Małgorzata Maria
Nie w tym rzecz. Dieta, zwana inaczej postem dr Dąbrowskiej to prawie to samo co biblijny post Daniela. Leczy i uzdrawia. Stosuje się okresowo według ścisłych zasad. Dr Dąbrowska ma ponad 40 lat doświadczenia jako lekarz kliniczny a nie jak hipnotyzer guru pan Zięba. A czy wielebny suspendowany ks Natanek uważa, że modlitwa przed wypiciem kolejnej półlitrówki alkoholikowi również neutralizuje …More
Nie w tym rzecz. Dieta, zwana inaczej postem dr Dąbrowskiej to prawie to samo co biblijny post Daniela. Leczy i uzdrawia. Stosuje się okresowo według ścisłych zasad. Dr Dąbrowska ma ponad 40 lat doświadczenia jako lekarz kliniczny a nie jak hipnotyzer guru pan Zięba. A czy wielebny suspendowany ks Natanek uważa, że modlitwa przed wypiciem kolejnej półlitrówki alkoholikowi również neutralizuje szkodliwość działania alkoholu na organizm? Lub uczynienie znaku krzyża?
elieli
Nie popieram żadnych diet naukowych bo każdy organizm jest inny i z łaską Boga i tylko jedzenie nam nie zaszkodzi, jak to mówi x Natanek przeżegnajcie się (czy też pomódlcie się) przed jedzeniem to wam żadna trucizna nie zaszkodzi.