Анонімний католик: "Чому я обезголовив непристойність Лінца"
![](https://seedus6826.gloriatv.net/storage1/cigsdxxqx0gzkwwc7tsdr1613wsw4gd97h0ojb1.webp?scale=on&secure=98tDTDbqUxpSKdFO6N2Dtw&expires=1721758294)
Він пише, що в його завдання не входить запобігати тому, що робить єпископ Лінца Манфред Шойер: "Але нашим завданням є запобігти будь-яким наклепам на Бога і Його Пресвяту Матір".
Оскільки Пресвята Матір захищає його щодня, він хотів бути поруч з нею.
Нібито "католик" пояснює, чому він діяв замість того, щоб шукати діалогу: "На жаль, електронні листи ігноруються Лінцською єпархією, телефонні розмови раптово припиняються, і немає жодного виходу для критики".
І далі: "Перед обличчям цієї огидної і блюзнірської карикатури були потрібні термінові і рішучі дії".
Спочатку "католик" хотів відпиляти тулуб статуї. Але зрозумів, що це буде занадто шумно і займе занадто багато часу. Тому він змінив свій план на місці і зупинився на голові: "Без голови і німба не було б жодних сумнівів, що це карикатура на Діву Марію".
Переклад зі штучним інтелектом
![](https://seedus2043.gloriatv.net/storage1/rl7sxbppm5b45gw6wllf5yofhyo1gmiksyamt5j.webp?crop=5472.3382.0.11&scale=on&secure=qEFcOlcdAbrY7n6GIWo1Pw&expires=1721811238)