Clicks11.3K
Edward7
26

Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga

Dr Luis Marcelo Martínez: „Białko kolczaste to nic innego jak grafen"

W ostatni programie "Piątej Kolumny", stwierdzono, że tlenek grafenu zmienia jakość nasienia i powoduje bezpłodność, a wszystko to poparte badaniami naukowymi. Media systemowe już ostrzegają nas, że Sars-Cov-2 wpływa na plemniki, ale wiemy, że Sars-Cov-2 to nic innego jak działanie tlenku grafenu w organizmie.

Wideo: Aby zobaczyć, kliknij tutaj

Norymberga Hiszpańska: Pozwy wszczęte za zatrucie ludności tlenkiem grafenu
"Piąta Kolumna" wszczęła już pozwy przeciwko różnym radom ds. zdrowia i rodziny w naszym kraju o zatrucie ludności tlenkiem grafenu w szczepionkach. Zbrodnie przeciwko ludzkości. Mamy już informacje na temat szczepionek i na podstawie tego, co zostało odkryte, Piąta Kolumna wysuwa żądania zaprzestania szczepień.

Inicjujemy ŻĄDANIA wobec różnych ministerstw zdrowia i rodziny naszego kraju o ZATRUCIE LUDNOŚCI TLENKIEM GRAFENU w;
Maski
Test PCR i test antygenowy
Hydrożele z NANOCZĄSTECZKAMI GRAFENU
2019 i kolejne szczepionka przeciw grypie z tlenkiem grafenu
Szczepionki COVID19 z TLENKIEM GRAFENU
szczepionki donosowe z tlenkiem GRAFENU


Tlenek GRAFENU jest silną toksyną, która generuje:
Zjawisko zakrzepowe
Tężenie krwi
Zespół pozapalny
Pęknięcie równowagi oksydacyjnej i burza cytokin
Obustronne zapalenie płuc z powodu równomiernego rozprzestrzeniania się w wyrostku zębodołowym płuc
Zapalenie błony śluzowej oraz utrata smaku i zapachu
Metaliczny smak
Neurodegeneracja

ZDECYDOWANIE, tlenek GRAPHENU generuje chorobę COVID-19
Z tego powodu nigdy nie przeprowadziliśmy sekwencjonowania i wyizolowania rzekomego koronawirusa SARSCOV2
tlenek GRAPHENU wykładniczo zwiększa jego toksyczność i zaburza równowagę REDOX w ciągu kilku godzin, gdy jest wzbudzany elektromagnetycznie przez pola zewnętrzne


Programy Covid: program sterylizacji

Film „ Children of Men ” został wydany w 2006 roku. Jego akcja toczy się w 2027 roku, po 18 latach całkowitej ludzkiej niepłodności. Świat jest państwem policyjnym i wszystko jest nieszczęśliwe. Co ciekawe, niepłodność zaczęła się rok po pandemii grypy. Aha, a Wielka Brytania jest wyspą więzienną, tak jak jest dzisiaj . Oto rok po rozpoczęciu „pandemii” i rozmieszczeniu serii „szczepionek” dla łatwowiernej i zdesperowanej publiczności. Wielu już podejrzewa, że szczepionki są ukrytą kampanią sterylizacyjną. Nie jest to nierozsądne, gdy weźmie się pod uwagę, że elity regularnie opowiadają się za kontrolą populacji.

Zastrzyki do sterylizacji
Covid i „szczepionki” służą jako przykrywka dla wielu programów, ale skupmy się na tym, jak zastrzyki mogą być używane do wywołania bezpłodności. Ponadto sterylizacja za pomocą tlenku grafenu niekoniecznie wymaga podania igły. Mogą to zrobić przez nos z wacikiem suchego proszku. Istnieje podejrzenie, że test wymazu z nosa na błonę śluzową jest ukrytą kampanią, której celem jest również wysterylizowanie nanotechnologii.

