Clicks539
zigmund

Gratulace papeže Benedikta a patriarcha Cyrila Obamovi

Gratulace papeže Benedikta a patriarcha Cyrila Obamovi

Římský papež Benedikt XVI. a patriarcha Moskevský a vší Rusi, Cyril, poblahopřáli Barakovi Obamovi k vítězství v prezidentských volbách v USA. Byl zvolen na druhé období, jak oznamuje křesťanský megaportál invictory.org. Papež vyslovil naději, že Bůh pomůže Barakovi Obamovi zastávat jeho „velmi vážné povinnosti vůči zemi i mezinárodnímu společenství“, zaznamenal „Interfax-religia“. Patriarcha Cyril popřál americkému prezidentovi „duševních i fyzických sil, pomoci Boží a úspěchy v práci.“ (www.invictory.org/news/story-41987.html )
Prezident Obama schválil zákon, který dovoluje zabít nenarozené dítě v osmém měsíci těhotenství. Pokud přežije potrat, je dovoleno ho zabít.
Obama v tomto roce vyhlásil jako prioritu zahraniční politiky ideologii homosexualismu.
Homosexualismus likviduje všechny morální, duchovní i křesťanské hodnoty v kořeni. Tato ideologie je úzce spojena s juvenilní justicí, legalizací narkotik, euthanasií a s redukcí lidstva, tedy jeho genocidou. Juvenilní justice pod umělými záminkami krade děti z dobrých rodin, dává je do tzv. náhradních rodin homosexuálů, pedofilů a byznysmenů s dětmi. Jde o zločiny proti lidskosti na bezbranných dětech.
Obama zákonem schválil zoofilii.
Obama nařídil do 23. 3. 2013 pro všechny občany Ameriky povinné implantování čipu s číslem apokalyptické šelmy na ruku. Boží slovo říká, že takoví lidé budou trápeni nemocemi a po smrti je čeká ohnivé jezero (viz Zj 14).

Benedikt XVI. však mluví o tom, že Bůh pomůže Baracku Obamovi „zastávat jeho vážné povinnosti“. Patriarcha Cyril mu přeje pomoc Boží a úspěchy v práci...
Nejsou to jen zbožné fráze, ale je to potvrzení programu masové zločinnosti lidstva a spoluúčast na jeho uvržení do věčné záhuby.
Synod biskupů UP HKC vyhlásil anathemu na prezidenta Obamu 25. 8. 2010.
Byzantský katolický patriarchát zveřejnil 1. 5. 2011 Boží anathemu na Benedikta XVI. za postavení na oltář ducha Assisi. Na patriarchu Cyrila vyhlásil Boží anathemu dne 31. 5. 2012 za synkretistickou akci v Astaně. Duch Assisi a Astany popírá první Boží přikázání Desatera a podstatu evangelia. Boží slovo říká: „Kdo by hlásal jiné evangelium, i kdyby to byl anděl z nebe, anathema sit – budiž proklet (vyloučen)“ (Gal 1,8-9). Prezident Obama, papež Benedikt XVI. a patriarcha Cyril sdílejí jednotu ducha, ne však Ducha Kristova. Prokletí, které dopadá na křesťanské národy, je spojeno s duchem Assisi a Astany. Ovocem prokletí je redukce – genocida lidstva.
Byzantský katolický patriarchát oznámil americkým křesťanům, kteří volili Obamu, že svolali prokletí na sebe i na americký národ.


+ Eliáš
patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr
biskupové-sekretáři

Lvov, 18. 11. 2012