Clicks394
Edward7
5

Szczepionki - najstarsze oszustwo

Od jakiegoś czasu jest stosowana u krów jako tak zwana szczepionka donosowa . Tak, można to zrobić za pomocą wacika zamoczonego w probówce (jak na zdjęciu) lub za pomocą sprayu głęboko w tył nosa. Czy jest to myślenie konspiracyjne, jeśli uznasz za możliwe, że test PCR rzeczywiście dostarcza skażenia? Co jest w tej zamkniętej torebce lub probówce? Czy ludzie mogą być zarażeni testem PCR -szczepionką donosową? Testują wszystkich jak bydło, a teraz chcą szczepić i tatuować...
więcej - martinvrijland.nl/…e-pcr-test-intranasaal-vaccin/

zdj- : americandairymen.com

Producenci leków nie tylko czerpią ogromne zyski ze szczepionek, ale nadal czerpią zyski z wywoływanych przez siebie chorób. Gdyby szczepionki nie były szkodliwe dla zdrowia, dlaczego firmy farmaceutyczne miałyby być zwolnione z odpowiedzialności? Ta gęś znosi złote jajo od ponad wieku, przynosząc nieopisane żniwo na ludzkim cierpieniu. Teraz chcą, aby szczepienia - nie jedno, ale regularne - były warunkiem uczestnictwa w społeczeństwie i wolności.

„Praktyka medyczna może nie jest najstarszym zawodem na świecie, ale często uważa się, że opiera się na takich samych zasadach”.
Eustace Mullins Fragmenty Murder by Injection (1988)

Eustace Mullins; Pomimo wielkiej potęgi ukrytych władców odkryłem, że tylko jedna grupa ma moc wydawania wyroków dożywocia lub śmierci na każdego Amerykanina - lekarze z naszego narodu. Odkryłem, że ci lekarze, pomimo swojej wielkiej siły, sami byli poddawani bardzo ścisłej kontroli nad każdym aspektem ich życia zawodowego. O dziwo, ta kontrola nie była sprawowana przez żadną agencję stanową ani federalną, chociaż prawie każdy inny aspekt amerykańskiego życia znajduje się teraz pod absolutną kontrolą biurokracji. Lekarze mają własną autokrację, prywatne stowarzyszenie branżowe, American Medical Association. Grupa ta, której siedziba główna znajduje się w Chicago w stanie Illinois, stopniowo zwiększała swoją władzę, aż przejęła całkowitą kontrolę nad szkołami medycznymi i akredytacją lekarzy.

Od samego początku (w 1847 r.) Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy miało jeden główny cel: osiągnięcie i obrona całkowitego monopolu na praktykę medyczną w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku AMA uczyniło z alopatii podstawę swojej praktyki. Alopatia była rodzajem medycyny, którego lekarze przeszli szkolenie w uznanej akademickiej szkole medycznej i który w dużym stopniu polegał na zabiegach chirurgicznych i stosowaniu leków.
-
(Eustace Mullins 1923-2010)
Praktyka szczepień jest bezpośrednio sprzeczna z odkryciem współczesnych holistycznych ekspertów medycznych, że organizm ma naturalną obronę immunologiczną przed chorobami. "Kościół Nowoczesnej Medycyny" twierdzi, że z niebezpieczeństwa infekcji możemy uwolnić się jedynie dzięki "wodzie święconej" szczepienia, wstrzyknięciu do organizmu obcego ciała infekcji, które następnie dokona cudu medycyny i nada odporność na całe życie, stąd termin „szczepienie”. Największą herezją, jaką może popełnić każdy lekarz, jest publiczne wyrażanie wątpliwości co do którejkolwiek z czterech świętych wód, ale niewątpliwie najgłębiej zakorzenioną we współczesnej praktyce medycznej są liczne programy szczepień. To także najbardziej konsekwentnie dochodowe działania Monopolu Medycznego.

