie widziałem. Otóż to.

Szatan jest bytem inteligentnym a zachowuje się mało inteligentnie, ba zupełnie bez sensu. Mało tego szatan jest złem samym w sobie, jego skoncentrowaną istotą.
W jakiś tam wygibasach i krzykach złego ducha trudno mi dostrzec. Osobiście widzę opętanie szatańskie w takim Hitlerze, Stalinie, Jeżowie a w młodych dziewczynach złego ducha nie widzę. Dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie młode kobiety są z różnych powodów podatne na te opętania. Ale to osobna kwestia dlaczego tak się dzieje.

Jest jeszcze jedna sprawa. Chrystus, jak naucza Pismo Święte wypędzał złe duchy szybko i sprawnie. Jednakże opętani byli poganami a nie chrześcijanami. Czynił to jako znak i zachętę do nawrócenia. Pismo Święte nie podaje aby jakiś ochrzczony był opętany. Z tego więc punktu widzenia dziwi mnie coraz to większa liczba rzekomych opętanych właśnie wśród chrześcijan i jakaś dziwna niemoc egzorcystów.

Powtarzam moje pytanie jak może pomagać jakaś sól egzorcyzmowana a nie pomagać prawdziwe Ciało i Krew Pańska? Ot co.
😈
piwomarek
@waz2054
"Dziwnym zbiegiem okoliczności w ogóle nie boją się ani Chrystusa ani Sakramentów Świętych. Dziwne co?"

Ostatnio byłem naocznym świadkiem jak podczas Mszy Świętej młoda dziewczyna przystępując do Komunii Świętej w asyście drugiej kobiety w momencie przyjmowania na język Hostii zaczęła się cała trząść i warczeć. Ba, zaczęło nią konkretnie trzepać, że o mało się nie przewróciła. Ta …More
@waz2054
"Dziwnym zbiegiem okoliczności w ogóle nie boją się ani Chrystusa ani Sakramentów Świętych. Dziwne co?"

Ostatnio byłem naocznym świadkiem jak podczas Mszy Świętej młoda dziewczyna przystępując do Komunii Świętej w asyście drugiej kobiety w momencie przyjmowania na język Hostii zaczęła się cała trząść i warczeć. Ba, zaczęło nią konkretnie trzepać, że o mało się nie przewróciła. Ta druga kobieta złapała ją, objęła i zaprowadziła do zakrystii. Gdy tylko zamknęły się drzwi tak nagle usłyszałem przerażający ryk, wycie. Trwało to jakąś chwilę po czym ustało.

Wniosek niech każdy sobie wyciągnie sam.
Brat od pokuty
Pokój

Zaśnięcia w Duchu Świętym jest znane w Kościele dawno bo już św Franciszek z Asyżu ich doświadczał po przez wieki były obecne w III Zakonie św Franciszka a ma on prawie 800 lat . Najpierw trzeba wiedzieć o czym się pisze a dopiero zabierać głos . Proponuje pamiętać że to PAPIEŻ naucza a inni powinni słuchać nie na odwrót.

