Clicks884
ľubica
12

Deep Cirkev= Pace in terris2 a jej spolupráca s deep štátom

Často kladené otázky ohľadom nového Covid-automatu, platného od 22. 11.
P:3, 19. 11. 2021 16:29, DOM, tkkbs.sk

Bratislava 19. novembra (TK KBS) Vzhľadom na početné otázky zo strany kňazov i veriacich, TK KBS uverejňuje informácie, ktoré sa vzťahujú na nový Covid automat, platný od pondelka, 22. novembra 2021.
Otázka: Je možné, aby sväté omše v režime "OP" slávili aj kňazi, ktorí nie sú očkovaní, ani neprekonali covid v ostatných 180 dňoch?
Odpoveď: Je to možné, avšak pre kňazov v takom prípade platí povinnosť pravidelného testovania: musia mať negatívny test (antigénový platí 48 hodín, PCR alebo LAMP test 72 hodín). OPRAVA!: Podľa aktuálnych informácií sa povinné zavedenie režimu OTP na pracoviskách od pondelka 22. novembra nenariadi, takže ani povinnosť pravidelného testovania pre nezaočkovaných kňazov zatiaľ platiť nebude.
Otázka: Kto sa môže zúčastniť na svätých omšiach v režime "OP"?
Odpoveď: Kompletne zaočkované osoby po dobu 1 roka od kompletného zaočkovania. Osoby po potvrdenom prekonaní ochorenia COVID-19 (musia mať doklad RT-PCR2 o prekonaní), sa môžu zúčastňovať do 180 dní od prekonania. Zároveň, osoby po prekonaní COVID-19 sa môžu zúčastňovať až po dobu 1 roka od jeho prekonania, ak majú aspoň jednu dávku vakcíny (a vakcína musela byť podaná do 180 dní od prekonania potvrdeného RT-PCR3). Deti mladšie ako 2 roky sa môžu zúčastniť bez podmienok. Deti vo veku 2-12 rokov sa môžu zúčastniť s testom (48h Ag, 72h PCR/LAMP).
Otázka: Má kňaz povinnosť uviesť na dverách kostola režim, ktorom sa bohoslužba slávi a má poverená služba žiadať, aby účastníci predložili platný COVID-Pass?
Odpoveď: Áno. Ak budú v kostole v režime OP osoby, ktoré režimu OP nezodpovedajú, môžu tieto osoby pri kontrole štátnymi úradmi dostať pokutu. A pokuta v takom prípade hrozí aj farnosti.
Otázka: Pre toho, kto sa nemôže zúčastniť na bohoslužbe v nedeľu a v prikázaný sviatok kvôli obmedzeniam vyplývajúcim z covid automatu, platí dišpenz od účasti?
Odpoveď: Áno.
Otázka: Môžu na svätú spoveď prísť aj nezaočkované osoby?
Odpoveď: Samozrejme, ale v rámci tzv. individuálnej pastorácie. Nie je možné, aby sa pred spovedelnicami vytváral rad: kto nie je zaočkovaný, musí si svätú spoveď dohodnúť s kňazom individuálne.
Caesar
Marieta Ria
Už som to tu písala... aj Pacem in terris by sa červenala, na toto nemajú!!
ľubica
Dr. Jakubec: Nehoráznosť❗Farári zakázali vstup nezaočkovaným veriacim na omše❗, youtube.com/watch?v=OLlkq1gjzJY
ľubica
Bratia a sestry
Otázka: Kto sa môže zúčastniť na svätých omšiach v režime "OP"?

odpoveď: každý, lebo každý má právo na vierovyznanie a žiadne protiústavné nariadenia niesu nad tieto základné práva
Hermenegild
Ale potom nasleduje aj obeta a síce pokuta 1000 éčiek.
Bratia a sestry
žiadna pokuta nemôže byť udelená ak nieje zákonný dôvod a ten nieje
Hermenegild
Ak budeš odporovať, len ťa zmlátia s újmou na zdraví.
ľubica
mlátia iba zombie a tí ktorými sa nimi stávajú vdaka vakcinácii
ľubica
pre nechápavých:Vláda Slovenskej republiky schválila podľa nášho názoru protiústavné segregačné zákony, ktoré, ako zmocňovací a iné zákony pred skoro 80timi rokmi, vytvorili minimálne dve kategórie občanov Slovenska. Jedným z kľúčových bodov je slávny covid automat. Tento je totiž nastavený podľa toho, ako sú ľudia v okresoch zaočkovaní, teda, koľko percentám populácie bola aplikovaná experiment…More
pre nechápavých:Vláda Slovenskej republiky schválila podľa nášho názoru protiústavné segregačné zákony, ktoré, ako zmocňovací a iné zákony pred skoro 80timi rokmi, vytvorili minimálne dve kategórie občanov Slovenska. Jedným z kľúčových bodov je slávny covid automat. Tento je totiž nastavený podľa toho, ako sú ľudia v okresoch zaočkovaní, teda, koľko percentám populácie bola aplikovaná experimentálna génová terapia. A teda, napriek tomu, že minister zdravotníctva gen. Lengvarský vyhlásil, že covid automat nie je právne záväzný, ide sa podľa neho...viac: Občianska odborná komisia kladie otázky na hygnienikov
Hermenegild
paralyzujú cirkev sofistikovaným spôsobom s posvätením o. biskupov! Vlastne idú proti svojím vlastným kňazom a odmietnutému stádu, ktoré je akože nebezpečné, lebo uznáva prirodzenú imunitu po prekonaní covidu pred "posiľňujúcim očkovaním", po ktorom dochádza opäť k nákaze aj u prekonaných. Zato prekonaný nezaočkovaný po viac ako 180 dňoch nie je ani jeden z tých 3000 v nemocnici.