Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Orędzia
2K

LUDU BOŻY-szaleństwo człowieka uwidoczni się podczas INFLACJI i upadku gospodarki. Przygotuj się! Modlitwa jest niezbędna.

PRZESŁANIE ŚWIĘTEGO ARCHANIOŁA MICHAŁA

27 KWIETNIA 2021 BŁOGOSŁAWI CIĘ, CHRONIĘ W IMIĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY.
BĄDŹ MIŁOSIERDZIE, BĄDŹ MIŁOŚCIĄ JAKO NASZ KRÓL, A PAN JEZUS CHRYSTUS JEST MIŁOŚCIĄ I MIŁOSIERDZIEM.

Są to trudne czasy duchowej niepewności dla dzieci kobiety ubranych w słońce i księżyc pod stopami (Obj. 12: 1). Stary wąż, diabeł lub szatan prześladuje ich nieustannie i nie daje im wytchnienia. ATAKUJE CIĘ, GDY TRACISZ WIARĘ I SPRAWIA, ŻE TWOJE LUDZKIE EGO WZROSTUJE.

Demon czyha na dzieci naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa. Istoty ludzkie, które tego nie dostrzegają, borykają się z wielkim niezadowoleniem. Wywołuje w nich ciągłą duchową agonię z powodu niepewności i obrazowego niezadowolenia, którego doświadczają, a wszystko to jest owocem demonicznej trucizny, która trzyma cię z dala od Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa.

Zostaliście zakneblowani przez siły zła, abyście bali się otwarcie wyznać, że jesteście boską własnością; przed społeczeństwem, które jest głęboko uwikłane w szaleństwo i obojętność, i to w tak kluczowym momencie: na krótko przed ostrzeżeniem.

CODZIENNE ŻYCIE ZAPOMNIA CI, ŻE ZOSTAŁEŚ WYSŁANY, ABY ŚWIADCZAĆ SWOJĄ NALEŻNOŚCIĘ DO NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA ORAZ NASZEJ KRÓLOWEJ I MATKI NIEBA I ZIEMI. W rezultacie nie żyjesz już w harmonii z boską miłością.

Jasność myśli jest fundamentalna, a serce, które uważnie słucha trosk Boga, jest niezbędne, abyś się nie pomylił.

TO CZAS CIĘŻKIEJ DUCHOWEJ WALKI I WIĘKSZOŚĆ NAWET NIE JEST ZAUWAŻAJĄCA, PONIEWAŻ NIE JEST DUCHOWA. WCIĄŻ CZEKASZ NA ODZYSKANIE SWOJEJ STAREJ NORMALNOŚCI W BLISKIEJ PRZYSZŁOŚCI ...

Och, głupie i głupie istoty! Nie odzyskasz swojego starego życia, wydarzenia już się rozpoczęły i spadają na całą ludzkość.

Czas jest najważniejszy, choroby krążą wokół ludzi i stają się coraz bardziej niebezpieczne. Utknąłeś w błocie i TYLKO Ci, którzy wiedzą, że należą do Boga i są od niego, będą w stanie je pokonać.

Każdy dzień ma swoje własne próby, a wasza wierność Bogu jest nieustannie wystawiana na próbę.

Każdy dzień może być ostatnim dniem Twojego życia. Wirusy rozprzestrzeniają się i stają się coraz bardziej agresywne; śmierć staje się coraz bardziej widoczna w twoim życiu. Nie chowaj urazy, wybaczaj, nie bój się i nie trać nadziei. ZMIANA, ZMIANA I KONWERSJA. BYĆ INNYM, KOCHAĆ.

Twórcy tak wielkiego zła cieszą się z dziesiątkowania światowej populacji; przerażają cię tak, że wkrótce chętnie przyjmiesz znamię bestii. (1)

MODLITWA ZA WSZYSTKICH I WSZYSTKICH LUDZKICH STWORZENIA JEST NIEZBĘDNA.

NASZ KRÓL I PAN JEZUS CHRYSTUS pobłogosławił wasze grzechy za was, ale musicie walczyć, aby zachować życie wieczne.

Gospodarka się załamuje (2), a szaleństwo człowieka uwidoczni się podczas inflacji. Przygotuj się!

Lud Boży czerpie siłę z miłości Bożej, nie lękajcie się.

Chronię cię w walce, błogosławię cię.

Święty Michał Archanioł

AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU
AVE MARIA, PEŁNA CZYSTOŚĆ I OTRZYMANA BEZ GRZECHU

Orędzie DO LUZ DE MARÍA