Jednak jeden lekarz, dr Henry R. Bybee z Norfolk w stanie Wirginia, oświadczył publicznie:„Moja szczera opinia jest taka, że szczepionka jest przyczyną większej liczby chorób i cierpienia niż cokolwiek, co mógłbym wymienić. Uważam, że takie choroby jak rak, kiła, opryszczka i wiele innych schorzeń są bezpośrednim skutkiem szczepień. Jednak w stanie Wirginia, a także w wielu innych stanach, rodzice są zmuszeni poddawać swoje dzieci tej procedurze, podczas gdy lekarze nie tylko otrzymują wynagrodzenie za tę usługę, ale także zapewniają wspaniałych i perspektywicznych pacjentów na przyszłość ”. (str.79) -rodzice są zmuszeni poddać swoje dzieci tej procedurze, podczas gdy lekarze nie tylko otrzymują wynagrodzenie za tę usługę, ale także stanowią wspaniałych i perspektywicznych pacjentów na przyszłość ”. (str.79) -rodzice są zmuszeni poddać swoje dzieci tej procedurze, podczas gdy lekarze nie tylko otrzymują wynagrodzenie za tę usługę, ale także stanowią wspaniałych i perspektywicznych pacjentów na przyszłość ”. (str.79) -

Inny lekarz, dr WB Clarke z Indiany, stwierdza, że „Rak był praktycznie nieznany do czasu wprowadzenia obowiązkowych szczepień szczepionką przeciw ospie krowiej. Miałem do czynienia z co najmniej dwiema setkami przypadków raka i nigdy nie widziałem przypadku raka u niezaszczepionej osoby ”. (str.81)
-
Inny znany lekarz, dr JM Peebles z San Francisco, napisał książkę o szczepionkach, w której mówi:
„Praktyka szczepień, popychana we wszystkich przypadkach przez lekarzy przez przymus polityczny, stała się nie tylko głównym zagrożeniem i największym zagrożeniem dla zdrowia wschodzącego pokolenia, ale także ukoronowaniem oburzenia na wolności osobiste obywatela amerykańskiego; obowiązkowe szczepienia, zatruwanie karmazynowych prądów ludzkiego systemu limfą po ekstrakcji brutalnie pod wpływem dziwnego zauroczenia, które zapobiegnie ospie, było jednym z najciemniejszych plam, które zeszpeciły zeszłe stulecie ”.

Dr Peebles odnosi się do faktu, że szczepionka przeciwko ospie krowiej była jednym z bardziej osobliwych „wynalazków lub odkryć epoki oświecenia”. Jednak, jak wskazałem w „Klątwie Kanaan ”, Wiek Oświecenia, był zaledwie najnowszym programem kultu Baala i jego rytuałów składania ofiar z dzieci, które, w takiej czy innej postaci, są z nami od około pięciu tysięcy lat. Z tego powodu monopol medyczny jest również znany jako „Towarzystwo Okaleczających Dzieci”. (str. 81-82)
—–

(Oszustwo COVID popełnione przez lekarzy)
Jednak niebezpieczeństwo, że choćby jeden stanowy organ ustawodawczy udaremnił ich zbrodniczy spisek, spowodował, że "Rockefeller Syndicate" skoncentrował się na doskonaleniu instrumentu kontrolującego każdy stanowy organ ustawodawczy w tych Stanach Zjednoczonych. Osiągnięto to poprzez powołanie Rady Rządów Stanu w Chicago. Jej ukazy są rutynowo wydawane każdemu prawodawcy stanowemu, a jego totalitarna kontrola jest taka, że żadna władza ustawodawcza nigdy nie zaniedbała jego nakazu.

