Edward7
244.7K

Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

„Głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga przez szczepionki skażone aborcją, przez lekarstwa skażone aborcją” - powiedział biskup Schneider. „Ten głos krzyczy na całym świecie i musimy się obudzić . ” I dodał: „Nikt, kto jest naprawdę zaniepokojony; obroną życia i prawem moralnym, nie może milczeć lub zachować spokój i pogodzić się z tą sytuacją .

LifeSiteNews - relacja z przemówienia biskupa Athanazego Schneidera na konferencji internetowej zatytułowanej ; „Demasking COVID-19: Vaccines, Mandates and Global Health”, w którym ma nadzieję, że powstanie „nowy ruch w obronie życia” który odmawia przyjmowania leków lub szczepionek pochodzącymi z jakiejkolwiek formy aborcji dzieci.
Zauważam, że problem nie tylko ma charakter moralny w odniesieniu do wykorzystania komórek płodowych, ale także dotyczy nieznajomości konsekwencji, niedostatecznie udowodnionych (nawet w średnim / długim okresie) dla organizmu ludzkiego, produktów, wytwarzanych w dziedzinie nowych biotechnologii.

Są słabo zdefiniowane jako szczepionki, ponieważ nie odpowiadają charakterystyce szczepionek stosowanych do tej pory, które działają poprzez nadawanie odporności poprzez indukowane tworzenia przeciwciał.

Z drugiej strony nowe produkty działają inwazyjnie na delikatną równowagę mechanizmu funkcjonowania komórek; złożony mechanizm, nawet nie do końca poznany, a także połączony w godny podziwu, ale nie do końca zbadany sposób, ze wszystkimi niezliczonymi układami fizjologicznymi ludzkiego organizmu.

Podsumowując, wyrażanie zakłopotania w związku ze szczepionkami przeciwko Covid, sprzeciw nie oznacza bycie antyszczepionkowcami, ale raczej wybiera swobodne korzystanie z prawa wyboru zarówno z powodów moralnych - będących przedmiotem opieki duszpasterskiej biskupa Schneidera - jak i oczekujących na dalsze elementy oceny w aspekcie zdrowia.
--------

Biskup katolicki wzywa do utworzenia „nowego ruchu w obronie życia”, który odmawia przyjmowanie leków lub szczepionek, pochodzącymi w taki czy inny sposób od abortowanych dzieci. „Musimy stworzyć nowy ruch w obronie życia” - powiedział 19 lutego biskup Athanasius Schneider, biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie podczas przemówienia na konferencji internetowej zatytułowanej „ Demasking COVID-19: Vaccines, Mandates and Health. Global”. , obsługiwany przez LifeSiteNews

Biskup Schneider powiedział, że jak dotąd ruch w obronie życia był „bardzo godny pochwały”, zajmując jednoznaczne stanowisko przeciwko aborcji. I dodał: „Wierzę jednak, że nadszedł nowy czas, nowy etap, nowy okres, w którym wszystkie ruchy w obronie życia protestują w sposób jasny i jednoznaczny przeciwko "lekom" skażonym aborcją, przeciwko używaniu części ciała płodu. ”„ To nowy etap i musimy być odważni ”.

Wezwanie Schneidera do działania pojawia się w następstwie rewelacji na temat tego, jak naukowcy uzyskują linie komórkowe z abortowanych dzieci, które są wykorzystywane przy opracowywaniu wielu szczepionek , w tym kilku szczepionek COVID, w celu uzyskania użytecznej tkanki.

Wytyczne Kościoła katolickiego z 2020 r. Pozwalają katolikom na otrzymywanie szczepionek skażonych aborcją...

Biskup Schneider , chociaż z pewnością mógłby zgodzić się na formalny brak współpracy (tj. Dobrowolny udział) zaszczepionej osoby w aborcji, z płodem z którego uzyskano linię komórkową do produkcji szczepionek, również utrzymuje, że chrześcijanie nie mogą „po prostu odciąć się” od faktu, że wytwarzanie różnych leków wiąże się z ofiarami wcześniaków (dzieci z aborcji), których części ciała są używane .

„Głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga przez szczepionki skażone aborcją, przez lekarstwa skażone przez aborcję” - powiedział biskup Schneider. „Ten głos krzyczy na całym świecie i musimy się obudzić . I dodał: „Nikt, kto jest naprawdę zaniepokojony - obroną życia i prawa moralnego - nie może milczeć lub zachować spokój i pogodzić się z tą sytuacją .

Biskup narzekał na przywódców Kościoła , zwłaszcza tych związanych ze Stolicą Apostolską, którzy „niestety nie dostrzegają powagi” tej sprawy.

Schneider zauważył, że istnieje „kumulacja przestępstw” związanych z tworzeniem "narkotyków" (szczepionek) skażonych aborcją .

«Pierwsza zbrodnia to morderstwo, zabójstwo płodu. Następnie dochodzi do ekstrakcji komórek: to przestępstwo, to jest okropne. A potem recykling tych części ciała. A potem jest marketing i tak dalej. I wreszcie produkcja "leków" i produkcja szczepionek ”.

„Wszystkie są połączonymi aspektami. Nie można ich rozdzielić - powiedział. „Kiedy bierzesz jakieś lekarstwo lub pewną szczepionkę, nie możesz powiedzieć:„ Och, wszystkie te dolegliwości (grzeszne czyny) odchodzą, a ja jestem daleko [od nich wszystkich]. To nie jest prawda. Wchodzisz w ten łańcuch . ”„ Nadszedł czas, aby wszyscy ludzie dobrej woli, zwłaszcza wierzący katolicy i wszystkie organizacje pro-life, wstali i gorąco zaprotestowali, jednogłośnie mówiąc: „Nigdy się nie zgodzimy, nigdy się nie przyzwalamy [w naszym życiu] na te zło "

Schneider zacytował z Braci Karamazow Dostojewskiego ostrzeżenie rosyjskiego autora o moralnych kosztach stworzenia utopii „pokoju i bezczynności” opartej na torturach, śmierci i „nieopisanych łzach” „małego stworzenia, tego dziecka...". „Musimy zaprotestować przeciwko temu i rozpocząć nowy ruch w sektorze farmaceutycznym, w medycynie; - bez żadnego, nawet najbardziej odległego, związku z tymi zbrodniami” - powiedział biskup.

Schneider oświadczył, że chrześcijanie w tym nowym ruchu powinni być skłonni raczej stawić czoła „więzieniu”, a nawet „śmierci”, niż otrzymywać korzyści zdrowotne wynikające z zabijania nienarodzonych dzieci.

„Jak można wykorzystać morderstwo i wszystkie te okropne zbrodnie na najsłabszych i najbardziej niewinnych nienarodzonych dzieciach dla własnego tymczasowego zdrowia? Cel nigdy nie uświęca środków. Nie możesz wejść do tego łańcucha.

Wskazał na przykład pierwszych chrześcijan, którzy w czasach prześladowań wybrali męczeństwo zamiast ratowania życia, swoich rodzin i dzieci, kładąc ziarno kadzidła przed posągiem bożka. „Odrzucili jakikolwiek akt dwuznaczności lub współpracy przeciwko pierwszemu przykazaniu Boga” - powiedział.

„Myślę, że zbliżamy się do czasu, kiedy prawdziwi chrześcijanie wejdą w swego rodzaju okres prześladowań. Znaki już tu są. Ale nie powinniśmy się bać, bo Bóg jest z nami […] „Jeśli Chrystus mieszka w nas, nie powinniśmy się bać” - dodał.