Ostrzegali nas jako część swojego ukrytego systemu „moralności”
Nawet bardziej niż ujawniając "pandemie sterylizacyjną", ten temat był w filmie „Ludzkie dzieci” to początek serii Netflix nazwie „Utopia . vigilantcitizen.com/…ntrol-the-prophetic-messages-of-the-series-utopia/ Zostało to omówione przez innych „teoretyków spiskowych”, ale jest to dokładnie scenariusz, w którym się znajdujemy. Pandemiczny „kryzys” jest wykorzystywany jako pretekst do „zaszczepienia” wszystkich środkiem sterylizującym, aby zmniejszyć populację świata.


Jesteśmy bardzo "wytresowaną" populacją i chociaż wydaje się niemożliwe, aby media i rząd były całkowicie kontrolowane przez psychopatów zorientowanych na koszmarną agendę dystopijną, to prawda. Musimy odzyskać naturalny sceptycyzm i ostrożność i zacząć walczyć.

Nieuchronne jest, że Bóg mówi Dość!!! Oglądając z radością ostatni program Piątej Kolumny, dziękowałam Bogu, który wysłuchał modlitw i cierpienia tak wielu niewinnych na świecie i przez nich ukazuje prawdę, ciemność ustępuje przed tak wieloma spadającymi kłamstwami. Cztery rzeczy są opatrznościowe tam, gdzie widoczna jest ręka Boga:

Odkrycie magnetyzmu, zwłaszcza u osób zaszczepionych. Nie spodziewano się, że zostanie to odkryte.

Że można zdobyć fiolkę i odważny naukowiec ją przeanalizuje.

To, że istnienie toksycznego grafenu było oczywiste dopiero przed prostym mikroskopem optycznym, który każdy pracownik służby zdrowia ma w swoim laboratorium lub ma do niego dostęp. I że było to również widoczne pod mikroskopem elektronowym. Te dane są niezbędne, ponieważ za pomocą prostych instrumentów na jaw wychodzi masowe zakłamanie ludzkości, które jest dokonywane przy współudziale rządów.

Wszystko to wyszło na jaw dzięki prostym ludziom, wielkiej odwadze i odwadze. Od prostego zdroworozsądkowego rozumowania, po wstyd wielu utytułowanych naukowców, którzy nie poddali szczepionki pod mikroskop, był to kolejny krok metody naukowej, którą musieli wykonać. Zostali wyciągnięci z wygodnej kanapy przez wiejskiego lekarza i prostego biostatystyka, którego świat zaciekle atakuje za to, że nie wierzy, że jest godny tytułów za taki wyczyn. Ale tak działa Bóg. Posługuje się prostymi narzędziami, w których nie ma miejsca na miłość własną i pragnienie dumy.

Armia Reszty ejercitoremanente.com/…oca-esterilidad-comienzan-los-nuremberg-espanoles/

Białko kolca to grafen (Dr M Martínez)

Dr Luis Marcelo Martínez: „Białko kolczaste to nic innego jak grafen o właściwościach zapalnych w twoim ciele”

W niedzielę 27 czerwca Pedro Moreno przeprowadził wywiad z argentyńskim genetykiem dr Luisem Marcelo Martínezem w programie Integrantes.
W tym wywiadzie dr Martínez wyjaśnia, że pandemia musi być leczona z technicznego punktu widzenia, a nie tylko z punktu widzenia zdrowia, ponieważ odkryto, że szczepionki zawierają tlenek grafenu, ale jest też obszar elektromagnetyzmu, aby zrozumieć, jak stawić temu czoła. Orwell City wybrało cztery punkty, które są istotne i bezpośrednio związane z odkryciami dokonanymi przez La Quinta Columna i które są bardzo interesujące zarówno dla społeczności naukowej, jak i opinii publicznej.

Dr Luis Marcelo Martínez: Co szczepią? Dlaczego ten materiał ma aktywność elektromagnetyczną? Dlaczego niektóre zaszczepione osoby emitują pola elektromagnetyczne? Dlaczego u osób zaszczepionych w głowie obserwuje się odkształcenie i różnicę napięć? To sprawdzone, panowie.
Wiesz, co dzieje się z mózgiem, gdy przyłożona jest do niego różnica napięć? Neurony przechodzą w apoptozę: neurony popełniają samobójstwo. Czy rozumiesz co mówię? I to wszystko nie jest już spiskiem, to jest prawdziwe, i mówię to w ten sposób, ponieważ mamy już dokumenty w ręku.


