Clicks12.9K
Edward7
11

Kierownik działu badań firmy Pfizer: Szczepionka Covid to sterylizacja kobiet

Szczepionka zawiera białko kolczaste zwane syncytyną-1 , niezbędne do tworzenia ludzkiego łożyska u kobiet, a szczepionka działa tak, że tworzymy odpowiedź immunologiczną PRZECIW białku kolczastemu.

Jeśli szczepionka wytworzy odpowiedź immunologiczną PRZECIWKO białku, trenujemy także organizm kobiety, aby atakował syncytynę-1, co może prowadzić do niepłodności u kobiet przez nieokreślony czas *.

Dr Wodarg i dr Yeadon proszą o przerwanie wszystkich badań nad szczepieniami koronowymi i wzywają do wspólnego podpisania petycji

Dnia 1 grudnia 2020 r. Były kierownik badań oddechowych firmy Pfizer dr Michael Yeadon oraz specjalista od płuc i były szef wydziału zdrowia publicznego dr Wolfgang Wodarg złożyli wniosek do EMA , Europejskiej Agencji Leków odpowiedzialnej za całą UE dopuszczenie leku do natychmiastowego zawieszenia wszystkich badań szczepionek SARS CoV 2, w szczególności badania BioNtech / Pfizer nad BNT162b (numer EudraCT 2020-002641-42).

Dr Wodarg i dr Yeadon domagają się, aby badania - w celu ochrony życia i zdrowia ochotników - nie były kontynuowane, dopóki nie będzie dostępny projekt badania, który będzie odpowiadał znaczącym obawom dotyczącym bezpieczeństwa wyrażanym przez rosnącą liczbę renomowanych naukowców przeciwko szczepionce i projektowi badania.

Z jednej strony składający petycję domagają się, aby ze względu na znany brak dokładności testu PCR w poważnym badaniu konieczne było zastosowanie tak zwanego sekwencjonowania Sangera . Jest to jedyny sposób, aby przedstawić wiarygodne oświadczenia dotyczące skuteczności szczepionki przeciwko Covid-19.

Na podstawie wielu różnych testów PCR o bardzo różnej jakości nie można określić ani ryzyka choroby, ani możliwej korzyści ze szczepionki z niezbędną pewnością , dlatego testowanie szczepionki na ludziach jest "per se" nieetyczne.
Ponadto żądają, aby wykluczyć, np. Za pomocą eksperymentów na zwierzętach , możliwość zrealizowania zagrożeń znanych już z poprzednich badań , które częściowo wynikają z natury wirusów koronowych . Obawy skierowane są w szczególności do następujących punktów:

Tworzenie się tak zwanych „nieneutralizujących przeciwciał” może prowadzić do przesadnej reakcji immunologicznej, zwłaszcza gdy osoba badana po szczepieniu zostaje skonfrontowana z prawdziwym, „dzikim” wirusem. Ta tak zwana amplifikacja zależna od przeciwciał, ADE , jest od dawna znana na przykład z eksperymentów ze szczepionkami koronowymi u kotów. W trakcie tych badań wszystkie koty, które początkowo dobrze tolerowały szczepienie, zmarły po złapaniu dzikiego wirusa.

Oczekuje się, że szczepionki wytworzą przeciwciała przeciwko białkom kolczastym SARS-CoV-2. Jednak białka kolczaste zawierają również białka homologiczne do syncytyny , które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie. Należy bezwzględnie wykluczyć na podstawie badań , że szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 może wywołać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie-1, ponieważ w przeciwnym razie niepłodność, o nieokreślonym czasie trwania zostałaby wywołana u zaszczepionych kobiet .

Szczepionki mRNA firmy BioNTech / Pfizer zawierają glikol polietylenowy (PEG) . 70% ludzi rozwija przeciwciała przeciwko tej substancji - oznacza to, że u wielu osób mogą rozwinąć się alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie.

Zbyt krótki czas trwania badania nie pozwala na realistyczne oszacowanie późnych skutków . Podobnie jak w przypadku narkolepsji po szczepieniu na świńską grypę, miliony zdrowych ludzi byłyby narażone na niedopuszczalne ryzyko, gdyby wydano natychmiastową zgodę i nastąpiłaby możliwość obserwowania późnych skutków ubocznych szczepienia. Niemniej jednak BioNTech / Pfizer najwyraźniej złożył wniosek o zatwierdzenie awaryjne 1 grudnia 2020 r.

WEZWANIE DO POMOCY: Dr Wodarg i dr Yeadon proszą jak największą liczbę obywateli UE o podpisanie petycji poprzez wysłanie przygotowanego tutaj e-maila do EMA .

.

* Brytyjscy naukowcy z University of Sherffield ujawnili, że białko o nazwie Syncytin-1 jest wydzielane na powierzchni rozwijającego się zarodka, zanim zostanie on wszczepiony do macicy, co pomaga zarodkom przylegać do macicy i ułatwia tworzenie się łożyska. healthandmoneynews.wordpress.com/…ccine-is-female-sterilization/

Przetłumaczyliśmy ulotkę szczepionki Pfizer_BioNTech_COVID-19. Ulotkę udostępnił brytyjski rząd na swojej stronie internetowej. (...) 4.6 Płodność, ciąża i laktacja "Ciąża. Nie ukończono badań toksyczności reprodukcyjnej zwierząt. Szczepionka COVID-19 mRNA. Nie zaleca się stosowania BNT162b2 w czasie ciąży. W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę. Ponadto kobietom w wieku rozrodczym, należy zalecić unikanie ciąży przez co najmniej 2 miesiące po podaniu drugiej dawki". Nasz komentarz: zwróć uwagę, że po zaszczepieniu nie wolno zajść w ciążę przez co najmniej dwa miesiące. Równie dobrze może być to przez kilka miesięcy. Uwaga! Szczepionka działa negatywnie na płód dziecka. Może wywołać komplikacje lub poronienia. "Karmienie piersią. Nie wiadomo, czy szczepionka BNT162b2 mRNA COVID-19 przenika do mleka ludzkiego. Nie należy stosować szczepionki COVID-19 mRNA BNT162b2 podczas karmienia piersią. Płodność. Nie wiadomo, czy szczepionka BNT162b2 przeciwko COVID-19 mRNA ma wpływ na płodność". Nasz komentarz: zwróć uwagę na płodność osoby zaszczepionej szczepionką przeciwko COVID-19. Producent nie zbadał tego. Może okazać się, że ta szczepionka powoduje bezpłodność u mężczyzn i kobiet. więcej w komentarzu w - wydarzenia.interia.pl/…-pytania-i-odpowie,nId,4895626

Projektant Covid Vaccine Admits - „Szczepionka wysterylizuje tylko 70 procent populacji - „te szczepionki raczej nie wysterylizują całkowicie populacji. Jest bardzo prawdopodobne, że będą miały efekt, który zadziała w%, powiedzmy w 60 lub 70% ”. Wierz mu, ktoś, kto ma takie kwalifikacje, nie wypowiada się błędnie bez poprawiania siebie.healthandmoneynews.wordpress.com/…70-per-cent-of-the-population/

Sterylizacja to tylko jedna funkcja, składnik tej szczepionki , a co dopiero inne, w rzeczywistości to depopulacja ..

Szczepionki mRNA a "gene drive" czyli eliminacja gatunków
woj_tek and 2 more users link to this post
Konfederacja Korony Polskiej
...między innymi !!!