Marieta Ria
21.2K

Vedoucí ukrajinské delegace z Istanbulu a předseda parlamentního klubu Zelenského strany odpálil …

David Arachamia je pravá ruka Volodymyra Zelenského a ve Vrchní radě, tedy v parlamentu, zastává nejvyšší stranickou funkci předsedy poslaneckého klubu Sluhy národa, což je Zelenského stranická …More
David Arachamia je pravá ruka Volodymyra Zelenského a ve Vrchní radě, tedy v parlamentu, zastává nejvyšší stranickou funkci předsedy poslaneckého klubu Sluhy národa, což je Zelenského stranická partaj.
Předseda parlamentního klubu Zelenského strany Sluha lidu David Arachamia odpálil v pátek na ukrajinské televizi bombu, která až do té chvíle byla označována za ruskou konspiraci a dezinformaci. Minulý rok 29. a 30. března probíhaly v Istanbulu za garance tureckého prezidenta Erdogana mírové rozhovory mezi ruskou a ukrajinskou delegací o ukončení války na Ukrajině. Moskva tvrdila celou dobu, že výsledkem rozhovorů byla smlouva, která mohla ukončit válku.
Ale po návratu ukrajinské delegace do Kyjeva se všechno změnilo a tehdejší britský premiér Boris Johnson přispěchal na Ukrajinu a prohlásil, že nic se podepisovat nebude a místo toho se bude bojovat! Až dosud o této smlouvě, která měla zaručit neutralitu Ukrajiny a její nevstoupení do NATO, mluvila pouze ruská strana a ruští politici v …More
Metod
Bratři v triku a magori!
Samson1
Když západ začne vyjednávat, vždy je to podraz a snaha o svoje nejlepší podmínky. Aby měl zase vliv na zbytek Ukrajiny a Rusko se spokojilo z nějakým územím jak blbeček. Západ musí být v pozici poraženého a podmínky bude diktovat Rusko.