Wracam do przypadku tego pacjenta z Urugwaju. Materiał wydobyty z jego ramion jest obecnie analizowany. Jej syn i jej mąż nabyli magnetyzmu bez szczepień. I to wydarzenie nie kończy się na tym. To samo zjawisko obserwuje się po niezliczonych maskach przemysłowych. Więc wszyscy musimy zażądać natychmiastowych wyjaśnień tego, co widzimy, prawda?

Tutaj nie jesteśmy już od spekulacji teoretyczno-intelektualnych, tutaj mamy zostać obywatelami, którzy domagają się wyjaśnień i domagamy się całkowitego zaprzestania tego i prosimy o natychmiastową sprawiedliwość. Ponieważ to, co jest obserwowane, jest niepojęte. Więc ten problem magnetyzmu i ten czarny proszek, który został wydobyty z tej kobiety, i to, co widzimy, plus to, co wiadomo o tym, co jest w tych szczepionkach, nie możemy tego zaakceptować, panowie. Nie możemy przymykać oczu.

Pedro Moreno: Czy mógłbyś przeanalizować...?
Dr Luis Marcelo Martínez: Tak, rozumiem, że tak. Szczepionki można by przetestować. Ricardo Delgado wraz z dr José Luis Sevillano i hiszpańskimi profesorami zlecili analizę fizykochemiczną tych składników. Nie mogę teraz ogłosić wyników. To będzie do nich we właściwym czasie, kiedy podejmą wszelkie niezbędne środki ostrożności. Ale mogę powiedzieć, że to, co zaobserwowano, jest nie do pomyślenia. Nie możemy pozwolić, aby ludzie przychodzili i mówili nam, że to naturalne, że po szczepieniu stajemy się magnetycznymi. Nie pozwólmy tym ludziom przyjść i powiedzieć nam: „Nie, wkładamy elementy magnetyczne, aby ulepszyć szczepionkę…”. Nie . A te materiały, którymi szczepią, z pewnością, z fizycznego i chemicznego punktu widzenia, reagują ze skalarnymi mikrofalami. I oni eksperymentują, nieznaną światowej społeczności naukowej, z neuromodulacją za pomocą elektromagnetyzmu jak u zwierząt . Są studia w tej dziedzinie.

A potem mamy prezydenta Chile, który "naturalizuje", że nawet myśli zostaną zaszczepione ludziom; A potem mówi to premier Wielkiej Brytanii. Nie składam tutaj osobistych oświadczeń. Krzyczę tutaj i nie wyrażam swojej opinii. Zgłaszam to, co jest zweryfikowane i certyfikowane, ponieważ za każdym razem, gdy przemawiam, robię to w tych kategoriach, z całym wsparciem. Nigdy nie rozmawiałem z osobistymi opiniami, ponieważ opinie są dla barów. Tutaj papiery leżą na stole, panowie. Dla nas wszystkich. To bardzo poważna sytuacja, bardzo poważna.

Pedro Moreno: Ricardo mówi w swoich filmach, że szczepionki zawierają grafen ...
Dr Luis Marcelo Martínez: Do tej pory możemy powiedzieć, o ile zostało to zgłoszone, ponieważ należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo ludzi, którzy przeprowadzili eksperymenty i otoczenie, w którym zostały one przeprowadzone. Wykorzystano mikroskopy elektronowe, mikroskopy optyczne, wykonano testy spektroskopowe, wykonano testy absorbancji. I przy tym wszystkim, między mikroskopią elektronową a spektroskopią, są w stanie potwierdzić, że obserwowany jest grafen.

Pytam więc lekarzy w środowisku medycznym: czy uważasz, że konieczne jest wstrzykiwanie ludziom grafenu, aby uodpornić ich na koronawirusa? Poprosiłem o to w prywatnych obwodach, ale teraz proszę o to publicznie, zapraszam społeczność medyczną do myślenia... jestem świadkiem czegoś niepojętego i jako pracownik służby zdrowia jestem zdesperowany, jestem zdesperowany i krzyczę, ale przede wszystkim i powtarzam: jestem tu i teraz jako pracownik służby zdrowia , wolny obywatel domagający się wyjaśnień wszystkim odpowiedzialnym za ten ludobójczy plan od rządu krajowego po Światową Organizację Zdrowia i wszystkie Trybunały Sprawiedliwości na świecie.

