04:19
Clicks1.2K
gregory56
4
Solidarna Polska rusza na podbój Polski! - I Kongres Założycielski SP Z.Ziobry cz.1 Zgodnie z przewidywaniami, Zbigniew Ziobro został wybrany na prezesa Solidarnej Polski. Wiceszefami zostali Beata …More
Solidarna Polska rusza na podbój Polski! - I Kongres Założycielski SP Z.Ziobry cz.1

Zgodnie z przewidywaniami, Zbigniew Ziobro został wybrany na prezesa Solidarnej Polski. Wiceszefami zostali Beata Kempa oraz Jacek Kurski. 1300 delegatów wzięło udział w kongresie założycielskim nowej partii, który odbył się w Otrębusach pod Warszawą. Ugrupowanie, stworzone przez byłych polityków PiS, przekształciło się w partię polityczną; przedstawione zostały statut i deklaracja programowa.
.stefanek
kubana -można -a nawet trzeba ! ;POLSKA BEDZIE OCALONA !(cyt.III-cia Tajemnica Fatimska)
kubana103
Niewątpliwie trzeżwo patrząc to tylko w Bogu nadzieja.Ale to już pomarzyć niemożna?.
.stefanek
Polski politycznej i gospodarczej juz nie ma !!! pozostała tylko duchowa i Tą -trzeba bronić !ks.prof dr hab Piotr Natanek.
kubana103
Myślę że jest miejsce na porządną prawicę.Wielu ludzi o prawicowych poglądach zraziło się do PIS. Powodem tego było wiele dziwnych posunięć tej partii (na wyścigi z PO podpisanie Traktatu czy zablokowanie ekshumacji w Jedwabnym). Być może te młode chłopaki mają mają zdrową wizję przyszłości tego maltretowanego kraju (poparcie w Parlamencie Europejskim Orbana przez Ziobrę i Kurskiego). Do …More
Myślę że jest miejsce na porządną prawicę.Wielu ludzi o prawicowych poglądach zraziło się do PIS. Powodem tego było wiele dziwnych posunięć tej partii (na wyścigi z PO podpisanie Traktatu czy zablokowanie ekshumacji w Jedwabnym). Być może te młode chłopaki mają mają zdrową wizję przyszłości tego maltretowanego kraju (poparcie w Parlamencie Europejskim Orbana przez Ziobrę i Kurskiego). Do zagospodarowania jest blisko 50% elektoratu nie biorącego udziału w wyborach (wbrew panującym opiniom myślę najbardziej świadomego)
Najbardziej niepokoi zaczynanie wojenki na prawicy przez jedynie słusznych prawicowców z PIS. Skąd my to znamy.