Clicks3.1K

Analiza profesora psychiatrii: „Emmanuel Macron to psychopata”. Trzeba go odizolować?

Włoski profesor psychiatrii Adriano Segatori przeprowadził analizę osobowości Emmanuela Macrona. Kategorycznie stwierdził, że ten jest psychopatą, a jego związek z 24 lata starszą Brigitte miał charakter pedofilski.

Moja opinia na temat kandydata na prezydenta Francji Emmanuela Macrona opiera się na dostępnych ogólnie filmach oraz jego oficjalnej biografii (…) Emmanuel Macron to psychopata i nie jest to wyzwisko, ale stwierdzenie faktycznego stanu umysłu i osobowości – wyjaśnia profesor Segatori.

Psychiatra stwierdził, że kluczowym momentem w kształtowaniu się osobowości Macrona był wiek nastoletni, gdy ten został uwiedziony przez nauczycielkę. To ukształtowało w młodym Macronie poczucie, że wolno mu absolutnie wszystko, co w dorosłym życiu przekształciło się w narcyzm. Profesor Segatori wylicza trzy paradygmaty, którymi cechuje się psychopatyczną osobowość prezydenta Francji: „1. Idea, że nie istnieją limity. 2. Omnipotencja zwielokrotniona u dorosłej osoby. 3. Narcyzm pokrywający własną niepewność”.
Osobowość psychopatyczną Emmanuel Macron ujawnia nie tylko w sukcesach, ale też w zachowaniach histerycznych, o ile nie osiąga tego czego chce. Charakteryzuje się też dużą dozą teatralności. Osoba psychopatyczna nie ma skrupułów ani wyrzutów sumienia np. kiedy mówi o bezzębnej biedocie czy poniża innych. Nawet jeśli potem przeprasza, to naprawdę myśli to co mówi – twierdzi profesor psychiatrii.

Kilka dni temu Macron stwierdził, że „Polska postanowiła się odizolować”. Tymczasem, wydaje się być wszystko jasne. Macron projektuje swój problem i nie chce przyjąć do wiadomości, że powinien zostać odseparowany od społeczeństwa. A chyba nie musimy nikomu przypominać, że psychopaci dzierżący w ręku władzę są wyjątkowo niebezpieczni.

Źródło: Youtube, ertv
Jan Zbigniew wojan
Dziwne, że spodobała mu się "mamusia" i się ożenił !
V.R.S.
Toż to jak ulał narcystyczny związek pana MM z Prezesem.
TomUrb
...oraz ojcowsko-synowski, w którym syn przerósł ojca (na razie tylko wzrostem 🤪 )
Jota-jotka
A tu wyśmiewa się z tych co nami rządzą i przyrównują do bohatera jak na zał.zdjeciu.
Szkoda słów i to ma być merytoryczna krytyka !
V.R.S.
@Jota-jotka
Merytoryczna krytyka była już wielokrotnie na tym forum (i nie tylko) formułowana.
Streścić ją można następująco: sprawcy koronareżymowego zamachu stanu (oraz bezprawia i anarchii będących jego następstwem), duzi i mali, powinni stanąć przed Trybunałem Stanu lub właściwymi sądami (oraz trybunałem międzynarodowym jeśli taki powstanie). Inaczej Polska jako państwo nie ma jakichkolwiek …More
@Jota-jotka
Merytoryczna krytyka była już wielokrotnie na tym forum (i nie tylko) formułowana.
Streścić ją można następująco: sprawcy koronareżymowego zamachu stanu (oraz bezprawia i anarchii będących jego następstwem), duzi i mali, powinni stanąć przed Trybunałem Stanu lub właściwymi sądami (oraz trybunałem międzynarodowym jeśli taki powstanie). Inaczej Polska jako państwo nie ma jakichkolwiek szans na normalne funkcjonowanie w przyszłości.
Ci, którzy aktywnie uczestniczyli w budowaniu lub utrwalaniu koronareżymu (także jako wyborcy) powinni uderzyć się w piersi, przeprosić i Narodowi zadośćuczynić.
Jota-jotka
Dokładnie pisałeś tak przeczytaj sobie i nie usprawiedliwiają się

,,Toż to jak ulał narcystyczny związek pana MM z Prezesem.,,
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Czyli taki sam jak w naszym okupandzkim ( nie ) rzadzie ! jak ich nazywa Grzegorz Braun !
V.R.S.
No przecież media bąkiewiczowe ostatnio wciskały odbiorcom że to Zjednoczona Prawica jest.
Tad
Opinia Profesora pokrywa się z analizą Grigorija Klimowa zawartą w książce "Naród Boży" na temat psychopatów w polityce. Można wyguglać, dla ułatwienia podam: jest na stronie> radiestezja.net/religia/narod-bozy-grigorij-klimow/ ;;; Druga pozycja na te tematy, to książka przemilczanego psychiatry Andrzeja Łobaczewskiego "Ponerologia polityczna". Po tej ostatniej, genialnej pozycji inaczej …More
Opinia Profesora pokrywa się z analizą Grigorija Klimowa zawartą w książce "Naród Boży" na temat psychopatów w polityce. Można wyguglać, dla ułatwienia podam: jest na stronie> radiestezja.net/religia/narod-bozy-grigorij-klimow/ ;;; Druga pozycja na te tematy, to książka przemilczanego psychiatry Andrzeja Łobaczewskiego "Ponerologia polityczna". Po tej ostatniej, genialnej pozycji inaczej spojrzałem na sterowanie życiem politycznym przez mass media. Można znaleźć w necie w kilku językach. Była też wydana drukiem.
Życzę owocnej lektury!
Anieobecny
Czekam na analizę odnośnie naszych włodarzy...
Choć podejrzewam - CTR. C/CTR. V...