PILNE ! Maski niebawem wracają. Wyciekła data!

Maski lada moment powrócą. Wyciekła nawet data, kiedy to się stanie. Do decyzji polityków dotarł niemiecki tygodnik „Spiegel”. „Niemieccy ministrowie…
Krystian N.
Doszło do zabawnej alternatywy - albo Ukraińcy albo maski.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Trzeba nam wcześniej uformować partyzantki samoobrony !!!
Bos016
józek Gziuk
a idźcie z tą sochą. przecie ona agnetka. wystarczy posłuchać co mówi "jesteśmy przeciwko przymusowi szczepień.. no chyba że w sytuacji pandemi to wtedy tak". a po drugie wygląda jak facet w peruce. a pod grzywką kryje się tatuaż QR
Krystian N.
józek Gziuk Socha jest "be" bo wygląda jak facet w peruce 😂 - całkiem rezolutny wniosek jak na górnolotnego koniosraja o niku rodem ze śmierdzącej obory.
S. Lem powiedział: - gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów.More
józek Gziuk Socha jest "be" bo wygląda jak facet w peruce 😂 - całkiem rezolutny wniosek jak na górnolotnego koniosraja o niku rodem ze śmierdzącej obory.

S. Lem powiedział: - gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów.
Agnieszka Gauza
Ja już po budowlanemu : W DUPIE ICH MAM I ICH IDIOTYZMY , to ja decyduję o sobie i NIKT mi nic nie będzie nakazywał. NIECH SE W DUPY POWSADZAJĄ WSZYSTKIE ZALECENIA , a ode mnie wara.
darek104
Mówią, że tarcza antykryzysowa jest przyczyną inflacji, a dodatki covidove dla szpitali, na fałszywe testy, na trujące szpryce wpisy o zachorowaniu i zgonu, za podłaczenie pod pompę gazu na pewną śmierć itp itd dla tych zakłamanych glutów ile kosztowały? Oczywiście nie wie nawet sejmowa komisja zdrowia. Tajne??
olek19801
Obostrzenia, cudzoziemcy i co jeszcze? Destabilizacja Polski bliska. W niektórych blokach w Krakowie mieszkańcy zauważyli, że ciepła woda w kranach jest chłodniejsza niż zwykle. Jeśli będzie zimno, a temperatura wody taka zostanie, kąpiel gorąca wykluczona.
jac05
Prof. Włodzimierz Gut w wywiadzie dla RMF zlew fm, powiedział, że grypa = przeziębienie = korona wirus. Po co więc te maski ? Chyba, że dla ozdoby ale nie dla ochrony przed czymś co ma siłę podobną do przeciętnych chorób przeziębieniowych.
trio plus
Jeśli, a na pewno to końcówka maski muszą być. W Piśmie Świętym jest zapis, że przyjdzie Pan i zdejmie zasłonę z naszej twarzy. Wszystko musi się wypełnić.
asia7
"Zdejmie zasłonę z naszej twarzy", może oznaczać, że ujrzymy prawdę.
józek Gziuk
no a co mówił Pinkass w radiu zet? "maski nie chronią nas ani ani innych przed zakażeniem ale musimy je nosić żeby przypominały nam, że mamy pandemię". to ja se na kartce napisałem "mamy pandemię" i noszę w kieszeni żeby nie zapomnieć zamiast maski. Efekt ten sam to po co przepłacać.
jac05
Gdyby Pinkas nie dostawał dodatkowych dochodów za głoszenie szczepień, pandemii, na 1000 % mówiłby CO INNEGO ! To samo inni łasi na pieniądz "profesorowie"- agenci, którzy zdrowej, trzeźwej nauce się sprzeciwiają !
darek104