(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Pracuję z inżynierami wojskowymi. Więc można bawić się w naukowców , co? Pedro Moreno: Jak to jest, Luis Marcelo?

Dr Luis Marcelo Martínez: Tak, istnieje wspólna grupa robocza, w której zbieramy wszystkie dane dotyczące zjawisk magnetycznych i rzeczywiście, jeden z członków jest byłym wojskowym i inżynierem zajmującym się kwestiami elektromagnetyzmu i tym wszystkim, ponieważ ja nie rozumiem tego obszaru. Natrafiam na coś i musiałem zacząć od nowa naukę. Nie chodzi o genetykę. Oszukali nas, zmarnowali nasz czas.
Zmusili nas do marnowania czasu i było to częścią planu, ponieważ wiedzieli, że nastąpi dysydencja, która zostanie zaatakowana przez ego i że zaczniemy walczyć ze sobą, aby zobaczyć, kto ma rację w czym działo się. Wiedzieli to wszystko doskonale, dlatego tak to ustawili i dlatego dali nam niekończące się fałszywe wskazówki na temat tego, czy wirus został wyizolowany, czy nie, czy to białko Spike spowodowało uszkodzenie, czy nie. Czym właściwie jest białko Spike? To nic innego jak grafen w twoim ciele, który cię „kłuje”. Grafen wywołuje ogólnoustrojowe zapalenie z burzą cytokin, zakrzepami i zajęciem płuc. Co to wszystko? To jest obraz, który ci dranie nazwali COVID, bo ja nawet nie chcę go już nazywać. Spróbujmy już tego nie nazywać. Nie nadajmy mu tożsamości.
(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Wielkie pytanie, o co przychodzimy zapytać, dlaczego to wstrzykujecie? Jaki jest plan?

Oczywiście mamy hipotezy i wiedzę. Wiemy, że 5G w swojej przepustowości może stymulować grafen. Możesz to stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc osoby zaszczepione szczepionkami przeciw grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magnetyczny, a zjawisko to obserwuje się również u dzieci ze szczepionkami kalendarzowymi.
Więc jak ten temat zaczął się w COVID? Jak to się zaczęło? Gdzie aktywowano pierwsze anteny 5G?

Zacytuję dr. José Luisa Sevillano: Jak COVID może mieć efekt graniczny?
To znaczy: przejeżdżanie z jednego kraju do drugiego nie ma przypadków. Na przykład Afryka. Jak to możliwe? Jak może wystąpić efekt granicy? Czy rozumiesz to wszystko? Efekt graniczny oznacza, że istnieją czynniki, które powodują chorobę w jednym kraju, ale nie występują w innym. A gdyby to był wirus…,
a z drugiej strony wirus, stan zagrożenia zdrowia spowodowany przez czynnik biologiczny, jak długo to trwa? Jak długo to może trwać? Jak długo będziemy walczyć z tym samym wirusem? Na zawsze? Gdzie są specjaliści chorób zakaźnych?

(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Sekcja zwłok została wykonana. Dzieje się tak, że wszystko to jest tak dobrze zmontowane, że jeśli ciało zostanie otwarte, jeśli lekarz sądowy otworzy ciało, nie znajdzie grafenu gołym okiem.
Jakie techniki może zastosować koroner, aby odzyskać pozostałości grafenu w tkankach na poziomie tkanki? Oznacza to, że musiałoby oczywiście przeciąć mózg, ponieważ u osób zaszczepionych występuje aktywność w głowie i szyi. Następnie konieczne jest pobranie skrawków tkankowych ośrodkowego układu nerwowego i zastosowanie określonych technik, aby móc wychwycić grafen. A teraz idź i powiedz koronerowi, żeby to zrobił. Widzisz, nie ma mowy . Nie wiemy, nie nauczyli nas tych rzeczy.

