언어
tekla

Ks.Andrzej Komorowski(FSSP):Codzienna Msza trydencka buduje pobożność

Mój proboszcz,niestety, woli wieczory chwały i upadki na posadzkę.
tekla

Rafalska: Polska unijnym liderem w walce z ubóstwem

W urzędzie pracy najpierw wypełniasz ankietę, czego się spodziewasz po urzędzie pracy? Powinno się zlikwidować wszystkie takie placówki.
tekla

Policzono, ilu Polaków uczestniczy w mszach i przystępuje do komunii

W diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej, czyli tam, gdzie aktywnie działa Szkoła Nowej Ewangelizacji bardzo niski odsetek uczestników Mszy św. Nie dziwi mnie to.
tekla

Rząd rozda Polakom miliardy!

PO rozdało za darmo mleko w szkołach, teraz są warzywka i serki. Dzieciaki wyrzucają to do kosza. To jest dobroć socjalistycznych rządów. Niech rząd się wytłumaczy z kolejnych pożyczek, które będą spłacać całe pokolenia.
tekla

Ta Msza jest DZIEŁEM BOŻYM

Na modlitwie "Baranku Boży", kiedy wszyscy klęczą, z boku Ołtarza ksiądz gra na gitarze, a schola śpiewa do mikrofonów. Tak jakby to ich nie dotyczyło. Oczywiście, ludzie nie śpiewają, gdyż linia melodyczna nie jest prosta.
tekla

Nagranie ze spotkania: papież Franciszek spotyka się z niemieckim prezydentem i hejterem Trumpa

Na jednym zdjęciu widać, jak Franciszek na jakimś spotkaniu czy uroczystości zawiesił sobie Różaniec na uchu. Przecież on nie może być katolikiem. W ubiegłą niedzielę, kiedy wszystkie ważne stacje mówiły o Różańcu do granic, on na Anioł Pański nie pisnął słowa na ten temat.
tekla

Bóg pochwycił nasze dłonie

Co miesiąc Różaniec do granic to duży wysiłek, koszty itd. Moglibyśmy modlić się przy kapliczkach i krzyżach. Proboszczowie parafii zajęliby się organizacją.
tekla

„Różaniec do granic” – ogromny sukces wyjątkowej akcji. Te ZDJĘCIA mówią wszystko

Wszystko pięknie się udało, nie podobały mi się tylko gitary w kościele i neońskie, płytkie piosenki jak na szkolnej wycieczce. Przynajmniej tam, gdzie ja byłam.
tekla

ROZANIC do GRANIC: cala POLSKA - sobota 7.10.2017 godz. 14:00

Mam nadzieję, że jutro będzie tak, jak uczy tradycja, nie jakaś stadionowa nowa ewangelizacja.
tekla

To największe wydarzenie modlitewne w Europie po ŚDM!

Jutro tak, ale ŚDM nie były dla mnie wielkim wydarzeniem modlitewnym.
tekla

Rośnie kwota wolna od podatku, kolejne uszczelnienia systemu podatkowego

Ci najmniej zarabiający z 500+?A może zlikwidować to 500+ i zwiększyć kwotę wolną od podatku do wysokości poselskiej? Słów brak.
tekla

Spektakularny sukces pod rządami PiS! FTSE Russell uznaje Polskę za 'rynek rozwinięty'

Chyba żyjemy w tym samym kraju i widzimy, że to propaganda. Widocznie FTSE Russel ma w tym cel, który ujawni nam w stosownym czasie.
tekla

Ksiądz profesor Tadeusz Guz o trendach mody

Mój tata zawsze do kościoła zakładał garnitur i krawat. Mężczyźni przychodzą obecnie na Mszę św. w dżinsach, adidasach, spodniach do kolan, t-shirtach.