Clicks1.5K
Coburg
10

Biskup Joseph Strickland, USA : Kresťania sa musia pripraviť na novú dobu mučeníctva

USA, 14.1.2020 (LifeSiteNews) 027 131 - Americký biskup Joseph Strickland z Tyleru v Texase v ďalšom príspevku na videu sústredil pozornosť na dôležitosť a potrebu, aby sa kresťania pripravili na mučeníctvo v akejkoľvek forme a kedykoľvek by to prišlo. Biskup Strickland hovoril aj o vyhlásení prezidenta Trumpa k 850. výročiu mučeníctva sv. Tomáša Becketa. Vyhlásenie prezidenta nazval formou "pravého vodcovstva" a povedal:

"Sv. Tomáš Becket bol pripravený radšej zomrieť ako skloniť chrbát pod každou autoritou popierajúcou Krista a popierajúcou schopnosť človeka byť slobodným a nasledovať svoje svedomie, aby žil život, ktorý nám ponúka Ježiš Kristus."

Biskup ďalej zdôraznil potrebu, aby kresťania v dnešnej spoločnosti boli pripravení a ochotní trpieť za Ježiša Krista ako mnohí mučeníci Cirkvi v priebehu histórie. Vyzval kresťanov, aby boli pripravení na novú dobu mučeníctva - mučeníctva, ktoré sa vzdáva istých slobôd ... a trpieť aspoň bielym mučeníctvom nech to chce akékoľvek utrpenie a nech to chce akékoľvek vyobcovanie zo spoločnosti ... aby boli verní Ježišovi Kristovi." A biskup Strickland zdôrazňuje:

"Musíme sa modliť, aby sme bolo vedení múdrosťou Boha a Ducha Svätého, aby sme dokázali rozlišovať, kedy je mučeníctvo potrebné. Ak to dôjde k tomu bodu, nemôžeme poprieť pravdu a mali by sme odolať. Mali by sme byť múdri a veľmi dôvtipní, dokonca aj keby sme museli používať zákony a všetky prístupné prostriedky na právne odvolanie sa proti každému obmedzeniu našej možnosti hlásať pravdu Ježiša Krista, Desatoro a náuku Cirkvi."
Roberto 55
Bishop Strickland ma pravdu a musime byt pripraveny a to nie len v Amerike, ale vsade.
apredsasatoci
Aj Sputnik je založený na potratenom dievčatku v roku 1973.
Aj Sputnik je biologická zbraň!
S vakcínou nemá nič spoločné!
johanika
Pfizer a Moderna "vakcína" je založená na mRNA a Sputnik a AstraZeneca na "adenovírusovom vektore". V tom je ich rozdiel. Ani jedna z týchto "akože vakcín" nemá základ oslabený konkrétny vírus, proti ktorému si organizmus vytvorí protilátky, ako to bolo na doterajších vakcínach.
Roberto 55
A komosi nevytvoria nic dobre...
johanika
Americká firma Pfizer a jej pochybenia:
christianitas.sk/…h-farmaceutickych-spolocnosti/
dalila
Ja už sa pýtam ako pilat čo je pravda.
dalila
Pilat potom povedal, že na ňom nenachádza vinu. A tak ma napadlo, že pohan má veriacim povedať, že On je čistý a my ho neprijímame?
Neviem. Neviem aký duch ku mne hovorí.
Sv.Prokop
Ježíš mu odpověděl: „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. (Jan 14,6)
TruePeter
Proti pistolníku Joemu Vám moc právníci a zákony nepomohou,Vaše Excellence
Freddy Gargamel
Tak ako nepomôžu ani nám na Slovensku, proti psychopatovi a jeho prisluhovačom...