Clicks338
ľubica
3

Každý národ, ktorý neochráni svoje deti pred démonickými vakcínami, zažije hnev Boží

Každý národ, ktorý neochráni svoje deti pred démonickými vakcínami, zažije hnev Boží
17/11/2021 autor: redakcia 96 komentárov

(Mike Adams, Natural News) – Aj keď sa naša stránka zvyčajne nevenuje náboženským témam, v dnešnom článku odcitujeme zopár pasáží zo Starého zákona, ktoré sú nanajvýš aktuálne pre dnešnú dobu a ochranu detí pred rituálnym obetovaním Satanovi.

V Leviticuse Boh prostredníctvom Mojžiša vysvetľuje, že detská obeta je nielen diabolským hriechom, ale komunity majú doslova povinnosť zastaviť rodičov, ktorí chcú svoje dieťa obetovať Molochovi.

Všetky ľudské spoločenstvá, ktoré takýmto odporným rituálnym praktikám nezabránia, čaká hnev Boží.
Boh varoval Izraelitov pred obetovávaním detí
Tu je citácia z Leviticusa 20:2-5:
„Hovorím Izraelitom: Každý Izraelita alebo každý cudzinec pobývajúci v Izraeli, ktorý obetuje akékoľvek svoje dieťa Molochovi, bude odsúdený na smrť. A členovia komunity ho majú ukameňovať.
Ja sám sa postavím proti nemu a odrežem ho od jeho ľudí. Za to, že obetoval dieťa Molochovi, poškvrnil moju svätyňu a znesvätil moje meno.
A ak členovia komunity zažmúrili oči, keď ten človek obetovával niektoré zo svojich detí Molochovi a ak ho nezabijú, ja sám sa proti nemu a jeho rodine postavím a odrežem ho od jeho ľudí, spolu so všetkými, ktorí ho nasledovali v zapredaní sa Molochovi.“

Ako môžete vidieť, Boh volá po prísnom potrestaní rodičov, ktorí obetujú svoje dieťa.
V Exoduse Boh taktiež hovorí, že je ochotný rozpútať pohromy aj na celé národy, ktoré nenasledujú jeho učenie. A tie pohromy sú o to ničivejšie, o čo viac sa jeho učenie ignoruje.
V Exoduse Boh prikazuje faraónovi oslobodiť Izraelitov. Faraón odmieta, až dokým desiata pohroma napokon nezmení jeho názor.
Zo zmienok je jasné, že minimálne dve z týchto pohrôm boli útoky biologickými zbraňami (choroba dobytka a epidémia kiahní). Ďalšie pohromy uvalené na Egypt boli kobylky, muchy, parazity, žaby a napokon masové úmrtia všetkých prvorodených synov.
Hrotové proteíny vakcín sú biologické zbrane zacielené na deti
Vakcíny proti covidu obsahujú inštrukcie v podobe mRNA kódov na výrobu hrotového proteínu bunkami tela.
Tento, vlastným telom vyrobený hrotový proteín, potom napáda telo zvnútra a dokonca môže poškodzovať aj opravné mechanizmy DNA, ktorá sa nachádza v jadre buniek.
Inými slovami, covidové vakcíny sú biologické zbrane používané na ničenie ľudských životov.
Keď je obsah uvedených vakcín vstreknutý do detí so súhlasom ich rodičov, títo rodičia de-fakto obetovávajú svoje deti a odsudzujú ich na smrť.
A Boh sa jasne vyjadril, že ak rodičia obetujú svoje vlastné deti a moderná spoločnosť tomuto medicínskemu násiliu páchanému na deťoch nezabráni, tak zošle na národy súčasného sveta svoj hnev.
Ako ten hnev môže vyzerať?
Biblia je plná početných príkladov – pohromy, zemetrasenia, mor, ekonomický kolaps, vojna či iné masové ľudské utrpenie.
Národy, ktoré sa odklonia od Boha, sa vydajú na cestu úplnej deštrukcie a jediná cesta, ako sa môžu zachrániť, je, ak sa navrátia k učeniu Boha a dospelí začnú svoje deti chrániť.
(Mimochodom, na čele Ameriky je v súčasnosti perverzný úchylák, ktorý rád oňucháva deti. Uvedomme si, aké to má spirituálne dôsledky.)
Masové očkovanie detí látkami, ktoré vyvolávajú v tele produkciu hrotového proteínu, nemá žiadne vedecké ani medicínske odôvodnenie. Zdá sa, že jeho jediným cieľom sú zisky farmaceutických firiem za súčasného zabíjania mladých ľudských bytostí.
Deti na celom svete budú nasledujúce mesiace a roky umierať na myokarditídy, srdcové infarkty, imunologické (autoimunitné) choroby a dokonca na rakoviny.
Dnes už je jasné, že ľudstvo bolo zapojené do celoplanetárneho rituálu obetovania detí Molochovi, ktorý rozdúchali diablom posadnutí antihumanisti ako napríklad Anthony Fauci (americký mix Mikasa, Lengvarského a Krčméryho).
Záver
Každý rodič, ktorý obetuje svoje dieťa Molochovi, odmieta Boha a na večnosť si rezervuje svoje miesto v pekle. Nebude to pre nich pekný zážitok.
Tí z nás, ktorí rozumieme učeniu Boha, musíme teraz pokojne pracovať na zastavení rituálnych obetí našich detí a dokázať tak Bohu, že chránime nevinných.
Ak sa nám týmto spirituálnym zverstvám nepodarí zamedziť, budeme všetci (tvrdo) súdení samotným Bohom.
Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net
Súvisiace články
Austrálska vláda zorganizovala masový satanský rituál obetovania detí
Hrozí svetu kolaps zdravotníctva? Neurologické poškodenia z vakcíny môžu zahltiť nemocnice
Výskumník vakcín priznáva veľkú chybu: „Hrotový proteín je nebezpečný toxín“
Podľa FDA až 86% detí malo počas testov vakcíny od Pfizeru nepriaznivé účinky