Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.5K
Orędzia
1

Czy dla was wszystkich niezwykłe jest to, że temperatury Bożego Narodzenia są prawie letnie???

4 Niedziela Adwentu.Ojciec Niebieski mówi: Meteorolodzy nie są w stanie przewidzieć tej pogody, ponieważ Ja, Stwórca wszechświata, kieruję wszystkim Moją mądrą ręką. Kocham was wszystkich, szczególnie na nadchodzące święto, narodziny Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Jak bardzo czekam na ten dzień,ponieważ przynosi on wam zbawienie. Ja, Ojciec Niebieski, ofiaruję wam zbawienie Mojego Syna w Trójcy.

Moje umiłowane dzieci, wasze zbawienie jest bliskie. Wielkie wydarzenie zbliża się do was wszystkich. Moja interwencja nastąpi w czasie, gdy nikt nie zgadnie.

Żaden posłaniec nie będzie w stanie tego przewidzieć. Jeśli ktoś ci to ogłasza, nie wierz w to. Przebiegłość szatana jest wielka, a także fałszywi prorocy. Chciałbym cię o tym ostrzec.

Moi umiłowani, przewidziecie wiele znaków, a Ja wam je oznajmię. Moi wierni i umiłowani wierzący, nie zostawię was samych w ignorancji.

Chcę was wszystkich uratować, ponieważ nieuchronnie zbliża się podział. Oddzielę Moich Wiernych od niegodziwych. To jest teraz bardzo blisko twoich drzwi.

Moi umiłowani, nie będzie wam łatwo wziąć na siebie prześladowań chrześcijan, ponieważ pochodzą one z waszych szeregów, nie tylko przez islam. Dotyczy to szczególnie Ciebie. Ale weźcie to prześladowanie za krzyż na swoich ramionach. Syn Boży jest w was prześladowany. Ale Słowo Boże zostanie objawione. Nie rozwijajcie obaw, ponieważ otrzymacie specjalne łaski dla tych, którzy wykonują wolę Ojca Niebieskiego.

Nie mogłeś sam znieść tego prześladowania. Potrzebuję Moich Wiernych, aby światło Boże mogło promieniować w ciemny świat.

Mój ukochany maleńki, czujesz, że twój wzrok słabnie coraz bardziej. To prawda Wkrótce zostaniesz obsadzony i zakończy się sukcesem. Ale wcześniej życzę wam, abyście dobrowolnie znosili tę ciemność dla ludzkości bez Boga. Otrzymujesz specjalne łaski. Dlatego nie bójcie się, ale wierzcie.

Potrzebuję cię szczególnie jako świadectwa wiary. Cuda łaski i pokuty będą miały miejsce w tobie i przez ciebie. Udostępnij mi się całkowicie i całkowicie. Wspiera was wasza najdroższa Niebieska Matka. Nadal będziesz mógł odbierać i pisać wiadomości mimo problemów z oczami.

Moje drogie dzieci, wczoraj szukaliście schroniska. Dziękuję za przestrzeganie mojego planu i woli. Nawet matka Mojego Syna, Matki Bożej, została odrzucona przez wszystkich przed narodzinami, narodzinami Syna Bożego. Urodził się w biednym i zimnym łóżeczku.

Dlatego też, mój ukochany synu - księdzu, nie było łatwo znaleźć schronisko w tym akademiku dla osób chorych psychicznie, aby przekazać pieniądze i prezenty świąteczne. Spełniłeś moje życzenie i doświadczyłeś tego odrzucenia. Zostałeś wydalony, ponieważ Syn Boży został dziś odrzucony na tym wielkim festiwalu. Więc i ty musiałeś zostać odrzucony.

Syn mojego umiłowanego kapłana, to ludzie świata. Nie możesz tego zrozumieć. To było doświadczenie, które powinieneś znosić ze względu na mnie.

