Posoborowe absurdy
Już zablokowano ten film na you toube.
Quas Primas
Pisze, ze zdjęty przez przesyłajacego.
Możliwe, że gościu, który to wstawił zdjął osobiście, bo fatalnie się ten film ogląda. Można to tylko wysłuchać nie patrząc na dyskutujących, bo głos nie współgra z wizją.
Posoborowe absurdy
Właśnie oglądam ten program. Lepiej słuchać niż oglądać. Mimo wszystko program interesujący zwłaszcza wypowiedzi doktora i redaktora 🤔
Quas Primas
Komentarz z FB
-----
Chazan Ryszarda

W mediach pojawila się iskierka prawdy na temat koronawirusa
Dzisiaj po raz pierwszy w TVN usłyszałam że zmarło 30 osób w tym 25osób z koronawirusem a tylko 5osób gdzie przyczyną zgonu był koronawirus i to jest ta iskierka prawdy . Nie podano jednak ze w tym samym dniu zmarło w Polsce 1200 osób z innych przyczyn. Podano też prawdziwą informacje że rośnie …More
Komentarz z FB
-----
Chazan Ryszarda

W mediach pojawila się iskierka prawdy na temat koronawirusa
Dzisiaj po raz pierwszy w TVN usłyszałam że zmarło 30 osób w tym 25osób z koronawirusem a tylko 5osób gdzie przyczyną zgonu był koronawirus i to jest ta iskierka prawdy . Nie podano jednak ze w tym samym dniu zmarło w Polsce 1200 osób z innych przyczyn. Podano też prawdziwą informacje że rośnie liczba chorych i ciężko chorych w szpitalach, ale nie powiedziano już że o tej porze roku zawsze jest więcej chorych w szpitalach, więcej ciężko chorych i więcej zgonów a przede wszystkim że zawsze o tej porze w szpitalach brakowało miejsc a chorzy leżeli na korytarzach. .Ja pracując 45 lat w jednym z największym szpitali w Polsce Uniwersyteckim Szpitalu w Warszawie przy ul Banacha nie pamiętam sezonu infekcyjnego bez chorych leżących na szpitalnych korytarzach na leżankach a nawet na materacach.
Może warto też z wyjaśnić przy okazji co znaczy „ łóżko Covidowe” przecież to nie prawda że zajmują je chorzy na COVID 19 (to niewielki odsetek) Zajmują je wszyscy, którzy zostali przyjęci do szpitala w większości z powodu swoich przewlekłych lub ostrych chorób a przy okazji z dodatnim testem na koronawirusa.