Clicks1.2K

Zvu na protest 9.6.2021 v 9,00 v Praze na Malostranském nám. proti poslanecké sněmovně

Protest se může protáhnout až do noci. Je potřebné nedovolit vládě a poslancům zaprodat vlast mezinárodní Covidové totalitě. Zlí a zaslepení mají v úmyslu odhlasovat takové změny zdravotnických zákonů, aby trvale poškodili zdraví nás i zlikvidovali budoucí generace.

Mají zálusk na naše zbylé majetky, na pošlapání posledních zbytků našich práv a svobod. Stačil jeden rok k tomu, aby změnili vše, co jsme budovali po r.1989, měli rádi, co určovalo chod našich dní. Jeden rok převrátil vše. Nenávist vlády k rozvolňování je zjevná, soudy jí navíc jasně řekly, že k vydávání omezení nemá oprávnění. Dle rozhodnutí soudů bylo přikazování nošení roušek, respirátorů, zavírání obchodů a škol protizákonné. Bere to vládě možnost vydělávat nadále na obrovském podvodu. Což platí i pro příslušníky parlamentní covidové mafie. Novela Zákona o veřejném zdraví je tedy pro naše politiky důležitá. Jde o podstatný nástroj, který bude pootvírat dveře k dalším restrikcím. Momentální snaha o povinné zavedení covidpassů, bez nichž nebudete plnohodnotným občanem tohoto státu, Evropské unie či obyvatelem Země, je začátek, po kterém budete nuceni k podstupování dalších jakýchkoliv vakcinací. Povinná vakcinace experimentálními chemickými mixy všech občanů včetně mládeže, dětí či těhotných žen je pokusem o genocidu obyvatelstva celé planety vedeným nikoliv experimentátory, ale přímo odpůrci lidské rasy.
K protestu vyzývá zejména poslanec Volný a jeho dobrovolní spolupracovníci.

Jde o změnu těchto zákonů tisk č. 1231/0 na:
psp.cz/sqw/tisky.sqw?tqb1=2&utq=2&o=8&na=&tqb25=1231&tqb2

Můžete se podívat i na původně přísnější tisk 1225/0, který se poslanci Volnému, Bojkovi a spol. povedlo zarazit, ale který plánují vlastizrádci postupně nenápadně přidávat.

L: Jako kněz doplňuji, že sám protest i sebelepší nestačí. Potřebujeme, aby se k nám přidal sám Pán Bůh, i kdyby se k nám nepřidali téměř žádní církevní představitelé. Nejvíc záleží na Boží pomoci. Ta se získává srdečnými prosbami o odpuštění našich hříchů a hříchů našeho národa, které jsme napáchali proti Bohu a Božím přikázáním, zejména proti přikázání ploďte a množte se a nezavraždíš člověka ani umělým potratem. S Boží pomocí i malá hrstka protestujících dosáhne dobrého. Ale bez Boží pomoci nám i sebevětší protest nEpomůže.
Protože například
ač dle rozhodnutí soudů (Nejvyššího správního soudu) bylo přikazování nošení roušek, respirátorů, zavírání obchodů a škol protizákonné, je s podivem, že se soudy zároveň nezabývají přímo jednotlivými strůjci české verze pandemiků, protože bylo podáno jistě dost trestních oznámení i na vládu a jednotlivce.