Edward7
2684

Program informacyjny przypadkowo dowodzi teorii magnetycznej szczepionki Covid, próbując ją obalić

Meksykański program informacyjny próbował obalić popularne stwierdzenie o; „przyciąganiu magnetycznym” szczepionki Covid-19, gdy przypadkowo "…
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Edward7
OFICJALNE DANE z ANGLII; pokazują, że więcej osób zmarło z powodu szczepionek Covid w ciągu 6 miesięcy niż osób, które zmarły (rzekomo) na Covid-19 w ciągu 15 miesięcy
Według oficjalnych danych NHS, które można zobaczyć tutaj , na dzień 2 czerwca 2021 r. w szpitalach w Anglii odnotowano 87 213 "zgonów z Covid" w ciągu 28 dni od pozytywnego testu. Spośród tych 83 624 wszystkie zmarły z powodu …More
OFICJALNE DANE z ANGLII; pokazują, że więcej osób zmarło z powodu szczepionek Covid w ciągu 6 miesięcy niż osób, które zmarły (rzekomo) na Covid-19 w ciągu 15 miesięcy

Według oficjalnych danych NHS, które można zobaczyć tutaj , na dzień 2 czerwca 2021 r. w szpitalach w Anglii odnotowano 87 213 "zgonów z Covid" w ciągu 28 dni od pozytywnego testu. Spośród tych 83 624 wszystkie zmarły z powodu innych poważnych wcześniej istniejących schorzeń, ale zostały dodane do statystyk Covid ze względu na pozytywny wynik testu w ciągu 28 dni od śmierci. Biorąc pod uwagę fakt, że badania są zasadniczo obowiązkowe w szpitalach, mimo że nie są zapisane w prawie, i używają testu PCR, który nie może wykryć infekcji i może znaleźć wszystko, co chce znaleźć, jeśli jest przeprowadzany z dużą liczbą cykli, dając fałszywe pozytywy, nietrudno zrozumieć, dlaczego dziesiątki tysięcy osób, które zmarły z innych przyczyn, zostały dodane do statystyk zgonów Covid.

Na szczęście dane NHS informują nas, że zaledwie 3589 osób; "zmarło tylko z powodu Covid-19" w ciągu 28 dni od pozytywnego wyniku testu w angielskich szpitalach między marcem 2020 r. a 2 czerwca 2021 r. Liczba, która nie uzasadnia 15 miesięcy dyktatorskiej tyranii i faszyzmu medycznego.

Czy ktoś może nam zatem wyjaśnić, dlaczego organy nadzorujące leki nie położyły natychmiast kresu misji władz polegającej na szczepieniu każdego mężczyzny, kobiety i dziecka eksperymentalnym szczepieniem, które tylko rzekomo zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnych powikłań Covid-19?

Ponieważ według raportu opublikowanego przez Public Health Scotland liczba osób, które zmarły w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki przeciw Covid w Szkocji, przekroczyła teraz liczbę osób, które rzekomo zmarły z powodu Covid-19 w Anglii.
Raport, który można zobaczyć tutaj (patrz strona 8) stwierdza, że „Pomiędzy 8 grudnia 2020 r. a 28 maja 2021 r. łącznie 3752 osoby zmarły w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki przeciw Covid-19 w Szkocji”.

Oznacza to, że liczba osób zmarłych w Szkocji z powodu szczepionki przeciw Covid w ciągu zaledwie 6 miesięcy przekroczyła liczbę osób, które zmarły z powodu Covid-19 w angielskich szpitalach w ciągu 15 miesięcy o 163.


Ale jeśli zapomnimy o liczbie zgonów z powodu Covid w Anglii i po prostu spojrzymy na Szkocję, liczba osób, które zmarły z powodu szczepionki Covid w ciągu 6 miesięcy, jest prawie siedmiokrotnie większa niż liczba osób, które zmarły (rzekomo) z powodu Covid-19 w Szkocji przez 11 miesięcy.

Jeśli obserwujemy podobny wskaźnik zgonów z powodu szczepionki Covid w Anglii, liczba zmarłych może wynosić nawet 25 123.
Zgodnie z dokumentem Excel wymienionym w raporcie Public Health Scotland, który można znaleźć tutaj , 1289 osób zmarło w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki mRNA firmy Pfizer, 2 osoby zmarły w ciągu 28 dni od przyjęcia szczepionki Moderna mRNA, a 2461 osób zmarło w ciągu 28 dni od otrzymania szczepionki z wektorem wirusowym AstraZeneca.
dailyexpose.co.uk/…han-people-who-have-died-of-covid-19-in-15-months/