Niemieccy biskupi zaprzeczają: "NIE" jesteśmy Nazistami

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą". Niemieccy biskupi wszczęli histeryczną awanturę z Kardynałem Kurii, Kurtem Kochem, ponieważ utrzymują, że w wywiadzie dla Die-Tagespost.de (29 września) Koch nazwał ich Nazistami.

"Wnerwia mnie to, że nowe źródła objawienia są akceptowane na równi z Pismem Świętym i Tradycją; wręcz jestem tym przerażony - i znów chodzi o Niemcy. Podobny klimat panował w czasach dyktatury Narodowych Socjalistów, kiedy to "niemieccy chrześcijanie" dostrzegali nowe objawienie Boże we krwi, glebie i w początkach Hitlera".

Słysząc to wszystko, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec, Georg Bätzing, dostał białej gorączki, stwierdzając, że Koch rzekomo miał na myśli niemiecki Synod. Z pianą na ustach Bätzing zażądał od Kocha natychmiastowych przeprosin, jednocześnie grożąc, że podkabluje go do samego "Ojca Świętego", jeśli do tego nie dojdzie.

Zachowując zimną krew, Koch grzecznie odpowiedział na portalu De.CatholicNewsAgency.com - "Nie mogę wycofać swoich słów, ponieważ w żaden sposób nie porównywałem Ścieżki Synodalnej z ideologią Nazistowską i nigdy nie zamierzam tego zrobić".

Ale racjonalne wytłumaczenia zdały się na nic, ponieważ w międzyczasie oligarchiczne media Niemiec podłapały nazistowski trop i zaatakowały Kocha.

Miejska administracja Schwäbisch Gmünd, gdzie 1 października Koch miał wygłosić wykład, odwołała uroczystości złożenia wpisu do Złotej Księgi Miasta.

To normalka, że politycy i herezjarchowie niemieccy pozostają ślepi na racjonalne argumenty i popadają w nieracjonalną histerię, aby zaoszczędzić swojej głupocie racjonalnej analizy.

Grafika: Kurt Koch © mazur, CC BY-NC-SA, #newsBviazshgoe

Neo Kowalski
Cytuję: " "Nie mogę wycofać swoich słów, ponieważ w żaden sposób nie porównywałem Ścieżki Synodalnej z ideologią Nazistowską i nigdy nie zamierzam tego zrobić". "
To się nazywa inteligencja kard. Kocha i 'pojemność słowa mówionego', nie dał zapędzić się w 'kozi róg', tylko mądrze i logicznie odesłał 'niemiaszków' do ich 'pana'. 😂More
Cytuję: " "Nie mogę wycofać swoich słów, ponieważ w żaden sposób nie porównywałem Ścieżki Synodalnej z ideologią Nazistowską i nigdy nie zamierzam tego zrobić". "

To się nazywa inteligencja kard. Kocha i 'pojemność słowa mówionego', nie dał zapędzić się w 'kozi róg', tylko mądrze i logicznie odesłał 'niemiaszków' do ich 'pana'. 😂
Jadwiga Bob
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli …More
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu. Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
Z poważaniem ...

wysłałam to na adres dep.prawny@mswia.gov.pl
...PROSZĘ TEŻ NAPISZ I ROZEŚLIJ RODZINIE I ZNAJOMYM bo jaką Polskę chcemy zostawić potomnym ??? a się dzieci i wnuki zapytają a co zrobiliście by tak nie było - WPIERW MODLITWA Sakramenty POKUTA POST ITP ITD ale też działanie z woli Bożej i PANIE BOŻE RATUJ i Maryjo kiedy wkroczysz ?