LEK DO CHEMICZNEJ KASTRACJI PEDOFILÓW JEST ROZDAWANY DZIECIOM, ABY STAŁY SIĘ ,,TRANS" !

Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale koktajle farmaceutyczne, które „lekarze” przepisują teraz dzieciom, aby uczynić je „transpłciowymi”, są tymi samymi, którymi system wymiaru sprawiedliwości karze pedofilów w celu ich chemicznej kastracji .

Lupron (octan leuprolidu), agonista hormonu uwalniającego gonadotropiny, jest jednym z leków wybieranych przez „transowe” dzieci, aby stały się „prawdziwym ja”. Mówi się nam, że bloker dojrzewania jest bezpieczny i skuteczny w przypadku tego stosowania poza etykietą, ponieważ jest podobno „tymczasowy”.

Klinika Mayo twierdzi, że Lupron pomaga dzieciom transpłciowym i „różnorodnym pod względem płci” w osiągnięciu ich celów transpłciowych, nazywając to „wielkim krokiem”. Jednak dostawca opieki zdrowotnej z siedzibą w Minnesocie nie mówi, że pedofile otrzymują Lupron na zawsze – a efekty są trwałe .

„U osób zidentyfikowanych jako samce przy urodzeniu analogi GnRH zmniejszają wzrost włosów na twarzy i ciele, zapobiegają pogłębianiu się głosu i ograniczają wzrost genitaliów” – dodaje Mayo Clinic.

„U osób zidentyfikowanych jako kobiety przy urodzeniu leczenie ogranicza lub zatrzymuje rozwój piersi i zatrzymuje miesiączkę” (Powiązane: Tysiące dzieci zmarło po zażyciu leku Lupron) Puberty-blocking drugs given to transgender kids have killed at least 6,370 of them, FDA report finds

NBC News twierdzi, że dowody na to, że Lupron zabija dzieci, to „wirusowa fałszywa historia”

W niektórych przypadkach Lupron jest również przepisywany pacjentom z rakiem prostaty w celu leczenia „guzów żywiących się hormonami płciowymi”. Zazwyczaj jednak lek ten jest stosowany w celu powstrzymania przestępców seksualnych, którzy są narażeni na poważne ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa z powodu popędu seksualnego.

Okazuje się, że Lupron niesie ze sobą poważne ryzyko śmierci , jak już wcześniej wspomniano. Było to szeroko omawiane w 2019 r., dopóki lewicowy serwis medialny NBC News nie zdecydował, że jest to „wirusowa fałszywa historia”.

Lewica jest zdecydowana wprowadzić Luprona w ciała jak największej liczby dzieci. Innymi słowy, badania, które ujawniają, że lek jest niebezpieczny, po prostu nie mogą być dopuszczone do obiegu.

„Pomyśl o tym, co tu robi NBC ” — mówi Matt Walsh, twórca nowego filmu dokumentalnego „Czym jest kobieta?”
„Obronią używanie tego potencjalnie niebezpiecznego leku wśród fizycznie zdrowych dzieci, ponieważ jest on naprawdę przeznaczony do stosowania wśród nieuleczalnie chorych mężczyzn”.

„Nie martw się, mówi NBC, Lupron po prostu chemicznie kastruje dzieci. Większość ludzi, którzy z tego powodu umierają, to dorośli. Jasne, tak naprawdę nie znamy wszystkich zagrożeń związanych z tłumieniem normalnego wzrostu i rozwoju dzieci, które są zdezorientowane co do swojej płci, ale prawdopodobnie nie zabija ich, o ile wiemy, w tym momencie. To jest argument NBC.”

Bez względu na to, jak na to spojrzysz, Lupron jest szkodliwy dla dzieci za każdym razem , ponieważ zmienia ich naturalny biologicznie. I ta zmiana jest trwała , wbrew temu, co twierdzą trans-pchacze.
„Ma on na celu zakłócenie normalnego, naturalnego rozwoju dziecka” – ostrzega Walsh.

„Chodzi o to, by zmusić ich ciała do sztucznego pozostawania w stanie przedpokwitaniowym. Jeśli już, The Daily Wire nie docenił niebezpieczeństw związanych z tą praktyką, skupiając się bardziej na skutkach ubocznych niż na efekcie podstawowym – co samo w sobie jest wystarczająco straszne”.
Okazuje się, że nie ma badań dotyczących długoterminowych skutków przyjmowania leków blokujących dojrzewanie. Jest to ogromny eksperyment z udziałem dzieci, nie mniej, a konsekwencje z biegiem czasu z pewnością będą katastrofalne.

Jedno wiemy, że blokowanie hormonów w ten sposób prowadzi do utraty masy kostnej w wieku dorosłym. W wielu przypadkach skutki psychologiczne są również druzgocące.
„Dzieci nie należy traktować jak przestępców seksualnych” — mówi C. Douglas Golden z The Western Journal . „Każde społeczeństwo, które to robi, całkowicie się zgubiło”.

Więcej informacji na temat naginania płci przez lewicę można znaleźć na GayMafia.news .

Źródła tego artykułu obejmują:
WesternJournal.com
NaturalNews.com
Jadwiga Bob shares this
5
Anieobecny
Na dzisiejsze czasy to jeno leki z Bożej apteki - zioła...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Teraz w tych czasach ostatecznych, nie wolno przyjmować żadnych leków, nawet dorosłym, a tym bardziej dzieciom!