Edward7
564.1K

Uważaj na oznakowanie cyfrowe: UE agresywnie dąży do cyfryzacji swoich obywateli

Najpierw jednak doświadczymy III wojny światowej i załamania gospodarczego

Leo Hohmann
Ponieważ nasza uwaga została zwrócona w stronę Bliskiego Wschodu i wojny w Izraelu, globaliści z zawrotną szybkością realizują swoje marzenie o ustanowieniu prawdziwie cyfrowego społeczeństwa, w którym wszyscy ludzie są oznaczani, śledzeni i oceniani za wszystko, co robią.

W tym tygodniu doniesiono, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz partnerzy Fundacji Rockefellera rozpoczynają kampanię mającą na celu przyspieszenie wprowadzenia identyfikatorów cyfrowych, płatności cyfrowych i udostępniania danych w 50 krajach do 2028 r., a wszystko to pod patronatem cyfrowa infrastruktura publiczna (DPI). ( źródło ). Nazywają to „Agendą 50 na 5”. Czy to nie urocze? Wydaje mi się, że termin „Wielki Reset” już jest dla ludzi zbyt słaby, więc musieli wymyślić nowy, elegancki pseudonim.

Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) ogłosił plany wprowadzenia do 2030 r. na całym świecie „cyfrowych identyfikatorów”, które będą obowiązkowe dla osób pragnących uczestniczyć w życiu społecznym, twierdzi Reclaim the Net, organizacja opowiadająca się za wolnością słowa i wolnością jednostki w Internecie .

Wygląda na to, że Unia Europejska będzie jednym z bardziej agresywnych organów rządowych, który pójdzie w kierunku cyfryzacji swoich obywateli. Gdy to zostanie osiągnięte, następnym krokiem będzie cyfrowa waluta, a następnie kompleksowy system społecznej oceny zdolności kredytowej. Chiny są pod tym względem wzorem.

Parlament Europejski i państwa członkowskie właśnie osiągnęły porozumienie w sprawie wprowadzenia tożsamości cyfrowej, poinformował holenderski poseł do Parlamentu Europejskiego 8 listopada w poście dla X. „Właśnie wyszedłem z sali, w której negocjowaliśmy tożsamość cyfrową, i mam złe wieści” – oznajmił w środę holenderski poseł do Parlamentu Europejskiego Rob Roos .

Po wprowadzeniu tego identyfikatora cyfrowego następnym krokiem będzie CBDC, czyli cyfrowa waluta banku centralnego. Podczas Wielkiego Resetu, czyli Nowego Porządku Świata, podwójna cyfryzacja waluty i ludzkich ciał zawsze idzie w parze.

Roos powiedział, że taki jest właśnie plan w Europie. Na platformie X w poście z 8 listopada zawierającym wideo napisał: „ Bardzo zła wiadomość. Parlament Europejski i państwa członkowskie właśnie osiągnęły porozumienie w sprawie wprowadzenia tożsamości cyfrowej, #eID . Bezpośrednio potem komisarz UE Breton powiedział: „Teraz, gdy mamy portfel tożsamości cyfrowej, musimy coś do niego włożyć…”, sugerując powiązanie między #CBDC a eID. Zignorowali wszystkich ekspertów ds. prywatności i specjalistów ds. bezpieczeństwa. Oni to wszystko przepychają. Nie jestem optymistą. Ale nie jest jeszcze za późno. Parlament musi jeszcze głosować w tej sprawie. Poinformuj swojego posła do Parlamentu Europejskiego, że sprzeciwiasz się tożsamości cyfrowej i chcesz, aby Twój poseł do Parlamentu Europejskiego głosował przeciwko niej!”
twitter.com/Rob_Roos/status/1722304545676497141

Holenderski dziennikarz Marc van der Vegt stwierdził w poście dla X : „Obywatele państw członkowskich muszą w tej sprawie głosować i kropka. W holenderskim parlamencie zdecydowana większość była przeciwna eID. Ale mimo to został podpisany w Brukseli przez jednego z naszych ministrów”.

Wzrośnie także presja na Stany Zjednoczone, aby przystąpiły do globalnego systemu cyfrowego. W kwietniu informowałem, że w Senacie Stanów Zjednoczonych złożono projekt ustawy , który, jeśli zostanie przyjęty, będzie wymagał od wszystkich Amerykanów posiadania cyfrowego identyfikatora, aby móc funkcjonować w społeczeństwie. Moim zdaniem obywatele Stanów Zjednoczonych nie są jeszcze gotowi na podążanie ścieżką pełnej cyfryzacji, chociaż częściowo już na niej jesteśmy. Na wielu amerykańskich lotniskach przeprowadza się już biometryczne skanowanie twarzy, co wymaga skanowania twarzy przed wejściem na pokład lotu międzynarodowego. Wierzę jednak, że minie jeszcze kilka lat miażdżącej inflacji i krwawych doświadczeń III wojny światowej, kiedy to Amerykanie będą błagać swoich prawodawców o podjęcie wszelkich kroków zapewniających im powrót do pokoju i normalności gospodarczej. To wtedy zobaczysz pełny zakres cyfryzacji, z mandatami podobnymi do tych, które widzieliśmy w przypadku szczepionki, tylko bardziej intensywnymi.

