Clicks69

Pandemie są narzędziem kontroli społecznej

Przez dziesięciolecia wojna i groźba wojny wzbogaciły elitę technokratów i utrzymywały ludność zgodnie z ich programem. Wojna i ataki fizyczne były wielokrotnie wykorzystywane, aby narzucać nam coraz bardziej drakońskie ograniczenia i usuwać nasze wolności. Patriot Act, przebity w następstwie wydarzeń z 9 września 2001 roku (zamach na WTC), to tylko jeden skandaliczny przykład.
Obecnie pandemie i groźba wybuchów epidemii to nowe narzędzia wojny i kontroli społecznej. Gates przez lata przygotowywał globalną psychikę na nowego wroga: śmiercionośne, niewidzialne wirusy, które mogą pojawić się w dowolnym momencie.1,2 Jedynym sposobem, aby się chronić, jest porzucenie staromodnych koncepcji prywatności, wolności i osobistego podejmowania decyzji.
Musimy zachować dystans od innych, w tym członków rodziny. Musimy nosić maski, nawet we własnych domach i podczas seksu. Musimy zamknąć małe firmy i pracować w domu. Musimy zaszczepić całą populację na świecie i wprowadzić surowe ograniczenia dotyczące podróżowania, aby zapobiec potencjalnemu rozprzestrzenianiu się.
Musimy śledzić i śledzić każdego, o każdej porze dnia i nocy, oraz instalować czytniki biometryczne w ciałach wszystkich, aby określić, kto jest potencjalnym nosicielem ryzyka. Zarażeni ludzie są nowym zagrożeniem. W to właśnie wierzy technokratyczna elita, i udało im się przekonać o tym szokującą proporcję światowej populacji w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy.
Jeśli nie jesteś zaznajomiony z terminem „technokracja”, koniecznie wróć i posłuchaj mój wywiad z Patrickiem Woodem, autor książek „Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation” i „Technocracy: The Hard Road to World Order”. Możesz również dowiedzieć się więcej na stronie internetowej Wooda, Technocracy.news.