Pokój Wam 🤗
waz2054
Te zaśnięcia w “Duchu Świętym” zostały wymyślone już dawno temu przez sekty zielonoświątkowe i jeszcze kilka lat temu były zupełnie nieznane polskiemu Kościołowi Katolickiemu, podobnie zresztą jak i egzorcyzmy. Obecnie stały się jakąś plagą, jakąś nową religią. Widziałem i jedne i drugie ale nie zrobiły na mnie najmniejszego wrażenia. Mało tego, usiłowałem kiedyś porozmawiać w obcych językach z …More
Te zaśnięcia w “Duchu Świętym” zostały wymyślone już dawno temu przez sekty zielonoświątkowe i jeszcze kilka lat temu były zupełnie nieznane polskiemu Kościołowi Katolickiemu, podobnie zresztą jak i egzorcyzmy. Obecnie stały się jakąś plagą, jakąś nową religią. Widziałem i jedne i drugie ale nie zrobiły na mnie najmniejszego wrażenia. Mało tego, usiłowałem kiedyś porozmawiać w obcych językach z kapłanem który wmówił sobie że ma taki dar. Nic jednak z tego nie wyszło, bo żadnego obcego języka oczywiście nie znał. Podobnie jest z egzorcyzmami. Otóż szatany boją się wody egzorcyzmowanej, soli egzorcyzmowanej, Jana Pawła II, no i w końcu Ojca Pijo. Dziwnym zbiegiem okoliczności w ogóle nie boją się ani Chrystusa ani Sakramentów Świętych. Dziwne co?
😈
adam90
ks. Piotr Glass egzorcysta (jak wielu jeśli nie wszyscy egzorcyści) jest związany z odnową charyzmatyczną, wiec powoływanie się na jego słowa w świetle krytyki tego ruchu jest kłamliwą manipulacją. Takie to praktyki "świętych teologów" z glorii
Od kiedy protestanci są autorytetem dla tradsów? Przecież w pozostałych wpisach reagujecie zupełnie inaczej. Czy jeśli jest możliwość dołożyć ruchom …More
ks. Piotr Glass egzorcysta (jak wielu jeśli nie wszyscy egzorcyści) jest związany z odnową charyzmatyczną, wiec powoływanie się na jego słowa w świetle krytyki tego ruchu jest kłamliwą manipulacją. Takie to praktyki "świętych teologów" z glorii
Od kiedy protestanci są autorytetem dla tradsów? Przecież w pozostałych wpisach reagujecie zupełnie inaczej. Czy jeśli jest możliwość dołożyć ruchom charyzmatycznym to wyznajecie zasadę że w takim przypadku można się powołać nawet na samego diabła? Prawdzie zastanawiające 😲
Kos
Dziękuję za ten materiał.

W Sanktuarium w Oborach byłem świadkiem takich "zaśnięć" przy Błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem.
Wszytko odbyło się w atmosferze spokoju i powagi.
Nikt się nie śmiał, ani nie wpadał w drgawki.
Moim zdaniem były to zaśnięcia prawdziwie w Duchu Świętym.

Ale szatan małpuje Boga więc są i takie z drgawkami, śmiechem i łażeniem na czworaka.

A propos uzasadnie…More
Dziękuję za ten materiał.

W Sanktuarium w Oborach byłem świadkiem takich "zaśnięć" przy Błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem.
Wszytko odbyło się w atmosferze spokoju i powagi.
Nikt się nie śmiał, ani nie wpadał w drgawki.
Moim zdaniem były to zaśnięcia prawdziwie w Duchu Świętym.

Ale szatan małpuje Boga więc są i takie z drgawkami, śmiechem i łażeniem na czworaka.

A propos uzasadnienia ewangelicznego mogę dodać tyle,
że na przestrzeni wieków pojawiały się wciąż nowe łaski od Boga,
a aby ludzie je otrzymali wymagania są wciąż coraz mniejsze i mniejsze
a ludzie i tak je odrzucają.

Moją tezą w dyskusji jest to, że pojawienie się nowej Łaski, której nie było poprzednio nie może być powodem zaprzeczenia pochodzenia jej od Boga a tylko nieskończonej Dobroci Boga.
Po owocach poznaje się każde dzieło - tutaj także.

Króluj nam Chryste
KIRKOR
😀 😀 😀
tahamata
Z ptysiowego linka przemawiają do mnie te słowa o. jezuity: "Moja ogólna teza jest taka, że (1) autentyczny "spoczynek" jest zjawiskiem fizyczno-psychiczno-duchowym, którego sprawcą jest Duch Święty, natomiast (2) jego rola w rozwoju Chrześcijanina jest wyjątkowa i bardzo ograniczona stąd (3) nie powinno się go promować ani uwzględniać w formacji duchowej."

W rzeczy samej 🤗
ptyś
Ten młody protestancki chłopiec lepiej niech dalej pije swój kompot i je truskawki.
Protestanci odrzucili tradycję Ojców Kościoła i ich nauki, a zastąpili swoimi.

Tym którzy nigdy nie uczestniczyli w rekolekcjach ignacjańskich i nie znają tematu pocieszenia w duchu proponuję przeczytać poniższy artykuł ks. katolickiego:

Prawda o zaśnięciach w Duchu Świętym - odpowiedź

👍
Anja39
wszelkie takie grupy charyzmatyczne to odlamy KK i panstwo w panstwie.Jak mowił ks.Piotr Glas egzorcysta w jednym ze swoich wywiadów "szatan podszywa sie pod wszystko aby zwodzic czlowieka, stwarza sytuacje w jakich moze czlowieka zwieżc" nawet te ktore z zewnątrz wygladają na "swiete" ☕