Jednak cyfryzacja w Europie nastąpi znacznie szybciej, ponieważ na szczeblu regionalnym istnieje dodatkowa warstwa biurokracji, która jest w stanie ominąć opór narodowy.
Jeśli mamy problemy ze skłonieniem naszych stanowych i krajowych ustawodawców do reprezentowania naszych interesów, o ile łatwiej byłoby, gdyby jakiś hack, jeszcze bardziej od nas oddalony, na regionalnym lub globalnym Kapitolu, zignorował nasze obawy? Tak już jest w przypadku Europy z UE

Dążenie do digitalizacji ludzkości i uczynienia nas posłusznymi niewolnikami jest ostatecznie częścią kierowanego przez ONZ, WHO, WEF, szatańskiego systemu bestii, który, gdy będzie w pełni dojrzały, będzie wypełnieniem 13 rozdziału Apokalipsy. zostanie ustanowiony rząd globalny i nikt nie będzie mógł kupować ani sprzedawać, pracować, mieć konta bankowego, korzystać z opieki zdrowotnej, pobierać jakiejkolwiek pomocy rządowej (tak, w tym ZUS) itp. bez poddania się bestii system. Będzie to obejmować oznakowanie cyfrowe.

Znak prawdopodobnie nie będzie widoczny, jak oczekuje wielu chrześcijan zafascynowanych przekazem „Pozostawieni”. Niech cię nie zwiedzie. Będzie to znak cyfrowy niewidoczny gołym okiem, ale łatwo wykryty przez dzisiejszą technologię skanowania, dzięki czemu system będzie wiedział, kto jest jego właścicielem, a kogo nie. Te, których jest właścicielem, zostaną rozpoznane przez sztuczną inteligencję i wpuszczone do sklepów, placówek rządowych, gabinetów lekarskich itp., zarówno w lokalizacjach internetowych, jak i stacjonarnych. Te, których nie rozpozna, zostaną zablokowane, niezależnie od tego, czy będą to strony internetowe, czy sklepy fizyczne.


Moim zdaniem rozsądnie jest wierzyć, że ci z nas, którzy odmówią cyfrowego oznakowania – a tym samym nie pozwolą, aby stali się cyfrowymi niewolnikami systemu – będą mogli przez jakiś czas żyć stosunkowo bez szwanku w pewnego rodzaju społecznościach pozbawionych sieci, które będą rozkwitnąć, a może nawet rozkwitnąć. W miarę jak coraz więcej ludzi zda sobie sprawę, że można żyć szczęśliwie i wolni poza systemem, wtedy zobaczycie, że siły, które zaczną atakować, będą próbowały je unicestwić.

Pamiętajcie o tym: Chociaż Szatan ma swój znak, jedyny Bóg Stwórca i Jego Syn, Jezus Chrystus, również naznaczyli swoich naśladowców. Który wybierzesz? Znak Szatana będzie wydawał się bezpieczną drogą i wybiorą ją wszyscy ludzie, którzy podążają za mentalnością stadną współczesnego myślenia grupowego. Niewielu będzie to nawet kwestionować . Globaliści udowodnili, że to skuteczne wypasanie owiec podczas testów w latach 2020 i 2021. Bardzo niewielu było skłonnych poświęcić pracę lub swoją pozycję społeczną, aby przeciwstawić się stadzie.

W ciągu ostatniego miesiąca widzieliśmy, że Amerykanie, Kanadyjczycy i Europejczycy są gotowi masowo wyjść na ulice, aby zaprotestować przeciwko temu, co ich zdaniem oznacza niszczenie wolności Palestyny i samostanowienia. Ale ilu z tych samych ludzi Zachodu było skłonnych zjednoczyć się w obronie własnych wolności, gdy podczas plandemii byli wyrzucani na bruk?

Jedynym znakiem, jaki zaakceptuję, będzie znak jedynego prawdziwego Odkupiciela dusz, Jezusa Chrystusa. Nadszedł czas, aby pojednać się z Bogiem, zaufać Jemu i tylko Jemu dla swojego dobra i przyjąć postawę niezgody/odrzucenia z systemem światowym, który szybko staje się systemem bestii z Apokalipsy roz 13. To zajmie dużo przygotowania umysłowego, fizycznego i duchowego, abyśmy mogli „wytrwać do końca”, jak nakazano w Piśmie Świętym.

Beware the digital marking: E.U. moving aggressively to digitize its citizens and U.S. will also fall in line
Polska Onuca shares this
1.2K
jacenty_11 shares this
699
Piotr W
zobaczymy co powiecie jak będziecie głodni chodzić.....
Roza_ _ shares this
2440
Monika Grom
Znajoma koło75r. poszła po nowy dowód osobisty. Powiedziała, że musiała podać dane biometryczne do nowego dowodu. Robią z nami co chcą i nikt się nie przeciwstawia. Ludzie używa zabójczych telefonów, które ich n@promieniowują!
Roza_ _
Tak to jest prawda, robią z nami co chcą, niech Bóg ma nas wszystkich w opiece.
Izabela Sylwia - IS 2201
,,Jedynym znakiem, jaki zaakceptuję, będzie znak jedynego prawdziwego Odkupiciela dusz, Jezusa Chrystusa."
jac05
Będziemy zcyfryzowani jak świnie, krowy, psy. Może skorzystać z nowego naukowego wariactwa i lepiej być chyba na chwilę kotem które o dziwo nie mają czipów.
Renia21 shares this
9
Norah Sarah shares this
1199
Walczyć o prawdę
Globaliści, a władze Polski im sprzyjają, chcą zniszczenia narodów i całkowitej niewoli każdego z nas.