04:19
Clicks1.9K
gregory56
1
18.03.12 - Marsz w obronieTRWAM w Kolebce Solidarności w Gdańsku. Precz z cenzurą platformy!!! W związku z dyskryminacją Telewizji Trwam przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz brak reakcji …More
18.03.12 - Marsz w obronieTRWAM w Kolebce Solidarności w Gdańsku. Precz z cenzurą platformy!!!

W związku z dyskryminacją Telewizji Trwam przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz brak reakcji rządu na łamanie prawa przez konstytucyjny organ jakim jest KRRiT, w dniu 18 marca w Gdańsku odbędzie się demonstracja z żądaniem przyznania fundacji Lux Veritatis miejsca na cyfrowym multipleksie. Jest to jednocześnie protest przeciwko łamaniu podstawowych praw obywatelskich i ograniczaniu przez rząd Donalda Tuska wolności mediów oraz swobody przepływu informacji.
Demonstracja wyruszy spod bazyliki św. Brygidy po Mszy o godz. 11.00. Przejdziemy obok pomnika króla Jana III Sobieskiego, gdzie gdańszczanie w czasach zniewolenia komunistycznego gromadzili się na nielegalnych wiecach, żądając wolności słowa. Następnie udamy się pod pomnik Poległych Stoczniowców -- miejsca w którym Polacy upominali się o prawa człowieka, wolność, godność i szacunek.

Zwracamy się o liczny udział w proteście, przygotowanie banerów i transparentów oraz jak najszersze przekazywanie informacji o demonstracji.

Komitet Organizacyjny:

Gertruda Szumska Koła Radia Maryja
Anna i Andrzej Kołakowscy Krucjata Różańcowa za Ojczyznę
Krzysztof Dośla przewodniczący Regionu Gdańskiego NSZZ Solidarność
Andrzej Jaworski poseł na Sejm RP z ramienia PiS
Ewa Kowalewska Ruchy i Stowarzyszenia Katolickie Archidiecezji Gdańskiej
Lech Kowalewski Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Leszek Lis Klub Gazety Polskiej w Gdańsku
Czesław Nowak Stowarzyszenie Godność
+ + +
Tu nie o decyzję PLATFORMY, czy rządu chodzi, ,,władcy marionetek,, (masoneria) postawiła krzyżyk na Radiu Maryja i tyle.

Bardzo ciekawe jak potoczą się dalej wypadki..