Clicks1.4K
csk.news
1

Akt Pomsty: Nezralý František Naštvaný Na Kanovníky, To Ukazuje Na Veřejnosti

Františkův Covid růžencový maraton započal ve Sv Petrovi 1. května a bude pokračovat po celý měsíc v 6 večer, Římského času, každý den v jiné mariánské svatyni světa.

Když kanovníci Sv. Petra se přišli zúčastnit modlitby, bylo jim řečeno: “Je zakázáno vstupovat do Sv. Petra, Dnes kanovníci baziliky nemohou vstoupit. Příkazy z vyšších míst." Výraz “Vyšší místa” znamená František.

Kapitola Kanovníků, založena v roce 1053, se skládá z arcikněze, kapitulního vikáře a 34 kanovníků a kněží koadjutorových kněží. Všechny schůzky vyřizuje Papež. Kanovníci se modlí obřad a předsedají Eucharisti v Bazilice každý den.

Papež nikdy nevydal směrnice tohoto druhu, protože je úkolem kanovníků pomáhat papežským funkcím. Franca Giansoldati, jeden z Františkových soudních novinářů, píše, že je Kapitola Sv Petra je ve Františkově nitkovém kříži..

Ví, že František - který nemá problém s lidmi kteří se oblékají jako Amazonští Indiáni a potulují se kolem Sv. Peter’s - komentoval, před několika lety, když viděl dva kanovníky sloužit za kardinály v jejich obvyklých fuchsiových oděvech během liturgie, “Kdo jsou ti dva kněží oblečeni v technicoloru." Styl a barva jejich hábitu byla určena Nicholasem III v roce 1279.

Giansoldatiho vysvětlení je diverzním nanévrem. Důvod pro Františkův hněv je ten, že členové Kapitoly museli protestovat, poté co František zakázal slavení Mši ve Sv. Petru. Tyranský František nesnáší odpor.

Je pravděpodobné, že další pomsty proti kapitole budou následovat. Jeden z kanovníků Sv. Petera je kardinál Dubie Walter Brandmüller, 92.

#newsLldyelvomg
Krásný pokojný den
A ty už jsi Joske dozrál? Zkus jiné téma než satanovu matrici a jehovistický bulvár. 😉
-----------------------------
Joske:
Csk.news: Akt Pomsty: Nezralý František Naštvaný Na Kanovníky, To Ukazuje Na Veřejnosti
Nezralý? Spíše přezrálý.