Mamy do czynienia z rzeczami, o których lekarze nie wiedzą, Pedro, rozumiesz? Więc nikt nie wywnioskuje tego w pełni z autopsji. Nikt nie przyjdzie i nie powie ci: „Słuchaj, oto grafen, który znalazłem podczas autopsji”. Nie! Co powie ci sekcja zwłok z naciekami w tkance, co powie: „Pełna RNA”. O jakim RNA on mówi? To, co sekcja histologiczna pokazuje, że są naciekami, pokazuje, że tkanki mają nacieki zapalne. I kropka. Nie ma RNA. Mam na myśli to, że zbyt wiele się o tym mówi, ale większość z nas jest kompletnie nieświadoma tego, z czym mamy do czynienia i jakie techniki i procedury zastosować.

Powtarzam: to dziedzictwo inżynierów, nie nas. Jako lekarz nie mam pojęcia, jak wydobyć z człowieka grafen. Nie wiem bo nawet nie wiem co to jest grafen.
Pedro Moreno: Czy masz na myśli, że gdyby dana osoba poprosiła o autopsję, nie posłużyłoby to do ustalenia pochodzenia skrzepliny?
Dr Luis Marcelo Martínez: Nie. Nic nie znaleziono. Tyle oczywiście widziałeś skrzepliny. Szczepionką, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym, jest AstraZeneca,
ale co jeszcze mogą ci powiedzieć.

orwell.city/2021/07/the-spike-protein-is-graphene-oxide.html WIDEO: rumble.com/…-protein-is-graphene-inside-your-body-spiking.html
Edward7 and 2 more users link to this post
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Maski na twarz są powlekane toksycznymi chemikaliami powodującymi raka.

| Pasożyty w maskach i wacikach do pobierania wymazów z nosa?

| Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.

| Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.

| Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.

| Legenda baseballa Hank Aaron umiera dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19.

| Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.


| Koszmar szczepionki na Covid-19.

| Uczestnicy prób szczepień ostrzegają: skutki uboczne po drugiej dawce są „ciężkie”.

| Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!

| Dr Francis Boyle stwierdza, że w szczepionkach Pfizera jest HIV.

| Szczepionka na koronawirusa to broń biologiczna. Osoby, którym wstrzyknięto szczepionki na Covid-19, mają wynik pozytywny na obecność wirusa HIV.

| Szczepionka SARS-CoV-2 może wywoływać bezpłodność.

| Eksperci ostrzegają, że szczepionki mRNA na Covida mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia genetyczne.

| Po podaniu testowej szczepionki na koronawirusa badany dostał poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego.

| Finansowany przez DARPA wszczepialny czip do wykrywania COVID-19 może trafić na rynek w 2021 r.

| Niemalże każdy kto przyjął szczepionkę na koronawirusa miał niepożądane reakcje. | Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.

| Przypadek? Unia Europejska od 2018 planuje wprowadzenie paszportu szczepionkowego do 2022 roku.

| Fauci przyznaje, że szczepionki na COVID-19 nie będą działały i oskarża o to antyszczepionkowców.

| Szczepionka koronawirusowa mRNA Moderny spowodowała poważne obrażenia u 20% pacjentów.

| Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.

| Austriackie badanie wskazuje na „oznaki ludzkiej interwencji” w koronawirusie.

| Odkrywca wirusa HIV twierdzi, że COVID-19 jest wirusem stworzonym przez człowieka, i że „mógł powstać tylko w laboratorium”.

| Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej.
bogumila333
Tylko nie Ziobro on jest w porządku klamco
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
tak, tak - typowa mentalność pisuarowska, gdzie można

łamać konstytucję,

prawa człowieka,

wolności obywatelskie,

pozbawiać opieki medycznej,

zabierać edukację,

zabierać wolność zgromadzeń religijnych,


a znajdzie się głupiec, który będzie bronił tego szatańskiego zamordyzmu.
henryk33 shares this
290
Tlenek grafenu powoduje bezpłodność – rozpoczyna się hiszpańska Norymberga
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
niedzielski, szumowski, duda, kaczyński, ziobro, - NATYCHMIAST POD TRYBUNAŁ.
Edward7
Chirurg, który operował Włoszkę Camillę Canepę, która zmarła w wieku 18 lat w wyniku działania szczepionki, powiedział, że nigdy nie widział czegoś takiego. „To nie jest normalne” – dodał.

