Edward7
141.2K
pch24.pl

Loty tylko z ważnym szczepieniem na COVID-19. Australijski przewoźnik o przyszłości branży

Eluveitie, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons Australijskie linie lotnicze Qantas w związku z koronawirusem …
bielas
jac05
Po liniach lotniczych przyjdzie kolej na statki, pociągi, autobusy, taksówki, prywatne auta. Panie Jezu przyjdź !
Edward7
Aby podróżować do i z Australii, pasażerowie subsydiowanej przez podatników linii lotniczej Qantas będą wkrótce musieli zostać zaszczepieni na koronawirusa (Covid-19), ogłosił publicznie dyrektor generalny firmy Alan Joyce.
Joyce, pozorny fanatyk plandemii , powiedział australijskiemu programowi informacyjnemu A Current Affair, że trwają już prace nad planem, aby międzynarodowi podróżnicy …More
Aby podróżować do i z Australii, pasażerowie subsydiowanej przez podatników linii lotniczej Qantas będą wkrótce musieli zostać zaszczepieni na koronawirusa (Covid-19), ogłosił publicznie dyrektor generalny firmy Alan Joyce.

Joyce, pozorny fanatyk plandemii , powiedział australijskiemu programowi informacyjnemu A Current Affair, że trwają już prace nad planem, aby międzynarodowi podróżnicy lotniczy przedstawili dowód szczepienia przed pozwoleniem na wjazd do kraju lub wyjazd z niego.

„Zastanawiamy się nad zmianą naszych warunków, aby powiedzieć podróżującym z zagranicy, że będziemy prosić ludzi o szczepienie, zanim będą mogli wejść na pokład samolotu” - powiedział Joyce, zauważając, że zastrzyki z Covid-19 będą „koniecznością” dla turystów zagranicznych.
Kiedy linia lotnicza rozważa, czy wymagać dwutygodniowej kwarantanny dla międzynarodowych podróżnych przybywających do Australii, Qantas już zbiera i testuje ścieki ze swoich samolotów w celu analizy Covid-19, co jest naprawdę obrzydliwe i bezsensowne przedsięwzięcie.

Kierując się konkretnie na Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone, które mają „wysoką częstość występowania wirusa”, według Joyce'a, Qantas planuje dyskryminować ludzi mieszkających w tych dwóch krajach, wymagając od nich więcej niż pasażerów z innych krajów .

Jednym z pomysłów jest zmuszenie Amerykanów i Brytyjczyków do okazania swoich „paszportów immunitetu” po przyjeździe do Australii. Jeśli aplikacja, która wykluła się z Bill Gatesa, pokaże, że żadna szczepionka nie została wstrzyknięta, międzynarodowy podróżnik w zasadzie zostanie odesłany do domu.

Prezydent Chin Xi Jinping z uznaniem wypowiedział się na temat planu podczas niedawnego szczytu G20, sugerując, aby cały świat przyjął uznawane na całym świecie zdrowotne kody QR do oznaczania i śledzenia wszystkich ludzi pod względem statusu zgodności szczepień.

Czy wszystkie linie lotnicze na świecie spiskują razem, aby zrobić to samo, co Qantas?
Podczas wymiany Joyce ujawnił, że inne linie lotnicze na całym świecie potajemnie knują to samo, co Qantas, wymagając dowodu szczepienia Covid-19 jako warunku podróży.
Joyce miał interesujący dobór słów, opisując ten skoordynowany wysiłek, odnosząc się do tych, którzy zarządzają innymi liniami lotniczymi, jako „współpracowników” - co oznacza, że wszyscy pracują razem, aby narzucić masom globalistyczną tyranię.
Zwykle odnosząc się do osób pracujących dla innych firm, można nazwać ich konkurentami . Opisanie ich jako współpracowników sugeruje, że wszyscy są w zmowie, co jest już widoczne w przypadku wszystkich głównych linii lotniczych, które obecnie odmawiają obsługi podróżnych ze zwolnieniami medycznymi, aby spełnić wymagania dotyczące pokrycia kosztów.

To, dlaczego procesy sądowe się nie toczą, wykracza poza ramy tego autora, ponieważ jest więcej niż wystarczająca amunicja prawna, aby pociągnąć tych korporacyjnych tyranizatorów do odpowiedzialności za zmuszanie społeczeństwa do interwencji medycznych - najpierw maski, potem szczepionki - jako warunek prowadzenia interesów.

W doskonałej zgodności z Objawieniem 13 , nasi zwierzchnicy korporacji systematycznie znoszą prawa człowieka, nakładając nowe ograniczenia w celu kupowania, sprzedawania i podróżowania.

O ile nie jesteś zaszczepiony i nie nosisz maski na twarz przez cały czas - innymi słowy, chyba że zaakceptujesz swój obowiązkowy znak w wierności ujawnianemu systemowi bestii - wtedy nie będzie nic, na co możesz „pozwolić” w rozwijającym się nowym porządek świata.
Wielu będzie się z tego kpić, ślepych na to, co jest na ich oczach - i na własną śmierć. Jeśli zdecydujesz się zostać "dźgnięty", aby nadal żyć jakimś ziemskim życiem z mniejszymi ograniczeniami, nie będzie odwrotu od tego. Więc lepiej wybierzcie mądrze ...naturalnews.com/…d19-vaccination-mandatory.html