To było moje życzenie i wola, aby doprowadzić cię do tego akademika. Wszystko jest przeznaczeniem i boską wolą. Wytrzymajcie to chętnie, ponieważ rozpoczęły się prześladowania. Poczujesz to. Ludzie będą was odrzucać i prześladować ze względu na moje imię, ponieważ prześladowania chrześcijan rozpoczęły się wraz z wami.

Aby móc to wszystko znieść, potrzebujesz łask Chrystusowego dziecka w łóżeczku. Dostrzegaj te łaski w każdej chwili i śpiewaj kołysanki temu Boskiemu Dziecku.

Moje dzieci, weźcie udział z małym dzieckiem w łóżeczku, małym dzieckiem, dzieckiem Bożym. Ilu ludzi dzisiaj odrzuca tę prawdziwą i katolicką wiarę? Zapanował kompletny brak wiary na całą ludzkość, spadła ciemność.

Moje umiłowane dzieci, czy nie wywarliście warunków pogodowych od Mocy Niebieskich? Dla was wszystkich niezwykłe jest to, że temperatury Bożego Narodzenia są prawie letnie. Meteorolodzy nie są w stanie przewidzieć tej pogody, ponieważ Ja, Stwórca wszechświata, kieruję wszystkim Moją mądrą ręką.

Moje drogie dzieci, czy nie czujecie, że mam berło w ręku i że ludzie nie są sprawcami? Jeśli połączysz wszystko z tym, co nadprzyrodzone, nie musisz się martwić. Nie zrozumiecie wielu rzeczy, które Ja, Ojciec Niebieski, poprowadzę wszystko inaczej, niż możecie sobie wyobrazić.

Moi umiłowani wierzący, wszyscy doświadczacie chaosu na całym świecie, w naturze, nauce, polityce, a zwłaszcza w Kościele katolickim. Ale nikt nie będzie pamiętał, że jestem stwórcą całej ludzkości i czynię wszystko zgodnie z moimi planami, boskimi planami.

Bezbożność i apostazja wzrosły tak szybko. Nie można ich wchłonąć, ponieważ ludzkość zgadza się na zło. Ludzie, potężny i wszechwiedzący Bóg, odrzucają mnie i czynią bogów według własnego uznania. Prawie wszyscy żyją zgodnie ze światowymi pragnieniami.

Czujecie, moi umiłowani i wierni, że ludzie świata odrzucają mnie w was. Nigdzie nie jesteś mile widziany. Jesteś nawet nazywany sekciarzem. Moje dzieci, w tym ja, jako bóg-człowiek utożsamiano z diabłem, jak powiedziano: „Z Belzebubem wypędza diabła”. Idziecie Moimi śladami, więc musicie doświadczyć tego samego.

Bądźcie wdzięczni, jeśli będziecie prześladowani i poniżani. Potem idźcie Moimi śladami i idźcie za Mną. Jeśli ci ludzie, którzy nie chcą wierzyć, mówią wam złe rzeczy, zachowajcie pokój i spokój, ponieważ prawda ma wielu wrogów, jak dobrze wiadomo. Będziecie prześladowani, tak jak ja byłem prześladowany. Prawda nie może wyjść na jaw na świecie.

Proszę bądźcie czujni, ponieważ Szatan ofiarowuje swoją ostatnią moc, aby obrócić wiele prawdy i pociągnąć go na swoją stronę. On jest ojcem kłamstwa. Zachowaj czujność i nie odstępuj ani kroku od moich życzeń. Zawsze podaję dokładne informacje i nie zostawię cię w ciemności. Więc nie martw się.

Tak, umiłowani, żyjecie teraz w pogaństwie, które bóstwo odrzuca. To Antychryst was otacza i chce was zmylić. Masoni i sataniści pracują i już kupili i pochwycili wielu ludzi.

Jak zauważyliście, ci ludzie są prani w mózgu, aby przydać się do ich machinacji. To widoczny znak, dzieło diabła, na które są następnie wystawieni. Spójrz na pakt migracyjny, to dzieło diabła i musi zostać ukarane. Ktokolwiek udostępnia się tym machinacjom, zostaje utracony na zawsze.