„Musimy być przekonani, że jesteśmy zwycięzcami i patrzeć w kierunku wieczności. Kim jest chrześcijanin? Powiedziałbym, że jest on osobą wieczności. A kiedy patrzymy poza to tymczasowe, niepowtarzalne życie, kiedy patrzymy na wieczność, szukamy tylko woli Bożej, a kiedy to robimy, Bóg zawsze da nam siłę Jezusa, Jego pocieszenie i Jego błogosławieństwo. "

RADA POCZTOWA CHIESA blogcatolico.com/…-revela-por-que-no-emitio.html
DOWÓD: Wiele dzieci poddanych aborcji jest wykorzystywanych do tworzenia szczepionek
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.
„Jak można wykorzystać
morderstwo i wszystkie te okropne zbrodnie na najsłabszych i najbardziej niewinnych nienarodzonych dzieciach dla własnego tymczasowego zdrowia?
Cel nigdy nie uświęca środków. Nie możesz wejść do tego łańcucha.

Wskazał na przykład pierwszych chrześcijan, którzy w czasach prześladowań wybrali męczeństwo zamiast ratowania życia, swoich rodzin i dzieci, kładąc ziarno …More
.
.
.

„Jak można wykorzystać
morderstwo i wszystkie te okropne zbrodnie na najsłabszych i najbardziej niewinnych nienarodzonych dzieciach dla własnego tymczasowego zdrowia?

Cel nigdy nie uświęca środków. Nie możesz wejść do tego łańcucha.


Wskazał na przykład pierwszych chrześcijan, którzy w czasach prześladowań wybrali męczeństwo zamiast ratowania życia, swoich rodzin i dzieci, kładąc ziarno kadzidła przed posągiem bożka. Odrzucili jakikolwiek akt dwuznaczności lub współpracy przeciwko pierwszemu przykazaniu Boga” - powiedział.

.
.
...
Jerzy** shares this
13
.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
...Biskup Schneider powiedział, że jak dotąd ruch w obronie życia był „bardzo godny pochwały”, zajmując jednoznaczne stanowisko przeciwko aborcji. I dodał: „Wierzę jednak, że nadszedł nowy czas, nowy etap, nowy okres, w którym wszystkie ruchy w obronie życia protestują w sposób jasny i jednoznaczny przeciwko "lekom" skażonym aborcją, przeciwko używaniu części ciała płodu. ”„ To nowy etap i …More
...Biskup Schneider powiedział, że jak dotąd ruch w obronie życia był „bardzo godny pochwały”, zajmując jednoznaczne stanowisko przeciwko aborcji. I dodał: „Wierzę jednak, że nadszedł nowy czas, nowy etap, nowy okres, w którym wszystkie ruchy w obronie życia protestują w sposób jasny i jednoznaczny przeciwko "lekom" skażonym aborcją, przeciwko używaniu części ciała płodu. ”„ To nowy etap i musimy być odważni ”...
woj_tek shares this
123
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,...Jak można wykorzystać morderstwo i wszystkie te okropne zbrodnie na najsłabszych i najbardziej niewinnych nienarodzonych dzieciach dla własnego tymczasowego zdrowia? Cel nigdy nie uświęca środków. Nie możesz wejść do tego łańcucha...''
przeciwherezjom
Wytyczne Kościoła katolickiego z 2020 r. Pozwalają katolikom na otrzymywanie szczepionek skażonych aborcją... - to nie wytyczne Kościoła, tylko masonerii, która przeniknęła od środka Kościół i niestety niemal totalnie przejęła władzę nad polskim Episkopatem. Wielu biskupów mamy w miarę prawych, jednak są słabi i zastraszeni. A ta deklaracja polskiego KEP wykluczyła go z jedności z Kościołem.…More
Wytyczne Kościoła katolickiego z 2020 r. Pozwalają katolikom na otrzymywanie szczepionek skażonych aborcją... - to nie wytyczne Kościoła, tylko masonerii, która przeniknęła od środka Kościół i niestety niemal totalnie przejęła władzę nad polskim Episkopatem. Wielu biskupów mamy w miarę prawych, jednak są słabi i zastraszeni. A ta deklaracja polskiego KEP wykluczyła go z jedności z Kościołem. Mamy już tylko niektórych przyzwoitych biskupów, gremium EP przez swoją deklarację dla katolików nie istnieje....