pl.news
25.3K

Potwierdzone: aktor i model mieszkał w apartamencie progejowskiego kardynała

Kardynał Newarku, Joseph Tobin, przyznał dziennikarzowi spectator.org, George'owi Neumayrowi 15 listopada, że włoski aktor Francesco Castiglione (36) mieszkał z nim "tymczasowo", dodając, że Castiglione miał pobierać "lekcje języka".

Zapytany, dlaczego kardynał miałby zapewniać dach nad głową jakiemuś studentowi, Tobin nie umiał odpowiedzieć. Neumayr rozmawiał z Tobinem w Inner Harbor Marriot Hotel w Baltimore, gdzie Tobin zatrzymał się na czas spotkania konferencji episkopatu.

Naumayr jest przekonany, że Castiglione mógł być osobą, o której Tobin pisał w niesławnym tweecie z lutego ("Kocham Cię, nocne kochanie"), który później Tobin usunął, a o którym mówi, że wiadomość była skierowana do jednej z jego sióstr.

Według dibertiec.com Castiglione miał pobierać nauki angielskiego w 2018 w katolickim uniwersytecie Seton Hall, który jest powiązany z archidiecezją Newarku.

Tobin od 1997 do 1012 mieszkał w Rzymie. Castiglione urodził się w Niemczech, ale kiedy miał 12 lat, jest rodzina wróciła na Sycylię. Był odtwórcą głównej roli w watykańskim filmie o Janie Chrzcicielu.

#newsFpnaswcoyg
predex
On tylko mieszkał, teraz jest fajniejszy towarek dużo imigrantów oj teraz to mozna sie wyhasać.
Verba Veritatis
Co na to ???... papa Franczesko 😇 ....OSKARŻYCIEL diabeł znowu ujawnia .... zboczenia....