Clicks1.1K
csk.news
1

Kardinál Müller: Bůh Nikoho Nestvořil Homosexuálem

Sdružení jakéhokoli druhu, které je v rozporu s Boží Vůlí nelze prohlásit za "schválené Bohem,” napsal kardinál Müller ve svém prohlášení z 15. března o nemožnosti požehnání homosexuálním vazbám.

Vysvětluje význam požehnání jako "deklaraci něčeho dobrého co přichází od Boha a něco co k němu vede."

Müller varuje před “bláznivými výroky" jako "Bůh mě stvořil různorodého, egoistického, rasistického, nacionalistického atd., jako by dysfunkce a defekty postav byly způsobeny Bohem Manichejským způsobem.”

Müller nevylučuje, že politická fráze "manželství pro všechny" je záměrným porušením nebo útokem na náboženskou svobodu. Trvá na tom, že manžel a žena jsou "jedinečnými osobami v jejich milostné komunitě" a "nikoli nezaměnitelnými sexuálními partnery v menším či větším počtu.”

Müller odlišuje úctu pro homosexuální jedince od zájmů nátlakových skupin, které vnucují své pohledy silou nebo pomocí vymývání mozků většiny ve společnosti: “Každý, kdo s jejich názory nesouhlasí má být utišen, vyloučen médií nebo dokonce legálně stíhán.”

#newsLvvssxzvpk

Roberto 55
Nepaci sa mi ,ze Kardinal RKC sa zaobera takymito hlupostami, to co je uplne kazdemu(dobremu katolikovi) jasne. Treba im odporucit ladove kupele a post o chlebe a vode...
Keby sa radsej zasadzoval o otvorenie kostolov.