Без всяких жартів: єпископи Німеччини підтримали заклик "бойкотувати священну месу"
![](https://seedus0275.gloriatv.net/storage1/5k8zkjradycu0f1843q3xns83hn6iu0pgqzqmr2.webp?scale=on&secure=5AqqcpmJMhPBkj06_Cav0w&expires=1721255478)
Maria 2.0 - це об'єднання жінок у віці понад 65 років, які закликають дозволити висвячування жінок, роботу жінок на посаді священиків, а також сексуальну аморальність.
Ініціативу підтримали олігархічні ЗМІ і портал німецьких єпископів katholisch.de, який вже опублікував кілька пропагандистських статей. Єпархії та парафії підтримують кампанію в своїх новинних виданнях і соціальних мережах.
Заступник голови єпископальної конференції і прихильник геїв, єпископ Боде з Оснабрюка, назвав ініціативу "гарною". Портал Frauenseelsorge.de, який належить єпископам, також опублікував пропагандистські матеріали на підтримку кампанії.
#newsZgjiccyhcj