Clicks12
lv.news

Pietiek: homoseksuāļu bīskapam jāiet prom

Katoļi no Parramattas diecēzes, Austrālijā, iesniedza oficiālu 24 lappušu apelāciju ar 43 pielikumiem Vatikāna Ticības doktrīnas kongregācijai, aicinot atcelt Vjetnamā dzimušo bīskapu Vincentu Longu no amata par homoseksualitātes veicināšanu.

Apelācija notiek pēc vairākiem lūgumrakstiem, kuros ar tūkstošiem parakstu Longs ir apsūdzēts par skandāla izraisīšanu, veicinot bīskapijas skolās mācības par homoseksualitāti, kas ir pretrunā ar baznīcas mācību un uzbrūk vecāku tiesībām ("Longam nav taisnība").

Apelācija arī informē, ka Longs vajāja divus bīskapijas priesterus un viņus noņēma no amata, jo viņi kritizēja diecēzes ķecerīgo pieeju homoseksualitātei.

Tēvs Džons Rizzo, bīskapijas eksorcists, novēroja, ka bīskapa Longa vadītajās katoļu skolās “ir plaši izplatīta homoseksuālismu atbalstoša programma”. Viņš piebilda, ka Longs turpina propagandēt “iekļaušanu”, kas ietver visus, izņemot katoļus.

Saskaņā ar sniegto informāciju apelācija Vatikānā tika saņemta 27. aprīlī. Bet, kā ziņo NcRegister.com (3. maijs), draudze savu komentāru ir atteikusi...

#newsBrlbucekgd