Orędzia
1.4K

Co wydarzy się po ostrzeżeniu i przed trzema ciemnymi dniami. 31 marca 2021 r. - Bądź silny i przygotuj się! Jezus w agonii: nastąpi to wkrótce. Proszę powiedz dzieciom. Amen.

Maria: Moje dziecko. Tak wiele dzieci nie wyruszyło jeszcze w drogę do Jezusa, a zbliża się wielka zmiana. Niestety dla wielu dzieci to się skończy. Marnują swoją szansę na Nowe Królestwo, ale nie zostaną straceni, jeśli wezwą Mojego Syna przed śmiercią, a wielu to uczyni. Dotyczy to obserwacji duszy [ostrzeżenie], ponieważ otworzy to oczy duszy wielu dzieciom, ale ich serce, ich dusza, ich istota nie będzie wiedziała, jak znieść stan swoich grzechów na ich oczach i dlatego trudno znajdą drogę do Królestwa.

Gdyby nawrócili się na czas, z radością czekaliby na to wydarzenie, ale ich oziębłość, łatwość lub ignorancja, ponieważ nie słyszeli, ponieważ nas nie znają, ponieważ kroczą ścieżką zamieszania, to znaczy staje się drogą do ujawnienia Jezusa zbyt późno, a Nowe Królestwo nie będzie ich dziedzictwem.

Ale, moje ukochane dzieci, nie bójcie się o te dusze, bo kto nawróci się z ostrzeżeniem, nie zginie! To jest moja obietnica dla was, ponieważ modlitwy tych, którzy modlą się za wszystkich ignorantów, zostaną wysłuchane! (Jezus i Maryja)

Moje dziecko. Będą też dzieci, które nawrócą się, a potem umęczą. Będą bronić Mojego Syna aż do krwi - swojej własnej - i też nie zginą. Dzieje się to po ostrzeżeniu i przed trzema ciemnymi dniami. Dusze te nawrócą się na krótko przed lub w trakcie ostrzeżenia i wytrzymają udrękę duszy (= największy ból serca, duszy i istoty). To są ci którzy do końca będą silnymi obrońcami Mojego Syna.

Inni, jak powiedzieliśmy wam wcześniej, nie nawrócą się, a co gorsza, winią za wszystko oskarżą Boga Ojca. Będą mieli do Niego nienawiść w swoich sercach, a ich dusze zostaną zgubione. Zrobią to w ciągu trzech mrocznych dni, kiedy toczyć się będzie ostatnia ze wszystkich bitew, ale niektóre dusze będą musiały iść pierwsze.

Moje dziecko. Moje dzieci. Bądź gotów. Teraz wszystko potoczy się bardzo szybko. Trwajcie niezłomnie w Moim Synu i módlcie się, módlcie się, módlcie się.

Bardzo cię kocham. Twoja kochająca matka w niebie. Matka wszystkich dzieci Bożych i Matka Odkupienia z obecnymi Jezusem i Bogiem Ojcem oraz zgromadzonymi tu świętymi i aniołami. Amen.

Moje dziecko. Zostało mało czasu i moje dzieci muszą się nawrócić. Wy, którzy już jesteście ze mną, pozostańcie silni i bądźcie gotowi. Módlcie się dużo i módlcie się żarliwie i zawsze w moich troskach, bo walka o dusze dobiegnie końca i do tego czasu chciałbym przyciągnąć do mojego Najświętszego Serca o wiele więcej dzieci. Amen.

Dzieci wyznajcie się Mnie, waszemu Jezusowi, kim jestem waszym Zbawicielem, bo czeka was straszny czas, ale obiecuję, waszego Jezusa, chronić wszystkich tych, którzy prawdziwie, szczerze i oddani we Mnie wierzą, ufają Mnie i we Mnie są.

Moje dziecko. Poinformuj o tym również. Czasu zostało niewiele i nasze dzieci muszą wybierać. Amen.

Twój i Twój Jezus, niosący krzyż na Golgotę. Amen.