Edward Jenner (1796–1839) „odkrył”, że szczepionka przeciwko ospie krowiej, ma rzekomo zaszczepić ludzi przeciwko XVIII-wiecznej pladze ospy prawdziwej. W rzeczywistości ospa już słabła, a niektóre autorytety uważają, że zniknęłaby do końca wieku, z powodu wielu czynników. Po rozpowszechnieniu się szczepionki przeciwko ospie krowiej w Anglii, wybuchła epidemia ospy, w wyniku której zginęło 22 081 osób. Epidemia ospy prawdziwej pogarszała się z każdym rokiem stosowania szczepionki. W 1872 r. Zginęło przez nią 44 480 osób. Anglia ostatecznie zakazała szczepionki w 1948 r., Pomimo faktu, że była to jeden z najczęściej ogłaszanych „wkładów”, jakie ten kraj wniósł do współczesnej medycyny. Akcja ta nastąpiła po wielu latach obowiązkowych szczepień,W tym czasie ci, którzy odmawiali poddania się jej niebezpieczeństwom, byli pędzeni do więzienia. (s. 83)

—-Polio wzrosło o 700% w stanach, w których obowiązują szczepienia. Wielokrotnie cytowany pisarz zajmujący się problemami zdrowotnymi, Morris Beale, który przez lata redagował swoją informacyjną publikację Capsule News Digest z Capitol Hill, zaoferował w latach od 1954 do 1960 stałą nagrodę w wysokości 30 000 dolarów, którą miał zapłacić każdemu, kto mógłby udowodnić, że szczepionka przeciwko polio nie była zabójcą ani oszustwem. i nie było chętnych.

Historycy medycyny w końcu doszli do niechętnego wniosku, że wielką „epidemię” grypy w 1918 roku można przypisać wyłącznie powszechnemu stosowaniu szczepionek. Była to pierwsza wojna, w której szczepienia były obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy. „Boston Herald” poinformował, że w ciągu miesiąca w wyniku szczepień zginęło czterdziestu siedmiu żołnierzy. W rezultacie szpitale wojskowe były wypełnione nie rannymi ofiarami walk, ale ofiarami szczepionki. Epidemia została nazwana „hiszpańską grypą”, celowo wprowadzająca w błąd nazwa, mająca na celu ukrycie jej pochodzenia. Ta epidemia grypy pochłonęła dwadzieścia milionów ofiar; ci, którzy to przeżyli, byli tymi, którzy odmówili przyjęcia szczepionki. W ostatnich latach powtarzające się co roku epidemie grypy nazywane są „rosyjską grypą”. Z jakiegoś powodu Rosjanie nigdy nie protestują,być może dlatego, że Rockefellerowie regularnie jeżdżą do Moskwy, żeby ustalić linię partyjną.

Znane były już niebezpieczeństwa szczepień. Magazyn Plain Talk zauważa, że „podczas wojny francusko-pruskiej każdy żołnierz niemiecki był szczepiony. W rezultacie u 53 288 zdrowych mężczyzn zachorowała na ospę. Śmiertelność była wysoka ”.

Podczas tak zwanej „Wielkiej masakry świńskiej grypy” prezydent Stanów Zjednoczonych Gerald Ford został werbowany, aby przekonać opinię publiczną do poddania się ogólnokrajowej kampanii szczepień. Siłą napędową tego programu był nieoczekiwany zysk w wysokości 135 milionów dolarów dla głównych producentów leków. Mieli szczepionkę na „świńską grypę”, której podejrzani hodowcy świń nie chcieli dotykać, bojąc się, że zetrze ich plony. Producenci próbowali tylko zdobyć 80 milionów dolarów od hodowców świń; sprzeciwiając się tej sprzedaży, zwrócili się ku innym rynkom, ludziom. Impuls do stworzenia krajowej szczepionki przeciwko świńskiej grypie nadszedł bezpośrednio z Centrum Kontroli Chorób w Atlancie w stanie Georgia. Być może przypadkowo Jimmy Carter, członek Komisji Trójstronnej, planował wówczas swoją kampanię prezydencką w Gruzji. Obecny prezydent Gerald Ford,miał wszystkie zalety masowej biurokracji, która pomogła mu w kampanii wyborczej, podczas gdy nieefektywny i mało znany Jimmy Carter nie stanowił poważnego zagrożenia w wyborach.

