Clicks115

Dr Josepha Mercoli: Rozpoczęło się ustanawianie globalnej technokracji

To obowiązkowy artykuł dr Josepha Mercoli, który jasno określa zagrożenia, przed którymi stoimy ze strony Technokracji, znanej również jako Zrównoważony Rozwój, Wielki Reset, Globalny Zielony Nowy Ład lub Dyktatura naukowa. ⁃ Edytor TN
OPUBLIKOWANE PRZEZ: DR JOSEPH MERCOLA

Wideo Światowego Forum Ekonomicznego powyżej, „8 prognoz dla świata w 2030 roku”, choć może być krótkie, daje wymowne spojrzenie na to, co technokratyczna elita ma w zanadrzu dla reszty z nas.
Co dokładnie zawiera 8 prognoz z Davos:
„Nic nie będziesz mieć” – I „będziesz z tego zadowolony”. Zamiast tego wynajmiesz wszystko, czego potrzebujesz, a zostanie to dostarczone dronem prosto do twoich drzwi.
„Stany Zjednoczone nie będą wiodącym supermocarstwem na świecie” – Zamiast tego kilka krajów będzie wspólnie dominować.
„Nie umrzesz czekając na dawcę organów” – Zamiast przeszczepiać narządy od zmarłych dawców, niestandardowe narządy będą drukowane w 3D na żądanie.
„Zjesz znacznie mniej mięsa” – Mięso będzie „okazjonalnym przysmakiem, a nie pożywieniem, dla dobra środowiska i naszego zdrowia”.
Jak opisano w wielu poprzednich artykułach, jest to nierozsądny pomysł, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także środowiskowych. Integracja inwentarza żywego jest fundamentalnym aspektem udanego rolnictwa regeneracyjnego, które może jednocześnie rozwiązać problem niedoborów żywności i problemów środowiskowych. Aby przypomnieć sobie, zobacz „6 najważniejszych powodów, dla których warto wspierać rolnictwo regeneracyjne„.
„Miliard ludzi zostanie przesiedlonych w wyniku zmiany klimatu” – W rezultacie kraje będą musiały przygotować się na przyjęcie większej liczby uchodźców.
„Zanieczyszczający będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla” – Aby wyeliminować paliwa kopalne, cena węgla będzie globalna. Dr Vandana Shiva omówiła to w niedawnym wywiadzie. Zamiast promować rolnictwo ekologiczne i regeneracyjne, elita technokratyczna forsuje coś, co nazywa się rolnictwem naturalnym o zerowym budżecie. Bill Gates jest częścią tego programu.
Jak wyjaśnił Shiva, całkowicie nienaturalna konfiguracja działa mniej więcej tak: państwo zaciąga duże pożyczki, które są następnie przekazywane rolnikom na bezpłatną hodowlę żywności. Rolnicy zarabiają nie na sprzedaży swoich upraw, ale na handlu emisją dwutlenkiem węgla z gleby na rynku światowym.
Zasadniczo węgiel przekształca się w towar zbywalny, zastępując faktyczną produkcję zbóż i innych upraw w gospodarstwach. Rolnicy z wyższą zawartością węgla w glebie zarobią więcej pieniędzy niż rolnicy z glebą ubogą w węgiel. W międzyczasie nic nie zrobią ze swoich upraw.
„Możesz przygotowywać się do wyjazdu na Marsa” – Naukowcy „wymyślili, jak zachować zdrowie w kosmosie”, otwierając w ten sposób możliwość zostania rasą kosmiczną i kolonizacją innych planet.
„Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości”.