Clicks2.8K
asdew
11
Biskup Antoni Długosz i podwójne tango w Pajęcznie. www.youtube.com/watchMore
Biskup Antoni Długosz i podwójne tango w Pajęcznie.

www.youtube.com/watch
MariaBarbara
Na szczescie nie wszyscy sa ciemniakami ze zdartymi od krytyk jezorami.
Agnieszka -C
I jaką wiarą przyciągnie ten biskup wiernych do Boga skoro cały jest zanurzony w świecie
Elkam
Dwie sroki za ogon... jedna noga w romantycznej melancholi, a drugą w sutannie. Sie urzadził facio sprytnie....nie ma co?
tekla
Biedny ksiądz. Może już szwankuje na umyśle?
yaphet
Matoł stary.
Bogna Fler
,,Rysuję krzyż z kropelką krwi..." z wesołym klaskaniem.... nieeewypada! Dzieci muszą wiedzieć , co śpiewają!
Bogna Fler
Poza liturgią Mszy św. niech sobie tańczy, nie mam nic przeciwko, ale na Mszy św. NIE!
MariaBarbara
Ludzie, co z wami sie dzieje? Tworczosc, spiew i radosc od Boga jest nam dane. Zwlaszcza tak przyzwoite i eleganckie . Piekno jest jednym z przymiotow Boga. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻
ktozjak Bog
Niech se ks. biskupek idzie na parkiet zatanczyc... Jesli czuje, ze jest to istota jego powolania, niech nie zawraca ludziom w glowach. Dzisiaj bycie CELEBRYTA znaczy COS ! I wlasnie ks. bp Dlugosz odpowiada tym kryteriom.... Nie przekaz wiary i moralnosci, ale... gdy Kosciol Chrystusowy TONIE... on swoje powolanie koncentruje na ... TANCU... Glupi i bez Boga..
Matricaria
VRS wczoraj
"Tu np. bp Długosz szaleje w sanktuarium rychwałdzkim na Żywiecczyznie."
www.youtube.com/watch

Chłe,chłe chłe,dobre!tak mało jest radości w życiu a ten niewielkiej postury biskup rozwesela całe tabuny.Darujcie jemu tym razem,w Częstochowie zatańczył dla Amazonek,kobiet bardzo doświadczonych i tej odrobiny radości nie można im mieć za złe.Faktem jest że w ornacie do tanga to …More
VRS wczoraj
"Tu np. bp Długosz szaleje w sanktuarium rychwałdzkim na Żywiecczyznie."
www.youtube.com/watch

Chłe,chłe chłe,dobre!tak mało jest radości w życiu a ten niewielkiej postury biskup rozwesela całe tabuny.Darujcie jemu tym razem,w Częstochowie zatańczył dla Amazonek,kobiet bardzo doświadczonych i tej odrobiny radości nie można im mieć za złe.Faktem jest że w ornacie do tanga to jakoś nie bardzo wypada ale jak sie ma charyzmat wesołka to i taki szczegół ujdzie.
borgan
Myślę, że ks. biskup Długosz nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie wypada duchownemu tańczyć tanga. On z pewnością nie ma złych intencji.