(Prosto w twarz)
Nagle z Atlanty pojawił się plan Centrum Kontroli Chorób, obejmujący ogólnokrajową kampanię szczepień przeciwko „świńskiej grypie”. Fakt, że w Stanach Zjednoczonych nie było ani jednego znanego przypadku tej grypy, nie powstrzymał monopolu medycznego od ich planu. Hodowcy trzody byli zszokowani demonstracją szczepionki na kilku świniach, które upadły i zdechły. Można sobie wyobrazić niespokojne konferencje w siedzibach wielkich firm farmaceutycznych, dopóki jeden bystry młody człowiek nie zauważył: „Cóż, jeśli hodowcy świń nie wstrzykują tego zwierzętom, naszym jedynym innym rynkiem jest wstrzyknięcie go ludziom”.

Sponsorowana przez Forda kampania na świńską grypę prawie umarła przedwcześnie, gdy świadomy urzędnik, dr Anthony Morris, poprzednio z HEW, a następnie działający jako dyrektor Biura Wirusowego w Food and Ding Administration, oświadczył, że nie może być autentycznej szczepionki przeciw grypie świńskiej , ponieważ nigdy nie było przypadków świńskiej grypy, na których mogliby ją przetestować. Następnie dr Morris ogłosił swoje oświadczenie, że „w żadnym momencie szczepionki przeciwko świńskiej grypie nie były skuteczne”. Został natychmiast zwolniony, ale szkody zostały wyrządzone. (84–85)

healthandmoneynews.wordpress.com/…1/12/vaccines-the-oldest-scam/
Można powiedzieć że prawdziwa pandemia rozpocznie się dopiero po masowym szczepieniu , minister zdrowia ostatnio mówił że chce zaszczepić(zabić) wszystkich dorosłych Polaków - 31 milionów, kto mu płaci, Gates "depopulator" ....
służebnica Pańska
służebnica Pańska
UWAGA! TEST TEŻ ZAWIERA TE SAME SKŁADNIKI CO SZCZEPIOMNKA?
fartuszniak leszek
Z powyższego tekstu o "hiszpance" z 1918 roku:
,,Historycy medycyny w końcu doszli do niechętnego wniosku, że wielką „epidemię” grypy w 1918 roku można przypisać wyłącznie powszechnemu stosowaniu szczepionek. Była to pierwsza wojna, w której szczepienia były obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy. „Boston Herald” poinformował, że w ciągu miesiąca w wyniku szczepień zginęło czterdziestu siedmiu …More
Z powyższego tekstu o "hiszpance" z 1918 roku:
,,Historycy medycyny w końcu doszli do niechętnego wniosku, że wielką „epidemię” grypy w 1918 roku można przypisać wyłącznie powszechnemu stosowaniu szczepionek. Była to pierwsza wojna, w której szczepienia były obowiązkowe dla wszystkich żołnierzy. „Boston Herald” poinformował, że w ciągu miesiąca w wyniku szczepień zginęło czterdziestu siedmiu żołnierzy. W rezultacie szpitale wojskowe były wypełnione nie rannymi ofiarami walk, ale ofiarami szczepionki. Epidemia została nazwana „hiszpańską grypą”, celowo wprowadzająca w błąd nazwa, mająca na celu ukrycie jej pochodzenia. Ta epidemia grypy pochłonęła dwadzieścia milionów ofiar; ci, którzy to przeżyli, byli tymi, którzy odmówili przyjęcia szczepionki."
---
Teraz jak kłamie Wikipedia w powyższym temacie:
=> pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_hiszpanki
"Pandemia grypy hiszpanki (hiszpanka lub grypa hiszpańska) – pandemia wywołana przez wyjątkowo groźną odmianę podtypu H1N1 wirusa A grypy, do której doszło w latach 1918–1920, znana pod potoczną nazwą „hiszpanka
---
W tym całym tekście na Wikipedii nie występuje ani razu słowo "szczepionka", brak informacji o przyczynie tej pandemii.
Ciekawe, co wywołało tak groźną pandemię jeżeli nie szczepionka ?
rycerz_Niepokalanej777