Clicks9
lv.news

Francisks: Komūnija ebrejiem, atbalsts geju savienībām, sajūsma par kardinālu Bērku

Francisks "nekad nevienam nav noliedzis komūniju", viņš sacīja preses konferencē par lidojumu Bratislava-Roma.

Viņš atcerējās “smieklīgu” stāstu, kad kādā misē Argentīnas pansionātā viņš sniedza dievgaldu ebreju sievietei, kura paņēma dievgaldu, viņš teica, labāk nezinot.

Viņa mulsinošais komentārs: “Tie, kas nav kopienā, nevar uzņemties komūniju - kā šī ebreju kundze, bet Kungs gribēja viņu apbalvot un bez manas ziņas - kāpēc?”.

Francisks atcerējās “vētru”, ko viņš pacēla ar Amoris laetitia (2016. gads) par komūniju laulības pārkāpējiem: “Ķecerība, ķecerība. Paldies Dievam, bija kardināls Šēnborns, lielisks [konformists] teologs, kurš noskaidroja lietas ” - viņš sevi pievīla.

Tad viņš uzstāja, lai vairs nebūtu nekādu ekskomunikāciju: "Nabagi, viņi ir Dieva bērni, viņi uz laiku atrodas ārpusē, bet viņi ir Dieva bērni, un viņi vēlas un vajag mūsu pastorālo tuvību" - tas nav viņa stils. no pārvaldīšanas.

Viņš atkal apstiprināja amorālus civillikumus, kas “palīdz tiem, kuriem, kā viņš to ir teicis, ir“ daudzveidīga ”seksuālā orientācija,

“Ja homoseksuāls pāris vēlas dzīvot kopā, valstij ir iespēja dot viņiem drošību, stabilitāti, mantojumu; un ne tikai homoseksuāļiem, bet arī visiem cilvēkiem, kas vēlas draudzēties. ” Šādi likumi vienmēr ir tikai solis homoseksuālu pseidoaulību ieviešanai.

Negodīgais Francisks iesaistījās Covid 19 vakcinācijas propagandā, atklāti sajūsminoties par kardinālu Bērku: "Kardinālu koledžā ir daži noliedzēji, un viens no viņiem, nabadziņš, ir atguvies no Covid .... Ironija dzīve. "

Kāpēc viņš neminēja Karakasas kardinālu Urosu, kurš bija vakcinēts, inficēts un šobrīd cīnās par savu dzīvību?

#newsNdogzsuszj