pl.news
32.6K

Upadek: Wielka Brytania na równi pochyłej

Do roku 2062 w Wielkiej Brytanii znikną związki małżeńskie, donosi brytyjski Institute for Family Studies (IFS). W 2019 odnotowano 220 tys. małżeństw, a w 2020 już tylko 86 tys. (-61,0%).

W międzyczasie rząd promuje związki partnerskie (0,45%) oraz homo-pseudo-małżeństwa (0,6%) - które to poniosły "spektakularne fiasko", pisze cytowany przez Abc.es (5 czerwca) Frank Young - "Praktycznie w ogóle nie podejmuje się kwestii pozostałych 99,4%. 2021 był pierwszym rokiem, w którym więcej dzieci przyszło na świat w konkubinatach niż w małżeństwach.

#newsFgcpeuadlc

jac05
Ten świat musi skończyć się strasznymi katastrofami a ludzkość musi wycierpieć to za czym poszła, na co zezwoliła jak Boga, Jezusa odrzuciła.
Prawda Jest Jedna
Jakie usmierzanie popędu? Popęd jest zawsze tylko chodzi o jedną osobę, a te nauki od ludzi co teoretycznie tego nie mają to sobie można wsadzić osoby bez dzieci i żon pouczają jak ma być a skandali dookoła pełno sam znam pare, no i oczywiście pomagajcie a w Watykanie złoto z sufitu kapie, i te kreacje że złotymi nitkami, a jak idziesz do księdza o chrzest to 500 i co łaska
Piotr Piotr
Małżeństwo zawierane jest w celu prokreacji i uśmierzenia popędu seksualnego - tak głosił Kościół katolicki