Clicks127
uk.news

Віденський кардинал оспівує гей-ідеологію у своєму соборі

Кардинал Крістоф Шенборн, 72 роки, відзначив літургійною службою "Всесвітній день боротьби зі СНІДом" 1 грудня у Віденському Соборі. Захід було організовано спільно з горезвісним гомосексуалістом Джеррі Кесзлером, організатором віденського "Балу життя" - одного з найбільших гей-заходів в Європі. Кезлер і Шенборн регулярно зустрічаються на приватні обіди.

Шенборн привітав Кесзлера біля входу в собор. У своєму вступному слові він знов привітав Кесзлера та "всіх тих, хто несе відповідальність за "Бал життя". У молитві за людей, які померли від СНІДу, Шенборн наголосив, що одного разу «кожен» з них знайде свій дім у Бога, тому що померлі "не є втраченими назавжди".

Під час молитви віруючих, трансвестит Томас Нойвірт, широко відомий під псевдонімом "Кончіта Вюрст", поскаржився на "переслідування тих, хто живе своєю особистістю, відрізняється" від інших. Потім він запросив глядачів вийти і поставити ладан у чашу, щоб вшанувати особисті наміри.

У своїй завершальній промові Кесзлер відмітив, що зовсім не важливо, кого ти любиш, або у що ти віриш. Шенборн подякував Кесзлеру за його слова.

#newsRewsvfxdqa