Moi umiłowani synowie kapłanów, w końcu obudźcie się, ponieważ ostrzegam was po raz ostatni, ostrzegam przed wiecznym potępieniem. Chcę cię ocalić, bo szukam każdej zagubionej owcy i kocham każdą osobę z nieskończoną cierpliwością, boską cierpliwością, której nie możesz pojąć.

W te święta dotknę wielu serc, które są otwarte na moje orędzia, ponieważ dzięki waszym licznym i nieustannym modlitwom dochodzi do wielu nawróceń.

Chciałbym również podziękować wszystkim wyznawcom i wszystkim wiernym za codzienne przestrzeganie godzin uwielbienia przy wielu przepisanych psalmach i dodatkowych modlitwach dnia. Byłeś tam, by mnie pocieszyć w tym trudnym czasie. Oddzielę teraz niegodziwych od sprawiedliwych. Wy, Moi umiłowani, otrzymacie wówczas nagrodę Nieba.

Poczekaj trochę dłużej, bo mój czas to nie twój czas. Przyjdę w czasie, gdy nikt się tego nie spodziewa.

Moja interwencja spanikuje niewierzących, ponieważ będzie okrutna. Spójrz na prognozy moich posłańców. Jesteś jak osoba dzwoniąca na pustyni. Ta ziemia stała się pustynią, a domy Boże stały się jaskiniami zbójców.

Ołtarze ofiarne zostały oczyszczone, a stoły mylące zajęły ich miejsce. Szatan interweniował tam. Wystarczy spojrzeć na to, do czego używasz tych stołów do-do bluźnierstwa. Już tańczysz na tych stołach, a Szatan cieszy się swoim triumfem. Jest tak, ponieważ Szatan zawładnął tymi niegodnymi ołtarzami.

Moje umiłowane dzieci, tak jak dobro i mądrość zmierzają ku dobru i ciągną was w górę, tak aby ludzie, którzy podają sobie ręce ze złem, są coraz bardziej wciągani w okrucieństwa. Zło nie ma granic, ponieważ szatan jest nienasycony.

Moje ukochane dzieci w wierze, oczekujcie jutrzejszego wieczoru bożonarodzeniowego. Dziękujemy za udekorowanie wszystkiego na ten dzień. Świętuj ten festiwal w swoim kręgu, ponieważ dam ci mnóstwo prezentów. Spójrz na małego Dzieciątka Jezus w łóżeczku, Porusza ono wasze serca i chce być pieszczone przez was. Czeka na waszą miłość w tym pozbawionym miłości i bezbożności czasie.

Dziękuję wam za ten czas przygotowania do Świętej Spowiedzi i Świętego Adwentu. Przygotowaliście się na Zbawiciela i nie zapomnieliście najważniejszej rzeczy każdego dnia, pomimo wielu waszych prac i spotkań. Codziennie odmawiałeś różaniec. Całe niebo dziękuje ci za to. Będziecie kochani, a przez was będą się dziać cuda łaski i miłości i będziecie zdumieni, ponieważ nie możecie tego pojąć.

Daję wam przewidywanie, że otrzymacie Moje orędzia w ciągu najbliższych dni świątecznych, ponieważ Moja umiłowana córka jest również dostępna Mnie całkowicie w tych dniach. Czekajcie na te specjalne łaski i z wdzięcznością je przyjmujcie.

Bądźcie błogosławieni wszystkimi aniołami i świętymi, a zwłaszcza waszą najdroższą Matką Niebieską i Królową Zwycięstwa oraz Różą Królową Heroldsbacha w Trójcy Świętej w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Bądź szczególnie błogosławiony, ponieważ zbierzesz nagrodę z nieba. Poczekaj trochę dłużej. Jestem z tobą każdego dnia i nigdy nie pozostaniesz sam.