Camillę Canepę operował Gianluigi Zona, dyrektor kliniki neurochirurgicznej i neurotraumatologicznej szpitala San Martino: „Nigdy nie widziałem mózgu dotkniętego tak rozległą i ciężką zakrzepicą”.
Neurochiru…More
Chirurg, który operował Włoszkę Camillę Canepę, która zmarła w wieku 18 lat w wyniku działania szczepionki, powiedział, że nigdy nie widział czegoś takiego. „To nie jest normalne” – dodał.

Camillę Canepę operował Gianluigi Zona, dyrektor kliniki neurochirurgicznej i neurotraumatologicznej szpitala San Martino: „Nigdy nie widziałem mózgu dotkniętego tak rozległą i ciężką zakrzepicą”.
Neurochirurgiem dyżurnym tej nocy w San Martino był Alessandro d'Andrea, który również wezwał głównego lekarza do swojego boku przy stole operacyjnym. „Zdecydowaliśmy się na kraniotomię dekompresyjną, podczas której otwiera się czaszkę, aby zmniejszyć ciśnienie wewnętrzne”.
Zona opowiedziała o tym doświadczeniu: „Wszystkie zatoki żylne zostały zablokowane przez skrzepliny, czego nigdy nie widziałem przez wiele lat w tym zawodzie. Pomyśl o zatoce żylnej jak o rzece w środku doliny, gdzie zbiega się kilka strumieni. Jeśli na środku cieku zostanie zbudowana tama, rzeka wzbiera i dopływy nie mogą już w tym miejscu odpływać, tak więc ciśnienie wzrasta w górę rzeki.

„Nie jestem ani wirusologiem, ani epidemiologiem, ani koronerem, ale biorąc pod uwagę obraz, który zobaczyłem w głowie dziewczyny, jasne jest, że mamy do czynienia z czymś, co nie jest normalne”.
Rodzice zmarłej 18-latki powiedzieli mediom: „Nie miała żadnej choroby”. W zeszłym tygodniu prokurator Genui, który koordynuje toczące się śledztwo, poleci koronerowi z Pawii przeprowadzić sekcję zwłok Camilli Canepy, osiemnastolatki, która zmarła po szczepieniu. Dziewczyna rzekomo cierpiała na przewlekły niedobór płytek krwi, „rodzinną autoimmunologiczną małopłytkowość”. Tego dowiedzieli się śledczy z pierwszych doniesień lekarzy.
Ale rodzina dziewczynki, wspomagana przez prawnika Angelo Paone, jest w tej kwestii stanowcza. „Camilla nie miała choroby” – wyjaśnił ich prawnik. Potwierdzeniem ich twierdzenia są dwa różne skany CT. Przeszła dwa badania i została wypisana po pierwszym, który nie wykazał stanu zakrzepicy, ale natychmiast przeniesiono ją do szpitala po drugim, który pokazał, że jej stan zdrowia był zagrożony.

Dziewczyna przybyła na pogotowie w szpitalu Lavagna 3 czerwca, zaledwie tydzień po strzale AstraZeneca . Skarżyła się na silne bóle głowy.
Canepa, który pochodził z miasta Sestri Levante w Ligurii, otrzymał szczepienie podczas „dnia otwartego” szczepień dla młodzieży powyżej 18. roku życia. Szczepionka AstraZeneca została zatwierdzona dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia, ale we Włoszech jest zalecana tylko dla ponad lat 60. z powodu powiązań z kilkoma przypadkami zakrzepów krwi u młodszych osób.
Sprawa Camilli wzbudziła obawy młodych ludzi, którzy wcześniej chcieli się zaszczepić w celu uzyskania Zielonej Przepustki lub paszportu szczepionkowego umożliwiającego im podróżowanie i uczestnictwo w imprezach masowych. tapnewswire.com